Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorar
    Sakra to je dlouhá recenze *1* ale pěkná, díky za ni :-)
  • Tyto fantasy paskvily každého jen unavují... Už ať je tu Kingdom Come: Deliverance.
  • http://www.gamerevolution.com/review/the-witcher-3-wild-hunt
    tady je recenze, která neignoruje chyby. Kolik jich je? jedna? K smíchu je herní novinařina..
    • Veskoslav
      Ano recenze na A4 je vskutku kvalitní prací....
      • Ano, receze se hodnotí podlé délky *15*

        Jak práví moudro: Když mám řici proslov na 30 minut tak se připravím rychle, jestliže mám říci proslov na 5 minut, tak mi dejte hodně času (parafráze)

        Tím nehodnotím tuhle recenzi ale jak by jsi napsal "Proč lžeš?"
    • Než začnu číst - je ta recenze objektivní?
    • ucho
      já myslím, že k smíchu jsou vždycky obdobné příspěvky u recenzí, kdy někdo nedokáže rozdýchat, že tomu dal někdo vysoké hodnocení :D
      • k smíchu je, že se zcela ignorují chyby her. To je k smíchu? Nebo k pláči? Vyber si...
        • To je normalka, pri Souls serii sa tiez ignoruju vsetky chyby. DA:I je podobny pribeh a tak by sa dalo pokracovat.
  • hype nezklamal a desítky si koupil a chyby se zcela jasně ignorují. Nefunkční combat a kamera, když bojuješ nevíš, co se děje okolo tebe, ovládání je naprosto na draka. Inventář, RPG prvky, vylepšování vše je katastrofa a tvůrci by si zasloužili nakopat.

    Levele Desing - čirá placka. Naprosto nečlenité prostředí. Jen velká placka s naprosto totožnými chalupami. Geralt umře skokem z dvou metrové zítky. WTF?!

    Questy = zaklínač smysl a hledaní stop - pak najdeš potvoráka a hurá. Sice to není čirá katastrofa ala Skyrim či Dragon Age, ale do zábavnosti to má sakra daleko.

    Příběh. Ciri pronásleduje divoký hon a ty ji hledáš. Základní linie je naprosto tristní.

    HYPE HYPE HYPE 10/10
    Objektivně 8/10
    • PreidaQ
      Ono prostě dost záleží na tom, kolik těch chyb tomu člověk dokáže odpustit. Já při hraní jedničky i dvojky vždycky cítil, že ta hra je sice dělaná s láskou, ovšem jako HRA to vždycky dost pokulhávalo. U trojky očekávám naprosto to samé. Prostě svět, do kterého se chceš pořádně ponořit a překousnout, že třeba soubojový systém (či spousta dalších věcí) stojí ve skutečnosti za starou belu. V tomhle očekávám zhruba žážitek ekvivalentní Skyrimu, kde hodnocení se může různě pohybovat někde mezi 7-10, ale i přes by to mohl být jeden z nejsilnějších herních zážitků. A nebo taky ne.
      • ignorace špatného combatu je k pláči jelikož je to u akčních RPG skoro prim.
        • PreidaQ
          Ano, ale i přes eventuální možnost špatného soubojového systému (který mi ze všech videí připadá neskutečně těžkopádný, jako Dark Souls bez svižnosti a návaznosti) to pořád pro hodně lidí může být kvůli skvělému propracovanému prostředí desítková hra.
          • ano, ale rozhodně ne pro recenzenta. Ten by měl shodnotit všechny části hry.
            • Všetky recenzie sú subjektívne.
            • PreidaQ
              Mě osobně u podobných her velmi chybí druhý pohled od nějakého redaktora, který kvůli kvůli tomu zrovna nedočetl knižní ságu, nedohrál zrovna předchozí díly a bral to tak nějak víc rezervovaně, aby se k tomu také objektivně vyjádřil. Pak by mohl poukázat i na některé objektivnější chyby, které ta hra může mít.
    • Základní linie Pána prstenů - pár lidí jde k hoře aby tam hodilo prsten.
      Základní linie Písně ohně a ledu - pár lidí se snaží dostat na železný trůn.

      A proto se příběhy nehodnotí podle základní linie.
      • bohužel základní linie ve Witcherovi je jen o tom hledání. Pán prstenu má několik knih a každá kniha se věnuje různým postavám a každá kniha má svůj vlastní příběh, pak se to sbíhá. Naprosto scestné srovnání..
        • A základní linie Pána prstenů je pořád jen o tom chození k hoře...
  • PreidaQ
    Já z toho vyvozuji to, že je to ve výsledku obdobné Skyrimu. Rozhodně to není dokonalé, ale vtáhne Vás to a Vy tomu budete většinu chyb odpouštět a užijete si to.
  • Super recenze. Jen malý detail. Percival (nikoli Percival - Sargon, Sargon je jedna z jejich písniček) není folk-metalová banda, nýbrž cosi jako slavicfolková. Ono se to dost často plete právě s Percival Shuttenbach, kteří už folkmetaloví jsou :)
    • PreidaQ
      To jo, ale stejně je to od stejných lidí ne? http://www.metal-archives.com/bands/Percival_Schuttenbach/26160 Záleží na tom zase tak moc?

      Když už jsme u toho, stojí ta kapela za poslech?
      • No je pravda, že je to spíš takový puntičkaření, když jsou to vlastně ty samý lidi, ale to já jen tak, ať je to správně :)

        Jinak Percival určitě za poslech stojí, Percival Shuttenbach už mě například tolik nezaujal, i když písnička Wodnik s babou z Arkony je rozhodně zajímavá :D
    • Opravdu zarážející, že si Miloš nebo korektor(Petr) neověřili to jméno než to dali do recenze. *7*
  • http://i1.kym-cdn.com/photos/images/original/000/800/487/60d.gif
  • Má to cenu hrát, bez toho abys jsi hrál předchozí díly?
    • Jasne ze ma :) Ono to viac nadvezuje na knihy, nez na predchodzie hry. Urcit sa v tom nestratis, i ked nebudes vidiet uplne do hlbky.
  • http://foto.games.tiscali.cz/zaklinac-3-divoky-hon-15396/468075 Toto je jako co? *1*
    • Divoký hon
  • Ještě, ještě, už budúúúúú.... 10/10
    Asi takhle probíhalo hodnocení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit