Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když nebude dabing, nekoupím. Jednička byla asi nejlepší hra co sem kdy hrál. Dvojku sem nedohrál, protože mě nebavilo číst titulky a k tomu vnímat obraz i děj... Jsem ten kdo tohle nebere jako hru ale jako pokračování knížek, takže mi de hlavně o příběh.
    • Ty jsi ale deb*l
  • tonnymontana
    to jsem moc rad aspon si to clovek poradne uzije:) polstinu opravdu nerad posloucham i kdyz mam par kamaradu polaku tak snema mluvim vyhradne anglicky:) heh. rozsahle rpg mam rad v cestine preci jen cist treba mnoho ingame knih ktere jsou ve hre je pohodlnejsi pro mozek v nasem jazyku. Pokud by jsme se bavili o filmech tak preferuju original max s titulkama. maloktery preklad je opravdu vystizny a vetsinou v cestine hodne vtipu uschne viz napriklad otresny dabing ve futurame kde clovek az nechape proc pouzivaji jina slova nez original. Ovsem mam i filmy s dabingem kdyz si chci odpocinout. Jediny dabing ktery opravdu ve filmech uznavam je u cerveneho trpasliku a napriklad u simpsonu. tam jsou opravdu povedene. U hry je to otazka jelikoz polsky neumim tak by mi polsky dabing s titulky asi moc nepomohl. Vztip bych neslysel tak jako u anglictiny + titulek. Zaklinace mam rad i v knizni podobe osobne mam prectene v cestine vsechny dily a neco i v anglictine ale polstinu se kvuli tomu ucit nebudu:D
  • super
  • Teď už jenom potřebuju aby mi někdo půjčil na stroj na kterém to spustím. *1*
    • Vem si vyhodnou pujcku:-)
  • Co se myslí těmi všemi platformami? ;-)
    Když tam tedy je PC, mám se těšit i na linuxovou verzi? :)
    • jestli to bude na steamu a to myslim že bude určitě, tak na linuxu bude
    • Jasně a bude to i na mobily a digi hry. *3*
  • Asharak
    Ještě CZ dabing stylu jednička a mohlo by to být dokonalé *14* *4*
  • Gordar
    Nechápu jak někdo může dobrovolně poslouchat polštinu :D
    • Polština je pravý jazyk pro Wiedzmina. Takže ho poslouchám pouze v originále - v polštině. Ano, jakožto ostravák mám výhodu. Za komančů se dala sledovat pouze polská televize.
      • To je sice všechno pěkné, ale já jsem na tom podobně jak Gordar, osobně polštinu nesnáším.
  • Se jen divim, kolik lidi tady je hotovejch z polstiny. Takovej měkej slovanskej jazyk by mi zarucene zkazil kazdy fantasy. *4* Ovsem nikomu to neberu samozrejme!
    • Víš proč? Protože v každém jazyce jsou výrazy, které se nedají přeložit (respektive dají, ale jsou nahrazeny synonymy) a polština je nám tak blízký jazyk, že čech porozumí tomu originálu. Takový brit si to nikdy takhle neužije :)
  • Hry v cestine nehraju. Kdyz uz u toho travim ty tisice hodin, tak at se aspon ucim cizi řeč...
    • já je mám nejradši a když vím že ta práce byla pořádná nikdy mě nedělá problém za to platit
  • tak na tohle se dost těším 1 a 2 byly naprosto famózní akorát aby mi to utáhl počítač když to nevyjde na ps3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit