Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Whaaat, to je to fakt tak dobrý? :D Zrovna hraju Bloodborne a nemužu se zbavit dojmu, že to bylo hodně přehypovaný, původní DS bylo mnohem lepší
  • Jinak vtipný obrázek ze hry
    https://twitter.com/DanielVavra/status/601357955523551232

    *15*
    Ale pořád a to je nutné říci znova. POŘÁD, jsou zde budovy více realistické než v nějaké čiště americkém fantasy typu DA (kde se řeší hlavně možnost sexu všech se všemi)

    chatky nemají okna jen díru, vypadají jak mají vypadat, To samé města a tak dále. Stále to je více evropské věrohodné poctivé RPG, než americké rpg na efekt které má být hlavně epické a je jedno jak to je nedomyšlené....

    Jen doufám, že CD projekt nepůjde více americkým stylem a další hry nebude ještě více lehké a osekané. Zde to osekali jak jsem psal :( Zejména doplnění petardy alkoholem je opravdu hloupé a trapné....
    Ale protože se na Games.cz nešetří 10/10 a dostaly to i některé vyloženě nedodělané hry a v některých prvcích přímo špatné, tak zde těch 10/10 byla jasná volba. Zde.
  • Hra se zpackaným techickým zpracováním a tristním chodem na konzolích s propady fps dostane 10/10? To jako vážně?
    10/10 by měla dostat naprosto vybroušená hra, která je na vysoké úrovni po všech stránkách.
    Hra je to sice jinak kvalitní, ale absolutní hodnocení bych ji minimálně za technickou stránku nedal.
  • Veskoslav
    Trolling level 2. Vývoj postavy je podle mě nejlepší za dlouhou dobu a ve spojení v kombinaci 4 silných stránek a nulovacího lektvaru si člověk může udělat postavu prakticky jakoukoliv. Od bojového "mága" až po sekající mlýnek na maso.
  • udelat RPG aby bylo něco co tu ještě nebylo uz nejde, pac tu uz všechno bylo, takze W3 klidne muze tu desitku dostat, protože to zname dela opravdu dobře. Navíc ve velkych RPG je konkurence minimalni, málokdo si na to troufne, a udelat to tak jako to ted polaci udelali je skutecne na desitku. když si vzpomenu jakej bordel to byl když nemci udelali Gothic 3 a pomalu to neslo hrat....
  • Veskoslav
    Ano recenze na A4 je vskutku kvalitní prací....
  • fallanga
    Osobně se mi to více líbilo ve dvojce, ale i v prvním díle to bylo lepší než tady. Tím nechci Zaklínače 3 nijak shazovat, jedná se o dobrou hru, ale tato drobnost mi strašně vadí.
  • Prumerny akcni RPG. Spatna optimalice. Vyvoj postavy uplne o nicem. Combat je ale asi nejvetsi zklamani. Z toho gryfa jsem malem porodil, chargne me - skocim proti nemu a nic se mi nestane... chargne - skocim do jinyho smeru a ve vzduchu 2 metry od nej me trefi... na co jsou v te hre uskoky kdyz se utokum neda uskocit? Ani nahy baby to nezachranej. 7/10
  • Veskoslav
    Proč lžeš? Počáteční lektvar nejenom musíš prvně najít či koupit recept, ale vždy ho musíš vyrobit pomocí květin atd. A až následně doplnění je pomocí alkoholu a to pouze při meditaci...
  • Souhlas.

    Ale za mě to bylo nejlepší v prvním díle. Je hloupost chlastat to v sedě při meditaci....To bylo divný a navíc jsi nevěděl kdy to chlastat, protože nebylo jasné co bude následovat za rohem....

    20s je strašný. a skilly to nemají řešit takto zásadně. To by poté byl zaklínař v základu amatér.
  • Blue.Shark
    Super recenze. Přečetl jsem ji jedním dechem. A musím se přiznat, že i když je to v rozporu se zásadami kritického myšlení, jsem hrozně rád, že mi někdo z recenzentských kruhů potvrdil to, co jsem si celou dobu myslel: Zaklínač je bomba. Díky, mám z toho naprosto iracionální radost a těším se, až se do toho světa ponořím *15*
  • Poláci sice hodně postoupili od amatérů na E3 k mega projektu ale při změně herních prvků. Kdyby to bylo se hrou které má stejné základy, tak to by bylo něco k obdivování.

    Ale každým dalším dílem, více zjednodušovali. Dnes není nutné ani mít květiny na lektvary a petarty, stačí alkohol. A tak dále....

    Hra to je velice dobrá ale na 10 bych viděl opravdu něco extra. Co zde ještě nebylo, anebo to je po všechn stránkách skvěle. Což tohle není.
  • Je dosť prekvapujúce, koľko ľudí tu nadáva, ako to nie je dobre urobené. Ja mám pocit, že to CD Projekt zvládol výborne. Neviem či až na maximálne hodnotenie, ale je to technicky aj scénaristicky na vysokej úrovni. Keď si spomeniem aj na niektoré top hry, kde je možno dobrý príbeh, ale koridor je veľký 20m na jednu stranu a druhú stranu, toto je rozhodne vyššia liga.
  • Jo ve 2 to bylo lepší,mně zase vadí že tam jsou pouze dva sloty na rychlé použití elixíru a tak během souboje musím stále skákat do inventáře když chci použit jiný elixír
  • Naopak to byla strašná blbost která mě nehorázně štvala celou dobu
  • Hank90
    z recenzie: ...co mne rušilo, byl příliš fantaskní vzhled jezdců Divokého honu, které západní hráči oprávněně považují za vykrádačku Tolkiena. Tady se výtvarníci z CD Projektu bohužel nechali unést anglo-americkou fantasy...

    Možno bol zámer tvorcov aby jazdci Divokého honu vyzerali inak, pretože oni vlastne niesú zo zaklínačovho sveta/dimenzie
  • fallanga
    Ano, tak to bylo i v minulých dílech, ale je blbost aby vlaštovka trvala 20 vteřin. Ve dvojce byly elixíry skoro dokonalé. Příprava a vypití pouze na klidném místě během meditace, efekt trval kolem 15 minut, když vyprchal efekt, vyprchala toxicita. Tak to bylo dokonalé. Vypití elixíru během boje s několikaminutovým účinkem je hloupá změna.
  • kup si lepsi monitor nebo brejle..jinak nevim jak ti pomoct:)
  • Realne, si asi upadl ne, kdyz to vse pusobi jako namalovane vodovkami.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit