Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra šlape na PC bez problémů (až na v recenzi zmíněné dorážení plazících se zombií přidržením tlačítka, což hra nezmiňuje). Atmosféra zatím slušná - člověk není Rambo a obává se na každém novém kroku. Dead Island, Dying Light a hlavně všude zde uváděné Left for Dead jsou akční hry s minimem důrazu na survival nebo horor. Rozhodně hra připomíná více první díly Resident Evil než tyto FPS se zombiemi. Za sebe hru zatím hodnotím kladně a zápory psané v recenzi nevnímám jako opodstatněné. Graficky jistě nejde o Crysis, ale to hra původně z WiiU být ani nemůže. Případnému zájemci doporučuji, jako vždy ostatně, přečíst vícero recenzí než jen tuto z Games.
    • Doporučuji pořádně zahrát L4D nebo L4D2 na nejtěžší obtížnost. Pak něco vyprávěj o survival *3*
      A pokud dělám port konzolového lejna, tak alespoň za tu přepálenou cenu vyladím ovládání a grafiku. tečka
      • ali nevim jak to muzes srovnavat s L4D :D... a prepalena cena ?? za 500.. sory ale to se muze zdat napalene neakemu socialovy bez prace.. ja chapu ze vetsina lidi si tu mysli ze se hry vyrabeji zadarmo ale bohuzel programatori se musi zaplatit a mnoho dalsiho
      • Dohrano asi 2x *3* To ovsem nic nemeni na tom, ze to je cista akce. Na hardcore obtiznost je sice hardcore, ale s definici survival hororu nema nic spolecneho.
    • Docela souhlas. Dead Island - prvni pul hodiny to defakto survival horor byl. Tam je skoda, ze se to v prubehu hry zmenilo - hlavne pred koncem. Kriminal byl uz neunosnej.
  • S tim nesouhlas. Na klavesnici se ovlada super, invisible walls mi nevadi, bugy jsem zatim nezaznamenal a hraje se mi to lepe nez Alien Isolation - tam jsem travil treba 15 minut ve skrince. Ale jsem zatim nekde v pulce. Animace vlastni postavy mi take nevadi a na to, ze je to port z WiiU vypada dobre. Nektere lokace maji opravdu vymazleny, druhe ne.... Puvodne jsem cekal tragickej port hry, ktera pozuze zdimala wiiu tablet, nastesti se nedeje. A survival hororu dnes moc neni, zvlast se zombikama (vetsinou jen akcni hry).Sam bych tomu dal minimalne 7/10. Za sebe, jako fanousek hororu, kterej rad postupuje pomalu a diva se pres fotak na kazdej roh, tak 9/10. Jedine co mi nesedlo, bylo hekani me postavy pri behu, kdyz mi to vygenerovalo zenskou (zatim jsem jen jednou chcipl - pred buckhinghamskym palacem na mne vyskocilo AI z konteineru).
    • btw: autor by mohl na konci vyjmenovat ty doporucene jine tituly, kterych je prehrsel, pac ja jich moc nenasel. Dik.
  • Recenzente smekám. Takhle už jsem se nenasmál dlouho. Moc pěkně napsaná recenze. Původně jsem to na PS4 kupovat nechtěl, ale tuhle zoufalost prostě musím vidět na vlastní oči :D. "..Než zvednete čokoládovou tyčinku.." :D :D :D
  • Hnisavec
    ono to je vlastne ako väčšina portov hier na PC....tragická optimalizácia, príšerné ovládanie a v prípade exluzivít financovaných čisto z pc predajov i céčkový výzor a dizajn
    • Kinet1c
      Toto nie je ani jeden pripad ty vseved. Tu je to dobre optimalizovane, teda ja som nemal problemy s nicim technickym kym som hral (je my luto tych penazi :(), tak isto ovladalo sa to v pohode a ci sa im navrati financne, tak ked nasli takych debilov ako ja co to kupili, pretoze to vyzeralo na slusnu zabavu, tak sa im vratilo aj to. Takze zovseobecnujes a trepes nezmysli. Najprv si najdi info, urob nejaky svoj maly vyskum a potom tu ukladaj svoje mudro. V jednom ale mas pravdu zial, ze vecsinou su porty optimalizovane biedne, to jedno ti dam.
    • faitheater
      Uff, to nemá cenu.
    • ty radsi chytej v tatrach modreho sviste
  • Jednoznacne kupit radsej Dying Light...survival ako prasa vyborny hlavny pribeh a kopec skvelych nenaskriptovanych momentov.
    • Jeden z velmi mala tvojich prispevkov s ktorymi mozem bez vyhrad suhlasit ;-)
  • recenzent hrál nejspíše jinou hru *6*
    • nightborne
      Samozřejmě ;). Myslím, že ta čtyřka je obhájená naprosto v pohodě. Máš nějakej argument, nebo jsi to vůbec nečetl?
  • Jack1947
    5/10 aspon je to blbost ale aspon se to dá hrát.Jinak, pokud vydávat porty které stojí zaprd, tak radši nevydávat nic... myslím fakt poety starejch her se stejnými chybi a škaredými postavami/texturami. Na obrázcíh to tehdy vypadalo zajímavě... hrát se to dá ale to je tak všechno.
    • 5/10 za to, že se to aspoň dá hrát? A na 3/10 by hra musela udělat co, dát ti rakovinu?
      • Jack1947
        Ježíš, 3/10 je hra která je skoro odpad... to je myslím bez komentáře. Ano, nějakou takovou hru bych ani nehrál to není ten případ. Má to nějaké chyby, je to nedokončené možné zabugované ale, má to příběh a hrát se to jako takové dá. Jasně nedá se to srovnácvat třeba S Dying light, nebo jinými podobně laděnými hrami ale jako celek to je hratelné a výpln mezi... Mad Max , MGS5 více než dobrá... To musím vše vysvětlovat... nebo co. *7*
  • deathfish
    Tak snad se o to dále budou starat a nenechají to tak když už si dali "práci" s portem.

    Nevíte náhodou, jestli u toho je coop kampaň tak jak u Dead Island? Vím, že tam na WiiU nějaká kooperace byla, ale vlastně nevím jaká přesně.
    • nightborne
      Nene, mulťák tam vůbec není.
      • deathfish
        Ok, dík.
  • Mě to připadalo jako takový horší dead island v Londýně
  • asi recenzent hrál jinou hru nebo vzývá WiiU ovladač jako božský předmět. Ovládání je naprosto v pohodě jak na K+M tak na gameadu a odpadá otrava čumět na ten blbej WiiU gamepad.
    Jen škoda těch chybějících "Dark souls"-ole funkcí
    Za mě slušná 7 hlavně za azmosféru a fajn hratelnost
    • Aha.... a co sis před hraním tý hry bral, ať je to co je to, musí to být pořádně silný matroš.
    • nightborne
      Fajn hratelnost...eeeh...

      Mimochodem "otrava čumět na ten blbej gamepad" byla pro atmosféru naprosto klíčová, a pokud tě i přesto baví se dívat hodiny a hodiny na jednu a tu samou ránu pálkou... mno, každému, co jeho jest =).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit