Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kotrmelcova show muze zacit *1*
  • pamatuju doby kdy se v Oblivionu kritizovala quest šipka a tady mate dokonce i radar a termovizi lol
  • Koupena za 1800 v jrc tak jsem zvedavej. Snad to bude lepsi nez skyrim nebo kingdom
    • jakubc
      Koupeno za 850 na Gogu. Rozhodně je to lepší než Skyrim...
      • Vážně lepší než Skyrim??:D zaklínače mám rád, ale Skirimu nesahá ani po kotník.
        • Fanboy?
      • Nooo..o tom by se dalo polemizovat. Skyrim je v nekterych vecech daleko dotazenejsi. Kazde NPC jde okrast, zabit, schovat jeho mrtvolu,kazde ma aspoň maly dialog o par moznostech. Interaktivita je daleko propracovanejsi, všechno jde sebrat, prenaset atd. A nejsem si moc jistej jestli by se polaci vydali smerem open worldu nebyt masivniho usepchu Skyrimu..takze...jinak samo W3 je vyborna hra, ale boduje krapet na jinem poli nez serie TES.
  • Jo a nevite jestli to bude podporovat mody jako skyrim? Aby pak do toho nekdo predelal treba neco z game of thrones to by byla parada. Nebo z pana prstenu. Dokazu si to predstavit
  • Skoda, ze tam nemuzu mi treba sekyru bych ji pak nosil v tech severskekch lokaci. To by byla parada nebo treba sip a luk a strilet z dalky. Pak bych si mohl hrat na robina hooda, kdyz by nekdo na pc udelal mod obleceni.
    • Zrovna jednu sekeru mám a vypadá naprosto super jen škoda že není moc silná
  • Dneska si to koupim more na ps4 dzea
  • A jalej je vubec maximalni level?
    • Našel jsem zbraň na 38 lvl.
    • 70
    • Asi 35.
  • Ten podtitul "Hon, na který nikdy nezapomenete" mi připomíná můj první hon v jedenácti letech.
    • Já si pamatuju svůj první sex s holkou (dnes už dospělou ženou), kterou jsem nadevše miloval..
      Ale že bych si pamatoval kdy jsem si poprvé vyhonil, to fakt ne.
      U tebe je ta honička asi nejlepší zážitek, co ? *2*
      • Anebo spíš... ehm... si dělá srandu a je tady malej egoistickej parchant co se chce pochvástat svojí sexualní dospělosti. Spíš je to ehm...trapný? :DDDDD
        Honička nejlepší zážitek.... to z něho chceš jako udělat totálního retarda--- Na jednu stranu asi je to uplně jedno.... Tenhle koment řekl vše :DDD Doufám že se citíš na větší příčce než on. Realitu ti ale radši nebudu říkat přímě.....
        • Sexualni dospelost zacina v době kdy si uvedomite ze je snazsi si to udelat sam a zenska vam staci jednou do roka, ono to pak ve vetsine manzelstvi po dvaceti letech vypada uplne stejne, jen k tomu musite platit hafo složenek. :)
          • MGTOW for life!
  • Jsem teprve v prvni lokaci, ale uz mam par postrehu/vytek ke hre. Prvni je lockovani nepratel pri boji. Pro me zatim naprosto nepouzitelne. Pokud je vice nepratel a ja jednoho zalockuji, behem chvilky odskoci a zautoci na me nekdo jiny. Pak musim prelockovat, na coz v bitce neni cas, musim uhybat apod. Kdyz je jenom jeden nepritel ztraci lockovani smysl, takze pro me zbytecnost.
    Dalsi vec jsou elixiry a bylinky. Cetl jsem knihy mnohokrat a popisovane ucinky elixiru jsou mnohem mocnejsi nez ve hre. Nevim, jestli se to casem zmeni, ale zatim mam oleje +10procent poskozeni na urcity druh nepratel. To je strasne malo. Vezmu-li, ze musim seknout potvoru trebas sedmkrat, pak elixir mi nepomuze podle mych propoctu ani zkratit jeden sek. Takze skoro zbytecnost. Zatim nejpouzivanejsi je vlastovka na leceni, ostatni prakticky na prd. Take nechapu, proc staci elixir vyrobit jen jednou a pak staci alkohol na doplneni. Vzdyt bylinky by mely byt pouzite na kazdou davku elixiru. Prislo by mi to logictejsi. Jinak tech tisice kytek co rostou vsude jsou na prd, snad jen na penize pri prodeji. U elixiru bych bral mnohem tezsi tvorbu, ale o to ucinnejsi vlastnosti, treba +50procent k poskozeni, nebo nejaky jiny damage jako otrava apod, aby to bylo zkratka viditelnejsi.
    • Lukyz
      Nepamatuju si to na 100%, ale poškození a trvání elixírů / olejů si vylepšuješ přes skill tree.
      Takže do začátku to máš "jen" 10%, ale pak 25% atd. jen se k tomu musíš vypracovat.
      • Nejen to, jsou tam vzácný recepty na silnější oleje..
        • Lukyz
          Pravda, elixíry jsou tuším stejné a jejich účinek jde navýšit přes skill, ale oleje, petardy atd mají recepty na lepší verze. Jelikož jsem teprve 8 lvl tak to ještě nemám moc zažitý *1*
          • No vidis ja jsem na lvl 3 a uz tady do toho kecam :-)
    • Ty oleje sou pak silnější, máš různě vzácný recepty stejně tak na elixíry.
    • Tak ty elixíry a oleje jsou takhle asi z toho důvodu, aby to nenutilo hráče je používat. Vím, zní to blbě, ale je to tak. Kdybys měl +50% poškození, musel by mít enemák víc HP, abys ho nedal na dvě rány. Pokud by pak někdo lektvary a oleje nepoužíval, pral by se s ním jednou tak dlouho. Což není zrovna dobrý. Pokud hraješ na vyšší obtížnost, i těch pár % navíc je v soubojích hodně vidět.
      • No to je dost blby argument, aby v zaklinacovsky hre byly lektvary a nemusely se pouzivat :-) No ja prave hraju na vyssi obtiznost a zatim mi prislo k dobru jen vlastovka, kterou pouzivam prakticky neustale. JInak ty +10% veci (zvyseni moci, oleje apod.) to mi prijde jako nic. Dam priklad. Potvora ma 100 zivotu, ja ubiram sekem 10, dam ji na deset seku mecem. Po pouziti oleje misto deseti jen na 9. No moc velky plus nevidim. Ale nekdo tu psal, ze pozdeji kdyz skilluju, muzu vyskillovat elixiry a budou silnejsi, tak uvidime.
        • Jasný, ale musíš to tak brát, že na easy obtížnost se nikdo lektvarama a olejem zaobírat nebude. Takže je blbý stavět hratelnost na tom, že je musíš používat. Já je používám rád, můžu si pak dovolit zaplout do chumlu nepřátel *15*
    • kennyB
      Když je víc nepřátel a jednoho zalockuješ, mužeš mezi nima přepínat. S doplňováním elixírů je to alespoň pro mě lepší, když třeba při ničení hnízd potvor dojdou bomby, bylo by otravný jít sbírat/koupit ingredience na to, či ono. To samé s oleji, 50 procentní zvýšení poškození by bylo až moc. Dvakrát/třikrát seknout do protivníka a konec??? Pokuď chceš něco lehčího, pak možná zauvažovat nad změnou obtížnosti.
      • Mno ... pokud zabrowsis do knizek, tak ve skutecnosti seknes JEDNOU a je po potvore. A vem si, ze zaklinac je (nebo by mel bejt) nadclovek. Coz mi teda zrovna neprijde, kdyz me par vagabundu skorem sejme.

        Navic zaklinac lidi (vetsinou) nezabiji, jenze ve hre sem povrazil uz minimalne 10x vic lidi nez potvor.
      • Jasne je to lepsi s tim alkoholem ze je doplnuje, taky bych se zbalznil porad hledat bylinky kdyz dojde. Ale treba nasbirat jich dvacet - vyrobit si 10 lahvicek a mit do zasoby. Beru ale, ze to je take nerealisticke mit v brasne treba sedesat lahvicek :-) Mel jsem na mysli toto. Jsi Zaklinac a podle knizky (ja vim ze autori se nedrzi striktne knizek), kdyz si dal Geralt elixir, tak ho to totalne zmutovalo - mohl videt ve tme, mel mnohonasobne rychlejsi reflexy. Tak bych treba bral, ze by byl elixir - tezko sehnatelenej nebo s velkou toxicitou, ktery bys mohl (a musel) pouzit na megapotvoru, ze by udelal treba to, ze ti zbystri reflexy - potvora kdyz zautoci, na chvili se to zpomali a kdyz stacis uskocit mas vyhodu a podobne veci. Udelat to proste bitky vice zaklinacovske. Rikam mozna pozdeji se to zlepsi jsem na zacatku.
      • Co je to zalockovani? Jako znehybneni?
        • Zalockovani = stisknutim na PC verzi klavesy "Z" - tim zameris nepritele. Prakticky nepouzivam z duvodu co jsem popsal vyse a hlavne v boji to nestiham ani zmacknout :-)
  • Pan Chytrý - zkus u místa moci déle meditovat. Já s tím problém nemám..jen to první sezení u menhiru chce protáhnout
    • Jasne uz tu nekdo toto psal. Diky dneska vecer zkusim :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší