Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celoush
    "Internetový diskuze jsou něco mezi skupinovou psychoterapií a hromadnou masturbací" -- Rybka :)
  • Gonzi
    A teď by mohlo ještě Valve jako aprílový žertík říct, že si opraví svoji podporu pro Steam. Bylo by to asi tak stejně vtipné.
  • firebug
    Škoda, že jde nejspíš jen o vtípek. Ta pravidla jsou chytře vymyšlená, mají hlavu a patu a slušné diskutující nijak neomezují. O to smutnější je fakt, že kdyby to bylo skutečně zavedeno, tak by musely z každé diskuze mazat tak 3/4 příspěvků...
  • Pethulla
    APRÍL *1*
    • Corvus
      Asi takhle: Bod # 2 PŘEMÝŠLEJTE: Ještě než odešlete svůj příspěvek, zamyslete se nad tím, jestli přináší do diskuse něco nového. Zjistěte si, jestli váš názor nebo připomínku nenapsal už někdo před vámi.

      Tak tohle pravidlo pravděpodobně vzniklo kvůli těmto lidem.
      • Mart9
        Teď si vezmi, že pod Vávrovým článkem je 3000 komentů, budeš všechny číst, abys zjistil, jestli už někdo před tebou nenapsal stejný názor? :)
        • a teď si vezmi, že by každý z těch komentátorů dodržel to pravidlo a nejdřív si zjistil, zda už někdo nenapsal stejný názor.... bylo by tam 3000 komentů? :)
          • Mart9
            Já bych skoro věřil, že tam bylo 3000 různých typů hejtu na Vávru *2*
        • Chim
          Pokud by se z tama vyházelo 99% toho balastu co tam nemá co dělat tak by to nebyl až takový problém.
        • Lukyz
          Hlavně jakoby duplicity byly na zdejších diskusích to nejhorší *1* Kriste to by byla krása *1*
  • Lukyz
    Tohle je docela drsnej vtípek, místní diskuse potřebujou moderátory jako sůl *7*
  • Corvus
    Za mě jednoznačně palec nahoru. Pravidla, kor u nás (vyložte si to jak chcete) musí prostě být. Rozhodně nemám zájem na tom, aby místní diskuze vypadaly jako ty na nejmenovaném zpravodajském webu. Osobně bych vyloženě zrušil i "palcování" (které je stejně jen kontraproduktivní).

    A pro mě osobně je naprosto zásadní poslední bod a to RESPEKT. Ten totiž drtivé většině naší populace chybí. Respekt a pokora. Nicméně podobná pravidla jsou pro mě asi jako desatero... Nepotřebuji je mít vytesané na kameni a pověšené před očima, protože to jsou bohapusté a obyčejné zásady slušného chování... Jenže respekt k odlišnému názoru se u nás nenosí a prakticky okamžitě je jiný názor vykládán jako podnět k útoku a kamenování. Takže místní borci - valte mi mínusy, ať si dokážete jací jste borci! *12*
    • Odulin
      Jeden tam máš za to zrušení palcování. To bych taky uvítal.
    • Mart9
      Jeden tam máš za to zrušení palcování. To se nesmí stát.
      • Corvus
        No, já ti nevím. Mě totiž přijde, že jsou lidi, kteří se toho strašně chytají a jsou schopní díky tomu strhnout "narušené jedince", kteří pak začnou útočit. Tyhle davové psychózy fungovaly vždycky a já osobně bych to nepodněcoval. Prostě to automaticky poutá negativní pozornost. Sympatičtější řešení je na Zingu, kde buď nelze palec udělit vůbec = příspěvek tě nezaujal nebo palec dáš. Asi tak. Jinak tímto ses zařadil mezi borce, gratuluji! *3*
        • Mart9
          Těm narušeným jedincům dám mínus a je mi dobře.
          Ale jsem spíš poloborec, s tím respektem souhlasím, také bych uvítal větší respektování odlišného názoru.
          • Coffin.Corner
            Tak třeba náš známý Jack bere mínusy jako jakési potvrzení spiknutí proti němu, což ho posiluje v jeho boji...nevím za co... *1*
          • Corvus
            Já uvítám respektování mého názoru, že mínusující typy jsou borci *1*
            • Mart9
              A co plusující? Ty totiž také rozdávám.
  • To je jasný že je to vtip, to by jinak byl konec Veskoslava, který už je teď něco jako maskot games.cz
  • jakub.krejcik.98
    Nazdárek lidičky..
    Tak tohle se snad nestane, to by se jim ten web pořádně prodražil a dnešním světě se šetří kde se dá..
    S pozdravme!
  • Škoda, že to je apríl :-(
    • Mart9
      Ono by se moc nezměnilo.
  • Odulin
    Tak jsem se na chvíli zaradoval a pak mi to došlo.:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit