Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uprimne ocakaval som vyssie cislo. Neviem ako vo svete, ale hype v CZ/SK bol neskutocny. Pocet clankov bol snad nasobne vyssi, ako v pripade gta5.
    • Tak somzřejmě, že v CZ/SK/PL byl hype větší, stejně jako hype GTA V byl několikanásobně vyšší všude na západ od nás.
    • Veskoslav
      Vyšší? Proč lžeš?Na Games Zaklínač 3 má 114 článků. GTA V (nová+stará generace) má 122+25. Kde máš to několikanásobně větší číslo? Nebo tam na Slovensku máte 114>147? Podívej se na hrej.cz je to +- stejné, Eurogamer to samé. Tak kde jsi to vzal?
      • Prieskum na games som nerobil, ale pockaj 2 roky po vydani
        • Tak proč tvrdíš toto - "Pocet clankov bol snad nasobne vyssi, ako v pripade gta5."? Když jsi průzkum nerobil. Očekáváš, že něco plácneš a nikdo si to neověří? Radši mlč.
          • pisal som ze som nerobil prieskum na games kde sa jadro informacii pravdepodobne zobrazovalo v bleskovkach
            • nejakej redaktorskej mrd mi vymazal prispevek, najdu si te ty lacina couro
            • Ale no, nedovol hype a utecencom aby zlikvidovali slusnost *1*
  • Výborná hra, strávil jsem v ní mnoho hodin a určitě se k ní ještě vrátím. Polský dabing je opět bombastický, hlavně Geralt. A hlášky typu: Hej v tom chlebu jsou myší bobky mě vždycky dostanou *1*
  • Prophet
    Výdělek autorům přeju, jedna z nejlepších her, co jsem tento rok hrál
    • Sr_Lobo
      Souhlas a klidně i nejenom tento rok.
    • Mazii
      Co tento rok. Pro mě je to jedna z nejlepších her, co jsem za svůj život hrál *1*
      • poor man *13*
        • Mazii
          Neříkám, že je to nejlepší hra, jakou jsem kdy hrál... Ale řadí se na seznam mých nejoblíbenějších her. Navíc jsem i fanoušek knih a to jak tvůrci převedli Sapkowskiho svět do počítačové hry zaslouží potlesk *4*
  • Rhulad
    Bohužel skoro perfektní jednička zdaleka nepřekonána. Jediná jednička dokázala trefit atmosféru světa Zaklínače dokonale a navíc si jela vlastní cestou a legendu o Bílem vlkovi nechávala hezky na pozadí, jak když vypráví hospodský ve čtvrté kapitole o Ciri a Yen. Od dvojky je to jen násilné prznění předlohy a násilné roubování knižních scén na herní události a z toho vznikají naprosto nesmyslné premisy, které absolutně nepasují do světa Zaklínače. Celá hra je pak natahovaná a konec trilogie vyšumí do ztracena úplně. Ale jak jde vidět hype zabral a hráči jsou spokojeni.
    • jednička příběh znásilnila zdaleka nejvíc (rpotože Poláci netušili, akm to povedou, pokud vůbec) a série už se s tím až do konce nedokázala vyrovnat
    • walltar
      No tak mě trojka zatím z těch třech dílů sedla nejvíc... když bychom se bavili o hře jako takové.

      Nejsem až taková fanoušek knižní předlohy, takže to co tomu vytýkáš mě třeba až tak vůbec nevadí.

      Takže já jsem celkem spokojený... a řekl, bych že dost lidí to hraje jako já, a moc se o knížky kolem toho nestará.
      • Paulcz
        Zdánlivě se může zdát, že to je jedno, ale není, když má dílo předlohu má se jí držet, jinak ten svět postrádá smysl. Akorát je fakt, že knižní předloha osciluje mezi genialitou (většina ságy) a úplným brakem (zejména poslední díl Paní jezera, jednorožci, elfové, závěr..)
        • To si kde pocul, ze ked to je podla kniznej predlozhy tak sa jej ma drzat stoj co stoj?
          Uplny nezmysel.
        • walltar
          Já abych pravdu řekl, tak mě většinou spíš vyhovuje, když si odvozené díla vezmou svět a inspiraci, ale jinak si jdou vlastní cestou a vypráví spíš vlastní příběhy.

          Ale osobně jsem Zaklínače četl před celkem dlouhou dobou takže nejsem až tak schopný soudit jak moc ta hra dávala smysl v celém tom světě... a to asi taky bude to proč nemám s nepřesnostma problém. Knížky si až tak nepamatuju, protože mě nechytly, takže hru prostě beru tak jak je, bez nějakého spojení se světem o kterém skoro nic nevím.

          Kdybych byl fanoušek a celé to četl víc jak jednou v autobuse při cestě do školy, tak možná mám nějaké výhrady.
        • Rhulad
          Poslední díl je čiré zoufalství a Sapkowski nevěděl, jak to celé ukončit, tak vzniklo, co vzniklo...
          • jono, celosvetovej uspech, absolutni hodnoceni a brzo 10M prodanejch kusu *2*
            • Veskoslav
              Sapkowski hlavně začal masivně chlastat, nikdy nevytvořil nějakou ucelenou mapu světa, vzdálenosti mu nic neříkají a ukončení ságy je tragické. Navíc jsem byl svědkem na Fantasya fóru v Polsku, jak se rozčílil na fanoušky a řval po nich. Vypadal dost nameteně, nos rudý jak Rudolf. Přišlo mi, že naprosto ztratil jakoukoliv soudnost. Jeden z nejprotivnějších autorů, co jsem měl možnost potkat. A když mi podepisoval knížku, tak mi přišlo, že mě posílá do pekla. Ani se neptal, jestli to pro někoho chci podepsat s věnováním. Prostě podepsal a řekl další.
            • Pethulla
              Tak ten celosvětový úspěch se dostavil hlavně po vydání videoherního Zaklínače, tedy v době kdy se vyrojilo nepočítatelné množství odborníků na Sapkowského svět. Před tím to byl úspěch spíš středo a východoevropský.
              Jinak on má šílený Sengar pravdu v tom, že celá ta sága autorovi přerostla přes hlavu. Dokonce tak, že začal nesnášet Geralta, lezli mu krkem fanoušci s neustálými dotazy "kdy to bude" a tak se není čemu divit, že to dopadlo, jak to dopadlo. Náznaky už byly ve Věži, v Paní jezera si už snad dělal vysloveně srandu.
    • Jednička možná neznásilňovala příběh, ale hratelností to byla naprosto otřesná hra. Třeba ten combat - horší jsem snad ještě neviděl. Pokud je hratelnost daň za upravení příběhu, beru všema deseti. Dokážu unést hodně věcí, ale přesvědčení, že jednička je lepší než trojka, fakt ne.

      Celá série se postupně vyvíjela po dílech na lepší a lepší hru a je to na ní vidět.
      • Rhulad
        já jsem viděl daleko horší combat, např. Witcher 3
        • Combat v jedničce je quick-time event - uděláš klik na postavu vždycky když si na konci animace a naskočí druhá animace. Sorry, ale tohle hraničí s trollingem a mám docela problém tě brát vážně.
    • Veskoslav
      Sebelepší hype ti neudělá dobrou hru viz. Unity.
  • Perfektní hra a zasloužený úspěch!
  • Psychotic
    Jsem asi jediný člověk, kterému se ta hra nelíbila. Odehrál jsem asi pět nebo šest hodin a prostě... ale Gwent je pohodová hra. Kdyby tak byla ve Falloutu místo nablblýho Caravanu...
    • mně se ta hra taky nějak moc nelíbila. Ale nesouhlasím s tebou, protože jsi odehrál jen 6 hodin. Promiň, ale to u takto dlouhé hry je o ničem. Nemyslím že máš právo vynášet nějaké kategorické soudy. Po šesti hodinách jsi se nedostal ani z White Orchard. Já ji dohrál do konce.
      • Psychotic
        "Právo" zcela jistě mám. A tvůj argument, byť častý, absolutně neuznávám. Proč? Yahtzee Croshaw ve své recenzi na Final Fantasy XIII řekl: "Pár lidí mi tvrdilo, že po patnácti hodinách se ta hra dost zlepší. Je vám jasné, že to není argument v její prospěch, že?"

        Přeloženo: Proč bych měl trávit dvacet hodin hraním hry, která mě nebaví, a doufat, že mě časem bavit začne, když místo toho můžu hrát hru, která mě baví už od začátku?
    • Tak každého baví něco. Já jsem ho dohrál do 3/4. Velen super, Novigrad super, Skelige horší a dějová linie po těch 3/4 mě osobně přestala táhnout. Hodně v té fázi "napomohl" i soubojový systém, který se nemá moc kam posunout (klik, klik, klik - znamení, sek, kotoul a pořád dokola), věčně zacpaný inventář balastem, který měl svůj smysl tak do 15 úrovně a stereotyp vedlejších úkolů. Ale možná až Zaklínače zmodujou, bude to lepší.
    • nejdes s davom
      hmm, co s tebou?
      • Psychotic
        Na popraviště? *3*
        • Ať rozhodne Geralt *3*
  • ked bude Enhanced ed. tak do W3 pojdem, skor nie
    • presne, jak muzou chtit za 150 hodin zabavy celejch 800kc? no jak si to vubec predstavujou? zlodeji !
      • nie, len chcem doladenu hru, a opatchovanu, kde nemusim kazdy tyzden dohravat novy update, ktory nieco v hre opravi, a nieco rozbije
        pche
        a odporucam menej emocii do komentov *2*
        • Já jsem v tom zatím utopil 70 hodin a neměl jsem ani jednou problém s jakoukoliv chybou.
          • ja to dohral uz na 1.0.3 a naprosto bez problemu...
            • Ali, tebe uz totalne hrabe, co je zle na tom, kupit hru, ked je fakt DOKONCENA?
              *7*
            • Stížnosti kvůli tomu, že se vývojáři o hru starají a dovolí si vydávat caste updaty a vylepšení... dokonce i DLC zdarma.. ti šmejdi!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit