Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prophet
    Gratuluji k autorovi recenze, že tuto hru dokázal hrát déle než 20 minut.......... já to nedokázal.
  • za toto chcú 20 ojro :D 3 roky starý port, no nech sa nenechajú vysmiať, veď im to ľudia nekúpia ani keď to bude v humble bundle za 1 dolár.
    • Kupte si radši Rocket League za dvacku, poctivá a nekompromisně zábavná hra!
  • Keyz
    Btw...

    Na PC tam nejde nic nastavit, fov 10% co to jako je? *15*
    Port jako prase.
    • Co bys chtel furt nastavovat,ja byt vyvojar,tak vam na naky naztavovani kaslu!Hru udelam takovou jakou chci,a kord kdyz je to z Wiiu,ber to tak ze ta hra byla tak udelana,a tak vypadala.Proc by kvuli pc,mel delat nekdo efekty navic,jedine,ze by byla tak o 200kc drazsi,nez ta konzolova.
      • aha, zivy dokaz o primitivite konzoloveho osadnictva :D
      • snorgrind
        Popravde nastaveni FOV by melo byt na vsech platformach bez vyjimky, protoze nikdy nevis jak velkou obrazovku lidi maji a jak daleko od ni sedi. Zvlast kdyz spatny nastaveni FOV muze zpusobovat nevolnost nebo v extremich pripadech zvraceni. Problem je ten ze to zaroven ovlivnuje fps ve hre a tim padem si z toho vyvojari udelali zpusob "optimalizace" her.

        to keyz: FOV je ve stupnich a ne v procentech
      • Asharak
        Protože to chce prodat.
  • U mě naprosto v pohodě zombie FPS, která má, narozdíl od Dead Island a podobných her, atmosféru. Odpadá otravný poškození zbraní, zombie jsou záludný a není lehký je vyřídit a ve větším počtu představují opravdové nebezpečí. Ovládání je ok, s dorážením nemám problém, do enemáků se 50x mlátit nemusí, stačí mířit na hlavu, hra nepadá. Graficky je to fakt jak budget, ale taky tomu odpovídá cena, být to za 50E tak se na to taky vykašlu.

    V mojí verzi hry rozhodně není pravda, že u předešlé mrtvé postavy najdu vše, co měla u sebe. Zbraně a munice vždy chybí, asi nějaký bug *15*
  • Prva zombie hra zo vsetkych od Resident Evil 1 co ma vobec bavi - za mna 8/10.
  • Veskoslav
    Takže je to nepovedený port 3 roky staré hry, která byla unikátní díky kombinaci tabletu a toho, že jste mohli vidět své mrtvé já, jak jde zabít Vaše nové já. Proč třeba není ve hře možnost připojit Smartphone jako další zobrazovací zařízení a na něj zobrazovat některé věci atd. Podle mě by to hru oživilo a odlišilo od konkurence. Takto je to obyčejná zombii střílečka, která nastavila ještě vysokou cenu s vizuálem horší jako skvělé L4D, které si zahraji raději a i cena je nižší.
    • nechapu, jak nekdo muze srovnavat survival horor s akcni horu jen proto, ze tam jsou zombie.
      • Souhlasím. L4D je rozhodně pouze FPS se zombiemi. Zde hra čerpá z atmosféry samoty v Londýně plném zombií. Zatímco v DI i DL vícero zombií není žádným problémem, zde už jde při střetu s přesilou konečně opravdu o život postavy. Neříkám, že šlo o špatné hry, to vůbec ne. Ale zde skutečně nejste žádným zombíkobijcem jako v nich. Kdo raději atmosféru než krosení tisíců nemrtvých, zde si užije víc.
      • nightborne
        Protože tohle není survival horor =). Pokud jediný, jak přežíváš, jak se vyhýbáš smrti, je zabíjení nepřátel, pak se jedná o akční hru, ne =)?
        • Jenze tak to v Zombi nefunguje. Kdyz jsem to hral jako akci, tak jsem vetsinou chcip.
          • nightborne
            A jak jinak jsi to hrál? Stealthem? JAK =D?

            Na výběr nemáš žádnou jinou možnost, jak se dostat dál, než zabít všechno, co ti stojí v cestě... jestli tohle není akce, tak nevím =).
            • V tom pripade si znova precti co jsem vlastne psal *3*
            • nightborne
              Mno jo, tak to si asi představujem stealth jinak, čéče =). Že můžeš zombíka vzít po palici dřív než vstane ze země... nevim no, stále akce =).
            • Ano. Stealthem. Mrtve jsem obesel, co slo jsem vetsinou ve spanku vzal palkou po hlave, pokud jsem strilel hlavne z dalky abych neprobudil ostatni, z blizka malo, parkrat jsem utikal.
  • nevim teda.. zombi mam a je to kvalitni hra i kdyz obcas ty Wiu prvky chyby ale jinak nevim co je spatne chyby tedy rozhodne nemam to spis recenzator delal chyby ve hre ;) je to jedina survival zombie hra a bavi me ... dying light se to neda prirovnavat pac tohle neni rezba tohle je o preziti
    • nightborne
      Co to je recenzátor, prosimtě?

      Chtěl sem se pustit do diskuze, ale tys v těch třech řádcích dokázal uvést takových nesmyslů, že ani nevím, odkud začít...

      Aspoň jednu věc si neodpustím, jak je to proboha "o přežití"? Nemusíš se starat vůbec o nic u svý postavy, nemůžeš se vyhýbat konfliktům alternativníma cestama, "o přežití" jde tak, že musíš povinně rozmlátit hlavu všemu, co se pohne. Mhm. To je pak survival i Serious Sam.
      • Nevim... ja mu rozumel. I kdyz pise ne zrovna uhledne, porozumet se mu dalo.
        Jinak si prosim fakt najdi definici survival hororu.
        • ps: potom si najdi jeste preklad slova "survival" *1*
  • Sr_Lobo
    Atmosferu to nema spatnou, ovladani uz je horsi, grafika fakt des, hratelnost vcelku ujde, ale co me nejvic nasštvalo je prave ten herni "element", kdy asi po trech hodinach hrani kuchli postavu s kerou sem se szil v bode, kdy se na me vrhli zombici ze vsech stran a nebylo kam zdrhnout. Pak se probudim s nejkou uplne jinou postavou co ma takrka holou rit a mam jit znova zase stejnou cestou tam kde me kuchli. Tohle me donutilo to odinstalovat, protoze pro me osobne je dulezite sziti prave s postavou, jakmile k ni nemam vztah tak je prave pak ta atmosfera v pytli.
  • Jedine takhle muzete prezit zombiky
    https://youtu.be/EM_mYHcoecI
  • Zajímavé. Eurogamer jí dal "recommended", což nedá jen tak něčemu. Ale šlo tuším o PS4 verzi.
    • Osviceny
      A víš proč ? Protože eurogamer...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit