Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tomuhle se teprve říká počkat si na pokračování. Tolik let a přitom to nejspíš nebude nic extra, když zatím nejvyšší číslo od recenzentů je 83% *6*
    • hraci cas 80+ a oni po par hodinach to uz stihli prejst, komplet prebadat a ohodnotit? tak ak to niekto bere vazne tak uprimnu sustrast, ale aspon mate vyhradene parkovanie....
      • Redakcie dostavaju niekedy hry skor, pred oficialnym vydanim
    • Veskoslav
      Co si čekal? 11/10? Čísla dostává pěkné, sice počkám na více recenzí, ale pokud by se číslo udrželo na 7,5/10, tak je to úspěch, obzvlášť když se stále jedná o okrajový žánr RPG a spousta děcek, co nehrála ani W1 či Fallout, tak to odbude kecy o grafice atd.
      • Čekal jsem 12/10.
        • Tvůj problém.
          • Právě že jejich.
  • flash789
    hra ma instalaci 22GB (nechapu kvůli cemu) a je pomerne oskliva, pripomina mi ruske hry tohohle typu které soveti delali tak před 5-7 lety jak na bezicim pasu (farewell a dragon, escape from alcatraz metal hearts:replicant atd).Dalsi hruzna věc jsou titerne fonty, které nekde zvetsit jdou a nekde ne (inventar).zrejme si Fargo mysli ze ma každý monitor s uhloprickou 1 metr. Nejde se zblízka podivat na postavy, protože zoom funguje v předem nastavene hladine. Hral jsme to asi hodinu, takze pisu jen věci které mi prisli nic moc na první pohled, ale ze by me za tu chvili třeba zaujmuly rozhovory, nebo souboje se taky rict neda.
    Divinity:Original Sin je asi tak 5x hezci i přes svoji stylizaci.O grafiku samo zas az tak nejde, ale když ma něco 22GB a chteji za to plnou cenu, tak by to mělo nejak vypadat.
    • a jeste jedna trapnost, kdyz jsem si delal partu, peclive jsem jim navolil profilovy fotky, ale ty fotky maj i herni npc nebo followeri, takze ted mam v parte dve stejny indianky s perem ve vlasech, to je low budget jak poleno *6*
      • Baldury byly taky low budget?
        • ve svy dobe byly mam pocit nadstandardne dobre financovany... ale u tech portretu wastelandu mi jde o to, ze kdyz uz jich tam je tak malo (coz nechapu, to musi bejt dolarova polozka jeden takovej), tak si mohl nekdo dat tu praci a nenechat hrace vybirat z tech, ktery se mu pridaj do party (abych ho nepotkal jinde v cely hre, to uz bych chtel asi moc)
          • Není to bug? Portrétů je tam docela dost, ale mně se občas nezobrazí všechny. To samé jako hotové chary.
            • Před patnácti lety? Všechny infinite hry nevyšly ve stejném roce jako Tales of Sword Coast. :D A Heroes 6 a Anno 1701/1404 vůbec nepoužívali portréty npc. ;) Vlastně mě ani nenapadá hra, která by to takto neměla.
            • tak pred 15 lety to byl asi normal, coz neznamena, ze se na to nemuseli vyprdnout i tentokrat
            • To je ale u těchto her naprosto normální. Měly to úplně všechny infinity hry. A ve Faloutech tam šlo ovlivnit na vzhledu je pohlaví.
            • hm, tak i to je mozny (ty hotovy tam zrovna vubec nebyly videt, to je pravda), ale to neresi ten problem, ze ted mam v parte dva stejny (a jeden dalsi uz jsem videl u nakyho npc)
    • mam z toho stejny pocity, vypada to snad stejne spatne/dobre jako The Fall: Last Days of Gaia (rok vydani 2004), ktery jsem hral kdysi, kdyz jsem taky uveril, ze to bude novej fallout *5*
      • The Fall je xkrát víc zabugovaný a hůř hratelný než tohle i po sto patchích.
        • jo, taky meli vlastni engine, inXile pouzili unity
          • a ja to teda nedohral (mam pocit, ze tam byl realtime boj a tak me to prestalo bavit, odhadem v pulce), ale po tu dobu jsem na nic nenarazil, asi jsem to hral malo dukladne *5*
    • Ty nebudeš málo blbej, že?
      • flash789
        tak někdo je blbej a někdo jantar..si nevyberes:)
  • tech 39€ na steamu to ma byt vtip? když už se to jednou zaplatilo na ks, tak ted by to meli davat zadarmo ne? *7*
    • wenceslaus
      1: KS většinou hru nezaplatí.
      2: Ti, kteří přispěli na KS ji zadarmo mají. Co by z toho měli, kdyby ji pak měli zadarmo všichni?
  • Dufam ze sa bude hodnotit objektivne a nie cez nostalgicke hovn4
    • ucho
      a taky by to měl být někdo, kdo nehrál betu, prostě aby dotyčný zrecenzoval současný produkt bez toho, aby věděl, co na něm měnili.
    • Proc by recenzent mel brat ohled na nekoho, kdo se v dobe vydani prvniho dilu jeste houpal tatovi v koulich, kdyz Wasteland 2 na takove lidi nemela byt nikdy zamerena a na nostalgii hraje schvalne?
      • Protoze je to vetsina ctenaru webu, pro ktery recenzi pise?
        • Kydy! Podle reklam na kasina sem zjevne chodi jen samej ctyricatnik a pro ty je Wasteland 2 jak delany. Nebo snad tvrdis, ze redakce tady klidne necha radit takovy reklamy, kdyz sem lezou nezletilci?!?
          • Proc tvrdit neco, co je ocividne.
            • Re: Jejdasek
              Tvrdis, ze ja jsem zlo?!? Asi jsem s nim tak dlouho bojoval, az jsem se jim sam stal...
              • Reakce na příspěvek:

                Netvrdím, že jsi zlo.
            • Protoze jedine co staci k triumfu zla je, aby slusny clovek mlcel.
              • Reakce na příspěvek:

                Tvoje prezdivka je mAser. Pises bez diakritiky. Tvoje veta zacina pásmenem P. Na konci vety jsi udelal tecku.

                Doufam, ze timto tvrzenim ocividneho jsem zlu zatal poradny tipec a svet ted bude lepsi.
    • By mě zajímalo, jak se něco dá hodnotit objektivně. To se má jako recenzent nejdříve zeptat všech lidí, kteří se o hru zajímají a pak podle jejich názorů sesmolit text a mrdnout tam hodnocení? *7*
      • Hodnotit neco objektivne znamena odprostit se od osobnich sympatii a antipatii a vsem merit stejne.
      • Tyhle drbkové ani neví, co slovo objektivní znamená *6*
      • Po*no zakážou, ale vymrdávat tady můžem?
        • To je realita mladistvých :)
        • Málem mi zaskočil rohlík, jak jsem se na celý barák rozřehtal :D:D:D
          Já vím, pointa cenzury je smutná, ale tenhle komentář prostě nemá chybu
  • innerfear
    Kupil som kluc na G2A.com za 15 eur. Hra funguje, ale ako je to s legalnostou?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit