Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    To jsou fakt hrozné problémy tohleto... prostě někdo rád Anime no a ? *7*
    • Krescz
      hele třeba Princezna Mononoke a Cesta do fantazie jsou pěkné pohádky, ale tykadla na frajerce? dafuq man
      • Jack1947
        Nevím neznám já ani anime nesleduji, jen nechápu kontroverzi že někomu na tom vadí nějaká ta nahota wtf
  • MickeyMutant
    Reklama zdarma. Očekávám masivní krátkodobé zvýšení zájmu o zmíněné tituly. Až za pár dní vyjde Agony, tak se snad taky najde někdo, kdo se k radosti vývojářů ujme role užitečného puritána.
  • Steam potřebuje nějakou konkurenci jako sůl... Začíná si hrát na Windows kolem roku 2000.
    • Sry na Microsoft s jejich Windows *1*
      • Zatímco Mrkváč si dneska se svým adware převlečeným za OS už na nic nehraje...
  • TheGGG
    "It's called anime, and it's an art form."
    • Vskutku nějaké to anime a nějaký ty VN by se za umění daly považovat (ale ne všechno, protože nějaký ten brak by se tam určitě našel)
    • Ne
    • Tohle je umění asi jako Honzíkova Cesta 9 díl...
      • Na světě je 7,6 miliard lidí... což znamená 7,6 miliard různých chutí a názorů.

        Vůbec mě nepřekvapuje, že se 2 lidi neshodnou v názoru na umění *5*
        • Špatně. Tohle nemá nic společné s chutí a názorem. Buď je něco umění nebo ne. Nic mezi tím není. Až na tyhle konkrétní výplody budou chodit lidi do galérky, tak mi dej vědět. To, že někdo umí něco nakreslit z toho nedělá umění.
          • TheGGG
            pleteš se umění je subjektivní.... aby bylo něco uměním, není třeba banda navoněných zazobaných snobů, co na to čumí v galérii. Uměním může být ve skutečnosti skoro cokoliv. Dobře natočená akční scéna ve filmu je větší umění než kdejaká slátanina z cannes...
            • Jack1947
              Ještě že tu jsou i jiné země točící kvalitou převyšující vybředlou západní produkci, třeba asiati, seveřané a jiné - klidně i nezávislé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit