Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufam ze to je pravda. Uz bylo nacase aby nekdo zatl tipec maxovi, He/he, Jack a podobne *5*
  • Thorar
    Škoda že je 1.4., osobně bych tohle opravdu uvítal.
  • walltar
    Sakra ... pokud to není vtip, tak bych začal tleskat.
    • Jack1947
      Jak příhodné na apríla, zlepšovat diskuze... ad 2 je tu jedna nejasnost nejsem si jistý jestli vůbec tiscali samo osobě by chtělo moderovat diskuze na Games když je vlastník serveru. (Beru to tak že se podřekli).
      • jakubc
        Pokud by to nebyl apríl, tak by největší otázkou života a vůbec bylo: "Přežije Jack čistky"? U ostatních to je jasné, ale ty bys ještě zamotal hlavu nejednomu moderátorovi diskuze. *3*
  • Games.cz mě nutí respektovat spoustu nejasných pravidel, ale svoje povinnosti neřeší. Je vidět, že to nemají domyšlené. Takže teď můžu čekat, že dostanu ban a ani nebudu vědět za co, protože oni mi to oznámit nemusí. Nebudu ani vědět jestli už nebylo zabanováno spoustu jiných a třeba slušných lidí. Špatně moderovaná diskuze je horší než diskuzní anarchie. S diskuzními trolly se nějak vypořádám, ale proti špatnému moderátorovi jsem bezmocný. Nedávno jsem dostal ban na serveru, který jsem považoval za jeden z nejslušnějších, kvůli napsání jiného názoru. Vedoucí serveru sice uznal pochybení a slíbil nápravu, ale nestalo se nic. A včera jsem dostal ban na vědeckém serveru bez udání důvodu. Co se to děje s internetem? Asi se servery rozhodli zlepšit diskuze, ale dělají to špatně a je to ve výsledku horší než anarchie.
    • ucho
      jestli to není spíš signál pro tebe, že by ses měl nad sebou zamyslet, když tě nikde "nechtějí" a bojíš se banu i tady :D
      • No vždyť jsem se zamyslel a výsledek jsem tady napsal. A ty mi řekneš ať se zamyslím...
    • No ponevadz BAN dostavas evidentne vcelku casto, tak mozna bude problem jinde....
  • Inquisitor
    To by vůbec nebylo na škodu, ale jsem zvědavej jak to bude vypadat v praxi.
    • Walldstein
      Jednoduše.
      1. Narazíš na moderátora, který prostě ze psaného textu nepozná ironii, nebo bude mít jiný názor a vzhledem k pocitu méněcennosti dostaneš banán.
      2. Narazíš na rozumného moderátora, který ti pod tvůj příspěvek napíše "bubu, příště to napiš trochu jinak."
  • Jack1947
    Večer tam napíšete apríl. Mimochodem takhle by měla vypadat diskuze normální ne. To jsou obecná pravidla netikety.

    Hele, já jsem skromný člověk mně stačí když to zase tady uvedete do chodu jak tomu bylo před 14dni, moderování diskuzí poté beru jako takový bonus.
    • Coffin.Corner
      První věta ve stati Přemýšlejte, vznikla speciálně kvůli tobě Jacku.

      "Ještě než odešlete svůj příspěvek, zamyslete se nad tím, jestli přináší do diskuse něco nového."
      • Jack1947
        Zas tak bych si nefandil. *4*

        Jinak když se jedná o apríl (jako že jo a všichni se nachytali) protože jak víme jsou věci co se nemění, stejně tak by nikdo nechtěl nudné diskuze jen s pár vzdělanými lidmi. Tím nechci říct že trtlové co tady vegetují nad stokrát ohranými flejmy na téma console vs pc at tak dále, by měli dále plenit nesmyslně to ne.

        Jen to chce trochu nadhledu, věřím že jsou mnohem horší fora/diskuze kdekoli na internetu než tady na Games... to už je taky opakování několikrát vyřčeného... redakce se diskuzemi sama osobě i baví. Takže by řešily problém zbytečně... i když ty trotly co se navíc registrují ( aby byli věrohodnější) ty by se zredukovat mohli no ale nevadí...
  • Morraw
    No kéžby to byla pravda. Ale stačí, kdyby to víc hlídali a mazali. A zavést povinné registrace. Hned je ta diskuze čistší.

    Jinak znáte nějaké jiné české herní forum, kde se dá diskutovat na úrovni ? Tady je to poslední dobou už hodně mimo. Přitom jsou tu lidi, kteří dokáží napsat slušně i opačný názor a hlavně k věci.
  • ucho
    Vzhledem k tomu, že včera Petr Poláček prohlásil, že žádný apríl nechystají (tu bleskařovu vsuvku nepočítám), tak by tohle měla být pravda. Jinak by ze sebe totiž Poláček udělal veřejně lháře. Jen nechápu ta pravidla/nepravidla, protože jako pravidla jde o něco takřka nevymahatelného (nic jasně nedefinují) a v principu jde pouze o normální zásady slušného chování. Tedy pokud by měl být něčí příspěvek smazán, nebude to ve finále na základě konkrétního pravidla, ale proto, že si někdo bude myslet, že už to spadá do toho pravidla.
  • smejki
    To bude chtít víc reklamy, aby se to zaplatilo.
  • BooBee
    Pokud to myslíte vážně, tak palec nahoru. Jestli to je aprílový žert, tak bych doporučoval ho převést do reality. Aspoň by zde byla nějaká normální diskuze a né ta žumpa co tu občas bývá. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit