Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stovky hodin, a až upgraduju PC, tak zahraju znova na full detaily...

    Pro mě srdcovka. Miloval jsem před tím MassEffect sérii a Zaklínač 3 jí absolutně zničil jen pohledem.
    Nová hra se starými principy jak udělat hru. Jediné co musím přiznat, že konec je dle mého udělaný narychlo. A i když jsem to hrál se zájmem, tak vlastně mi ten konec nijak neutkvěl v paměti,
    takže vlastně pro mě Witcher3 je 10/10 hra do té doby dokuď nejdete jako rambo na Hon.

    Protože Hon byl prostě silnej, smrtící a celou hru Vás tak stavěli.. a pak najednou jdete s max levelem a medvědí zbrojí na ně a vlastně je krájíte jak máslo.

    První hra, kde je pro mě funkční svět a bavilo mě třeba jen hodinu jezdit na koni a koukat po pláních. Nebo zdolávat hory, krásnej zážitek
  • jakubc
    A už je to tady skoro jako pod Inquisition... Samej nevděčník a troll, až se skoro cítím provinile, že jsem v každé z těch her strávil přes 70 hodin naplněných zábavou...
    • Ristoro
      Nevšímej si jich, to nejsou lidi, kteří mají rádi hry. The Witcher 3 je bez debat fantastická hra, Dragon Age Inquisition, i když mi moc nesedl, taky hra, která má svoje kvality. Musíš si zvyknout na to, že lidem tady v poslední době dost j*be, když je ve hře něco nového, nadávají proč tam jsou nové věci, že se jim to nelíbí, zachovají se staré osvědčené mechaniky, nadává se na to, že je to pořád to samé. Nikdy se nezavděčíš všem, v dnešní době spíš nikomu, nezávidím vývojářům. Hry jsou pořád parádní, každý si najde to své, jen musíš ignorovat ty místní blbečky, kterým se nelíbí absolutně nic :). Nelíbí se vám hry? Tak je nehrajte, běžte si chlastat do hospody nebo kopat před barák, jen tu nepiště sra*ky.
    • walltar
      No tak ona tohle je technicky typická diskuse na games... Já mám někdy pocit, že někteří lidi prostě nesnáší hry obecně a jsou tu jen aby měli kde nadávat.
  • Az zas tak dobry to neni,opet kupa kecani,a vymitac dablu se nekona,myslel jsem ze tam budou podobny souboje jak v bloodborne,a ne sek,sek,kecani,jezdeni,mas plnou brasnu,nemuzes chodit.Ted tam jsou aspon truhly.
  • Jo az na ty bugy!U ps4 je to katastrofa!Cim novejsi update,tim je to horsi,jsem skoro na konci,a blbnou mi tam tecky smeru na mape,ukazuje mi to nesmyslny cesty,a nekdy vubec nic.A sekani filmecku s rozhovory ani nemluvje,vse zaclo blbnout ke konci hry.
    • Vse mi zaclo blbnout,v bode,kdy schanim pomocniky na divoky hon.
      • Nesmis to hrat na failstationu
      • V téhle fázi mě to začalo nudit a šlo to z disku..
  • Macatý hype prodává. Není to špatná hra, ale za mě 8/10. Škoda té grafiky. Jediný kde je pěknej výhled je v Kaer Morhen. Pak už je to slabota.
    Ale každýmu podle chuti.
    • Pi*u, po grafickej stranke jedna z najlepsich hier. Mozno to nema uplne naj spracovane tvare, najlepsie shadere alebo naj neviem co, ale celkovy dojem je paradny. Zapady/vychody slnka, husta vegetacia, les ktory naozaj vypada ako les tak ako ho pozname v nasich koncinach a ked je burka, stromy sa prehybaju pod vetrom..takto dobre spracovane som to nevidel este v ziadnej hre.
      • Já myslel dohled. Na blízko pěkný, ale krutej LOD kterej ti zařízne detaily po pár desítkách metrů.
        Jinak nejlepší les co jsem viděl byl v The Hunter.
    • fallanga
      Souhlasím s 8/10, ale nesouhlasím s grafikou. Hrál jsem vše na low a ta grafika byla i tak nádherná. Tu bych rozhodně nepočítal do záporů.
      • Ak je ako hra TW3 za 8/10, tak potom neviem, ktoré príbehové RPG môže u teba dostať viac.. je TW3 bez chýb a chybičiek ? isteže nie, ale taká hra ani neexistuje a ani nebude, tak fakt neviem čo by si chcel v hre aby sa zlepšilo aby sa to u teba zdvihlo na vyššie hodnotenie.. oproti hrám od Bethesda/Bioware, je TW3 úplne iná liga čo sa kvality týka.. a hlavne hra má "srdce" a "dušu" čo sa u hier od spomenutých štúdií nedá povedať
        • fallanga
          Přečti si mou recenzi. Přiznávám, že je hrozně napsaná, ale shrnuji tam co se mi líbilo a co ne. Pak pochopíš.
          Btw... pokud se jedná o příběhová RPG a vynechám staré klasiky jako Fallout 2, tak Zaklínače 3 v mých očích překoná Dragon Age Origins a Mass Effect 2.
  • Počkám ještě rok, až to pořádně napatchují a uvidím. Zatím vychází patche jak na běžícím pásu.
  • fallanga
    Teď aby dobře dopadl i Cyberpunk a další Zaklínač má o finance postaráno.
    • Já měl za to, že Zaklínač měl být trilogie a další díl už nebude.
      • fallanga
        Nikdy neřekli, že nebude další Zaklínač. Třetím dílem končí Geraltův příběh, ale nevylučuje se, že bude další hra. Přeci jenom, prodává se to dost a byla by hloupost toho nevyužít. Dříve nebo později můžeme očekávat dalšího Zaklínače od CDPR.
  • Vyborna hra a vyvojarum urcite uspech preju, letos se tomu co do zazitku vyrovnalo pouze BloodBorne, ten me take neskutecne dostal.
  • Ale tak ja jim to preju, urcite to pro ne byla velka zkušenost a je velka sance ze další hru udelaji lip, protože i kdyz se mi W3 libil, mel bych plno připomínek.
  • toto je jedna z her, ke které se zaručeně vracet nebudu. Nemyslím že poměr strávený čas/zábava je natolik kvalitní, aby se to vyplatilo. Ale Cyberpunk 77 si zahraju, přeci jen sci-fi RPG mám velmi rád

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit