Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No víš ono stačí jsi dát pár bodů do alchymie a trvaní elixíru se dost prodlouží :)
  • Povedena hra, kvalitne udelana, dobře optimalizovana a je zabavna. Osobne jsem neveril ze to polaci dotahnou do konce takhle dobře, na to ze to je jejich treti hra skutecne slusna práce skoro srovnatelna z serii TES. Grafika je sice o něco vic pozadu technologicky třeba oproti Dragon Age, ale zase pusobi vice realne. Takze jsme rad ze to taklhle pekne zvladli, takto velkych RPG a kvalitních není nikdy dost.
    Samozrejme mouchy by se hledat daly, ale tak nejak není moc proc.
  • fallanga
    Optimalizace je dobrá? Cože? Neřadí se mezi nejhorší, ale pořád je dosti špatná.
    Každopádně nejvíce mne zarmoutily elixíry. Vlaštovka trvá pouze 20 vteřin? Špatný nápad.
    Zatím jsem dá se říci na začátku, ale hra na mne působí jako naprosto průměrný Zaklínač. O nic horší než první 2 díly, o nic lepší.
  • Všetky recenzie sú subjektívne.
  • To je normalka, pri Souls serii sa tiez ignoruju vsetky chyby. DA:I je podobny pribeh a tak by sa dalo pokracovat.
  • PreidaQ
    Mě osobně u podobných her velmi chybí druhý pohled od nějakého redaktora, který kvůli kvůli tomu zrovna nedočetl knižní ságu, nedohrál zrovna předchozí díly a bral to tak nějak víc rezervovaně, aby se k tomu také objektivně vyjádřil. Pak by mohl poukázat i na některé objektivnější chyby, které ta hra může mít.
  • PreidaQ
    To jo, ale stejně je to od stejných lidí ne? http://www.metal-archives.com/bands/Percival_Schuttenbach/26160 Záleží na tom zase tak moc?

    Když už jsme u toho, stojí ta kapela za poslech?
  • ano, ale rozhodně ne pro recenzenta. Ten by měl shodnotit všechny části hry.
  • Jasne ze ma :) Ono to viac nadvezuje na knihy, nez na predchodzie hry. Urcit sa v tom nestratis, i ked nebudes vidiet uplne do hlbky.
  • PreidaQ
    Ano, ale i přes eventuální možnost špatného soubojového systému (který mi ze všech videí připadá neskutečně těžkopádný, jako Dark Souls bez svižnosti a návaznosti) to pořád pro hodně lidí může být kvůli skvělému propracovanému prostředí desítková hra.
  • ano můžeš měnit účesy :D
  • jakub.horsky.7
    Tady mě zaplesalo srdce *1* až mě těn závěr dojal *1* *1* Jo ta hra si nic jiného nezaslouží takže novodobý opus magnum. Něco co redefinuje žánr RPG a usedá na trůn na hodně dlouho. Nic jiného než uklonit se nemůžeme udělat.
  • Když je to hra plná možností... Můžu hlavní postavě ustřihnout vlasy?
  • Baldur52
    Pro mě jako fanouška RPG a světa Zaklínače je tato hra jednoduše Svatý grál.
    Dámy a pánové z CD Projektu, bravo. Pro mě už jste nesmrtelní.
  • A základní linie Pána prstenů je pořád jen o tom chození k hoře...
  • ignorace špatného combatu je k pláči jelikož je to u akčních RPG skoro prim.
  • PreidaQ
    Ono prostě dost záleží na tom, kolik těch chyb tomu člověk dokáže odpustit. Já při hraní jedničky i dvojky vždycky cítil, že ta hra je sice dělaná s láskou, ovšem jako HRA to vždycky dost pokulhávalo. U trojky očekávám naprosto to samé. Prostě svět, do kterého se chceš pořádně ponořit a překousnout, že třeba soubojový systém (či spousta dalších věcí) stojí ve skutečnosti za starou belu. V tomhle očekávám zhruba žážitek ekvivalentní Skyrimu, kde hodnocení se může různě pohybovat někde mezi 7-10, ale i přes by to mohl být jeden z nejsilnějších herních zážitků. A nebo taky ne.
  • bohužel základní linie ve Witcherovi je jen o tom hledání. Pán prstenu má několik knih a každá kniha se věnuje různým postavám a každá kniha má svůj vlastní příběh, pak se to sbíhá. Naprosto scestné srovnání..
  • Než začnu číst - je ta recenze objektivní?
  • k smíchu je, že se zcela ignorují chyby her. To je k smíchu? Nebo k pláči? Vyber si...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit