Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od patche 1.04 mi hra náhodně padá při sesílání znamení (během 8 hodin cca 5x, předtím nebyl jediný pád). Má někdo podobný problém?
    • Ne, upřímně mám i pocit, že hra jede o fous rychleji. Slíbená optimalizace nVidia hairworks se jaksi nekoná, pořád to běží stejně mizerně, ale pády ani zámrzy nemám. Akorát občas stále slyším zvuky koňských kopyt v dialozích, i když kolem žádný koně nejsou. Jinak to šlape jak hodinky.
      • Je to asi dost náhodné, včera za zhruba stejnou dobu spadlo pouze jednou při sesílání Aard.
  • hraju na core2duo s intel hd3000 na 320x240 s vypnutejma texturama a polygonama a jede to celkem v poho stabilně kolem 62,47fps za sekundu
    • Ja to hraju s vypnutym monitorem a je to naprosto plynuly.
  • jakub.horsky.7
    no, 600 komentářů jsem teda nečekal. Tohle by mohlo troufnout i Vávrovo zhodnocení skirym.
    • Rejsek
      Skoro 3400 současných příspěvků asi těžko jen tak něco překoná. Možná tak článek 100+ důvodů. proč Dan Vávra nesnáší The Witcher 3 *2*
  • Tak co, jak se vám ovládá postava ? ^^ je tu ještě někdo kdo se při běhu v ten nejvhodnější moment nezasekl tak třeba o pařez, (prostě překážku) kterou obejít je často mnohdy těžší jak něco zabít, někdo kdo nevytočil zatáčku do dveří a narval futra? :D či třeba potápění a vynoření... dal bych za, že už se takhle mnoha expertům podařilo utonout xD No, ale celkově těch vtipných smrtí zaviněných špatným ovládáním pohybu nebude málo viďte... ^^,
    • Ovladani celkem jde - na volnem prostranstvi-trefit se do dveri je nekdy problem, narazit do prekzaky celkem casty jev :-) Prekvapilo me ale pri jizde na koni, kdyz to naperu do stromu, tak se kun automaticky vyhne - dobre.
    • Hrál jsem x-krát gothic, ovládání zaklínače je zlatíčko.
    • kennyB
      Abych pravdu řekl, tak při boji jsem se ještě ani jednou o nic nezasekl, ani neutopil. Jen mě jednou pod vodou zabili topivci...
      • mno i samotný automatický přechod do combatu,v pokrčených nohou s automaticky taseným mečem jaksi hatí pohyblivost a zasahuje hráči až moc do ovládání, nedej bože skok přes propast či se dostat na nějakou překážku apod. např.. Víceméně ale v prvním příspěvku poukazuji na pohyblivost mimo souboje. + pohyb kdy se postava otáčí jak na kruhovém objezdu atd. ať už ve vodě na souši či na koni je taky trochu odrazující.
        • Souhlasim, pohyblivost mimo boj je takova zmatene rychla - hlavne v interierech musim prepinat do chuze. Nejhorsi je, kdyz napadnu potvor, pak zacnu zdrhat a ony bezi za mnou a Zaklinac misto aby utikal, kdyz chci utikat, tak kdyz me dohoni, tak automaticky zpomali do combat postoje - s tim se neda pracovat taktizovat.
  • Nexus Moor, jsem na ,,větší příčce'' než vy všichni *2*
  • Zdravím vás,
    rád bych se taky zeptal zda tento díl Zaklínače rozjedu na starším herním notebooku s níže uvedenými parametry:

    CPU: IntelCore i7-3630QM
    VGA: Nvidia GeForce GTX 670MX / 3GB
    RAM: DDR III 8 GB

    Jedná se o herní notebook MSI GT60 a pokud ano tak na jekém rozlišení ho hrát, protože tento notebook má rozlišení 15,6" FHD 1920 x 1080.
    • Rejsek
      Rozjedeš. Udělej to jako já. Stáhl jsem to, vyzkoušel jsem to, jelo to, dalo se to, smazal jsem to, koupím to *3*
      • Lukyz
        Kdybys měl zájem, za lidovku mám jeden kód na GOG navíc *3*
        • Rejsek
          No, já vlastně pařím teprv 1. díl, pak si dám druhý a pak až teprv koupím třetí. Ani jeden jsem ještě nedohrál a chci si to sjet od začátku. Vzhledem k tomu, jak často hraju, bude 3 díl v té době taky za lidovou cenu :)
      • tak samo že si to koupíš hned potom, co jsis to stáhl....
        • Rejsek
          Ne že bych měl potřebu se na téhle zcela anonymní diskuzi nějak obhajovat, ale věř, že mám svědomí čisté, hra už se na mém disku opravdu nenachází. Pokrytectví mi není vlastní *3*
  • Ted jsem koukal na Eu na srovnavacku Novogradu,pred a po vydani,rozdili tam jsou,ale mali,vcem fakt vidim,a to markantni,je paleta barev,ktera je ted odost horsi,nez v tom demu.Na to zamku,na s slunecnicich atd,je videt,ze to vpodstate je stejne,ale ted ta paleta barev je hnus.Kdyby moderi udelali puvodni paletu barev,tak je to totozna hra,a vylepsit ohen,ten je odost horsi.Me prave pripada,ze za vse,ze to hur vypada,je zvolena paleta barev,kdyby to byla ta puvodni,tak je to totozny.
    • ještě dlouho tady budeš chodit zbytečně ?
  • Som len na začiatku - hra je perfektná. Na mojej nie už najnovšej zostave i5-3470, mierne pretaktovanej AMD 7950 mi hra z poslednym patchom 1.4 ide v priemere 35FPS pri ultra detailoch.Stiahol som akurat tesselaciu na 8x v ovladacoch a znizil detaily tienov na medium. Vsetko ostatne mam ultra vratane komplet zapnuteho hairworks. Myslim ze to nieje zle od skoro stvorrocnej zostavy *14*
  • jakub.horsky.7
    Prohoba proč ? Proč tady musí zase být takový s.h..t story okolo. Je tady asi bambilion komentářů, kde čecháčci porovnávaj W3 a skyrim nebo gta 5. Ty vole tohle se může stát jenom v česku. Porovnáváte neporovnatelné a nebo zaklínače nehrajte ale pročítat si ty komentáře je nadlický úkol. *16* Ať Vás všechny stihne flame *16* *10* *11*
    • Nadlický... *5*

      Tím chci říct, že srovnávat W3 a Skyrim je možné a je to dokonce žádoucí. Samozřejmě, základ těch her je jiný - a to musíš vzít při srovnávání v úvahu - ale Bethesda se toho na W3 může hodně naučit.

      Zato nevidím asi nic, co by se mohli CDP naučit od Bethesdy. *1*
    • Rejsek
      Protože internet, protože všichni vědí všechno nejlíp a chtějí se o to podělit s ostatními. Ti ale taky vědí všecko nejlíp, takže tu máme úplně největší srážku úplně nejlepších vědění a proto je nejlepší do toho nevstupovat a jen tomu fascinovaně přihlížet *2* Got it ?
      • jakub.horsky.7
        tak proč games.cz nezákaže/ neblokuje diskuzi ? *11* *16*
        • Rejsek
          Nemůžeš člověku zakázat mluvit jenom proto, že je blbec *3* Navíc tihle lidé chtějí vehementně diskutovat a za každou cenu prosadit svůj, byť sebehloupější, názor a často klikají na games.cz a počet kliknutí rozhoduje o přijmu za reklamu. I blbci jsou někdy žádoucí, ač je to paradox *2*
          • jakub.horsky.7
            No jo no to je kouzlo internetových diskuzí *1* acho jo *9*
  • Ocenil bych fast travel po vzoru Skyrimu, sice všude běhám pěšky a koně využívám jen sporadicky, ale pak když se člověk potřebuje vyprodat, nebo se mu prostě nechce pochodovat po kraji, tak to dobíhání ke značce je neskutečně otravné.
    • Rejsek
      No fast travel sice akutně nechybí, ale vsadím se, že dobrý kůň by zvládl jet tryskem mnohem déle, než ve hře. A vůbec, nevím proč z nich ve hrách dělají takové udýchané zdechláky, je to majestátní, vytrvalé a silné zvíře.
      • Magister_Peditum
        S tím novým niflgaardským sedlem se kůň unavý až po několika minutách, takže to mám v cajku.
      • Extrémně dobře cvičený závodní kůň s minimálním zatížením možná. Kůň, který nese osmdesátikilového borce ve dvacetikilové kroužkovce s řekněme desetikilovou výzbrojí a výstrojí a ještě absurdně zaplněným inventářem? Člověk ozbrojený jako Geralt (tj. těžká jízda) nemůže být mobilní jako lehká jízda v ideálním terénu.

        Mě jízda na koni ve W3 vyhovuje; i vzhledem k rozměrům světa (uvědom si, že Velká pardubická se jede na cca 7 kilometrů! tj. přes celou délku mapy herního světa s 50km2, rychlostí cca 50km/h).
        • praveze vsetko co hovoris o geraltovi, by geralt nemal byt, to sa mi na tej hre nelubi.. geralt ma byt atleticky zabijak a ne 80 kilovy svalnac v kruzkovej kazajke a 3 zbranami na chrbte, naozaj tymto postavu geralta pokazili v zaklinacovi 1 geralt vyzeral viac ako geralt
      • Asharak
        Jelikož běh v KC:D je dost realistický tak bych doufám že to samé udělají s koněm a konečně to zdechlák nebude :) Ale stejně je nejlepší dát si fast koně přes mod, ve Skyrimu. TO pak jinak sviští :D
        • Rychlost ani výdrž koně mě až tak netrápí, využívám ho málo hlavně kvůli tomu, jak je blbý. To, že se zasekává o všechno, je opruz. To, že se spawnuje půl kilometru od vás, snad ani nebudu komentovat (nebo klidně pod mostem, když ho vyvoláte na mostě).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší