Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    To pak bude stejná nuda jako jinde. *3*

    Hrej, EG atd. Všude není diskuse ale pouze komentáře ve sloupci. Jeden něco napíše pod to někdo druhý a nenavazuje to na vlákno jako zde. To pak není diskuse.

    Zde to je jako v klasické hospodě. Kecá zde kde kdo, občas se nadává, občas se drží tématu a někdy se uráží. Prostě živá debata jak má být. Do toho někdy dorazí někdo z games a vyhodí pár lidi jako ten hospodský, když vyhazuje ty největší ochlasty.
    Jinde to jsou politicky korektní komentáře. Dokonce někde podložené občankou.

    Vytříbené trollování, provokativní komentáře a vtipné nicky anonymů mi budou chybět *5*
    • XXDarthVaderXX
      S tím problém nemám, ale už od začátku by bylo dobré vědět, kdo se o to stará. Opravdu si neumím představit, aby některé typy lidí vedli diskusi, zvláště když o dané problematice neví vůbec nic. To je jak kdyby Grygar měl vést diskusi na téma STOP FEMINISTKÁM *12* *7*
    • Mart9
      Mně zdejší diskuse baví. Když potřebuji poradit, většinou radu dostanu, když se chci pobavit, je tu dost blbců, kteří to nechtěně dokáží, a mimojiné pod téměř každým článkem se dá najít kvalitní názor na věc. Připadá mi neuvěřitelné, že jsou lidé, kteří brečí nad trolly, nebo na ně dokonce reagují. Někdy se tomu pokusu člověk zasměje, někdy se přes to prostě přenese.
    • Jack1947
      Jn, jako v hospodě nebo někde na veřejnosti... kde se tlachá jen tak dovětru... na druhou stranu nikomu nebudou vadit že přijdeme o trotly co rozdmýchávají flejm... console vs pc. (i když si vždy nějakou cestu najdou).

      To s tou občankou už by bylo trochu opruz, politicky či jinak orektní diskuze o ničem.
  • C-BEAM
    ak to nie je vtip tak super ale zrušte aj tie žlté údy nikde na nete som nič tak nechutné nevidel dokonca ani na SK weboch :) ono to má tiež negatívny dopad na kvalitu diskusie.
  • to není apríl ? :D
    jsem pro, diskuze tu vážně byly docela žumpa.. jenom doufám, že se ti noví modi trochu vyznají ve hrách, hw a ták, aby necenzurovali něco , co je ok :)
  • kostejnesmrtelny
    Tomu uvěřim, až to uvidim *7*
  • Vhodné moderování může jedině prospět, moderování ne cenzura a když někdo z lenosti hodí zajímavý link do diskuse k jiné hře místo do bleskovek tak bych to rozhodně nemazal, ale "osobní" útoky a provokování flamu mazat hned a dávat delší bany
    • PS.: vím, že je apríl, ale upřímně doufám že tohle žert není, i kdybych se musel pro každý komentování přihlašovat
  • V diskusi na recenzi na Bloodborne jsou pořád příspěvky od "Führera". Čekal bych, že někoho z redakce napadne, že není dobrý nápad tady něco podobného tolerovat (a to i přesto, že třeba máte rádi Českou sodu apod., ale tohle je trochu jiný druh serveru, že...) a ticho po pěšině mě zaráží. Apely na slušnost diskutérů potom vyznívají jaksi... licoměrně.
    • Rád bych touto cestou poděkoval devíti slušným lidem. *4*
    • ucho
      Führer v té diskuzi o Bloodborne psal alespoň k věci, na rozdíl od tebe... na jeho nicku ve finále není nic špatného. a na jeho obrázku dá se říct taky ne...
      • Dworkin k věci evidentně píše.
        • ucho
          že ty ses pořádně nezamyslel a tudíž jsi můj příspěvek nepochopil? ;) já mluvil o diskuzi pod Bloodborne...
          • Jack1947
            Ježíš takj někdo chápe třeba pomalejc nebo mu to myslí jinak..

            Jo pro Luboše to je místní ucho, už ho pomalu poznáváš. Časem příjdeš na to že je takový a jiný nebude. Fuhrer k diskuzi psal ano.
  • x_ander
    Jo, moderování diskuse je potřeba jak sůl. Samozřejmě nikdo nechce brutálně nepochopitelný systém EG, ale už mě trošku štvalo, že člověk si pod recenzí očekáváné hry chce přečíst názory hráčů a podiskutovat, a narází na doslova stovky úplně mimózních flamů několika trollů.

    A jako spousta lidí tady doufám, že to není apríl. To by byl vážně blbý vtip.
  • Naopak, nechat tu jen trolly a rozdávat k diskuzi popcorn.
  • Ludia su važne ovce. Nechapu a ešte k tomu nadšene tlieskaju tomu že cenzura potláča akúkolvek slobodu prejavu, individualizmus, slobodne myslenie a robí z diskusií nudné, nezáživné a snobské rozhovory na urovni politickej debaty dvoch politikov v diskusnej relacii v TV. Človek ma chut po tažkom dni strávenom vo svete plnom obmedzení,zákazov, predsudkov,represie zákonov a povinností si večer sadnú´t do kresla a aspon v diskusii sa na chvílu odreagovať veselým a neformálnym rozhovorom, lenže na diskusiu zase dohliada pár jedincov hrajúcich sa na ,,web policajtov,, ktorý slepo mažu blokujú každý nevšedný komentár a robia tým z diskusie ,,nedelný politicky korektný debatný krúžok starých dám,, . Ak niekto nedokáže rešpektovat odlišný názor druhého človeka alebo nedokáže zniest nesúhlas a kritiku druhého človeka zo svojím názorom, tak nech nelezie na internetové diskusie. Ale nech kvôli tomu neudáva nenahlasuje prispevky a nech sa nedovoláva kvôli tomu cenzúry. Lebo tá zničí nie len názory jeho oponenta ale časom postihne aj toho kto jej povodne dovolával a nadšene jej tlieskal. Rozmýšlajte už trocha,inak tu budete mat Orwelovský svet rýchlejšie než ste čakali.
    • Morraw
      Čteš tady vůbec ty diskuze ? Kdyby jo, tak by jsi tohle nepsal. U většiny recenzí se strhne debata na téma PC vs konzole a o samotné hře se dovíš kulový. Vyjádřit jiný názor slušně nebo v mezích tady umí jen minimum lidí.
      Většina příspěvku tu je OT nebo výblitky známych lidí, kteří se snaží trollovat a začínat flame.
    • Inquisitor
      Ale tady snad nejde o opačný názor, ale o pět stránek hádky o tom, která hračka je lepší u článku který s tím vůbec nesouvisí. To ti opravdu tyhle věčný hádky přijdou zábavný? Neříkám, že by měli být diskuze sterilní, ale bez takových sraček se klidně obejdu. Nedělal bych z toho zase takový drama, ono to stejně zas tak horký nebude.
    • Blue.Shark
      Každému, co jeho jest. Já třeba nemám problém vyjádřit slušně svůj názor, a proto mi vyloženě vadí, když se seběhne pět trollů a zanáší diskuzi nepravdivými, irelevantními nebo urážlivými příspěvky. Pokud to ty máš rád, neberu ti to, ale nenazývej mě (a ostatní, kterým to vadí) ovcí (a mimochodem se nauč význam toho přirovnání) jen proto, že se mi nelíbí, jak mi místní diskuze pijí krev.

      Když diskutuji, chci z té diskuze něco mít a ne jen sledovat, jak na mou potenciální otázku přibývají příspěvky typu "lol", "noob" nebo "Diablo je přece FPS, zemřete všichni, kdo tvrdíte opak!". V závěru tedy vůbec nejde o nerespektování názoru druhého člověka, ale o zatočení s těmi, kteří přispívají, aby přispívali, popřípadě aby vytočili co nejvíce lidí.
  • romando
    Neviem, prečo by to mal byť Apríl... To že je 1. Apríl neznamená, že všetko čo sa objaví na nete je lož! A inak, ešte by ma, len tak mimo, zaujímalo prečo Česi nehovoria DUBEN! namiesto APRÍL! *1*
    • stoupeek
      No vidiš, to mě nikdy nenapadlo.:)...A co takový Máj, lásky čas.....:)
    • Cesi samozrejme rikaji Duben. Ale dnes je den ktery je mezinarodne uznavany jako 1.April a kdyz nekdo udela vtip tak se rekne April, tak proto. Necekal jsem ze je potreba to nekomu vysvetlovat. *8*
      • romando
        Prepáč :) Len mi to prišlo zaujímavé, že názov mesiaca je Duben ale prvý deň v ňom je pomenovaný medzinárodne. Ale díky za odpoveď *3*
        • V pohode :) Ja uz si tady nejsem jistej co je realny dotaz a co trolling *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit