Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 60 alebo 70 level sa mi zdá treba mať v NG+
  • Grafika je výborná i po tom downgradu.
  • Neboj sa, to len tu.. všade inde ľudia, ktorí sú radi, že aj tomto svete neúplných hier s DLC, ktoré stoja 20 Eur a trvajú 2 hodiny, sa nájdu štúdiá, ktoré dávajú do svojich hier kopu roboty, ich hry majú množstvo obsahu a za skvelé ceny (CD Projekt, From Software, Obsidian, Paradox, Rockstar)
  • Je to možné pro new game +.
  • Možno je to preto, lebo v knihách je Toussaint opísaná ako "krajina z rozprávok" ? Hmmm.. či je to príliš logický dôvod a len treba na Zaklínača zase nadávať, aj keď dôvody si treba vyciciavať z prsta?
  • Nafouknuta bublina ze ktery uch*avaj vsichni opakovaci nazoru nekoho jineho, je k smichu. Downgrade samozrejme byl, to je zcela normalni, a co s tim. Ale jooo, byly to lziiiii, strasne lziiiii, kryste pane. Probud se z ty diskoteky uz.
  • Take se to ani nesnazi byt, boze muj. Neskutecny tyhle fnukalove ohledne barev. To snad nikdy neskonci.
  • Tak,ted jsem to mesic hral,pred par dny dojel hlavni linku.Zacal jsem na dvojce,po par hodinach dal na zlamane kosti a po par dalsich hodinach na deatmarch az do konce,da se to..
  • na downgrade jsme už zapomněli? A další lži jako slibovaná magická optimalizace na konzole?
  • Navíc DMR Free. To je risk.

    Dnes každý využije možnosti restrikce ale CD Projekt ne.
  • Souhlas. Nutnost zaujmout US hlupáky které mají rádi barevnost všude je na škodu....
    Původní E3 Trailer byl lepší. Mohli by to vydat jako volitelný patch.

    Tohle není ani reálný středověk jako v Kingdom Come
  • Still
    Je to cílený na duševní mrzáčky, víš....

    EDIT: Myšleno tak, aby měli slaboduší jedinci co hatovat *1*
  • mluvím o W2 :) k přirovnání ne o W3
  • je to možné já to hrál tak před rokem právé na tu nejtěžší normální úroven nebylo to nic strašného ale ani tak jednoduché zase tak doufám že nesnížíli latku
  • Still
    Aspoň to PR je pravdivý *1*
  • sorry, už si to fakt nepamatuju. Já jsem to hrál na Death March (nejtěžší obtížnost). Ten mod s jedním životem nevím jak se jmenoval
  • možná to změnili/přidali od té doby, co jsem to hrál já. Hrál jsem to hned po vydání. Co si pamatuju, tak ten mod s jedním životem se jmenoval Death March

    http://www.polygon.com/2015/6/3/8712405/witcher-3-difficulty
  • mě jde o to aby to nebylo snadné i na nejtěžší
  • Vakek
    Četl jsem že doporučenej level na datadisk bude 34 až 35.
    60 těžko. Ale už v datadisku Srdce z kamene byla možnost do něj hupnout hned s nalevelenou postavou. Každopádně můj Geralt někde na levelu 40 je připraven :D
  • Veskoslav
    60? To nemůžeš dát i když uděláš všechno. Mám 44. level a chybí mi dodělat jenom pár objevovacích úkolů a dva vedlejší. Nebyl to level 40?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit