Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeeneek
    Hravali jste nekdo Target Renegade? V tom jsem nahral taky spousty casu *4*

    http://www.youtube.com/watch?v=aQrd6WOlY0I
  • Pan_Klobouk
    jejdasek: komerci, uzavrenost a nejaka pravidla bych do toho netahal, to bude za 20 let kazdemu sumak. Bavime se sice hypoteticky, ale kdo vi, jestli bude jeste existovat nejaka Sony a MS. :) Konecne i dneska se obcas objevi nejaka rarita (nova hra na Dreamcast atd.) pritom SEGA uz je taky mimo.
  • Pan_Klobouk
    Jj, klasika. Dvojka byla obrovska, zorientovat se v budove (a vlastne i okoli) nebylo jen tak. Uz jen to prekvapeni, kdyz bratr zjistil, ze po tech natazenych lanech se da behat. ;)

    Po case sice nebyl problem najit motorku a ujet, ale tech ukolu a misi tam bylo vic, podobne jako v jednicce. Jenze to jsme tehdy, anglictiny neznali, samozrejme netusili. Kazdopadne zlate herni casy.
  • dvojku jsem dohral tak, ze jsem ujel na motorce, ale bez navodu jsem vsechny arsiky, jak jsem jim rikal neschrastil. No ale i tu motorku jsem povazoval za uspech.
  • jasne. saboter byl bozi. Perfektn vykreslenej a rychle se pohyboval, ne jak ve dvojce.
  • zdeeneek
    jj, je to z prvniho dilu http://www.youtube.com/watch?v=vW5SKYrlrP4
    Ja jsem vic hraval druhej dil http://www.youtube.com/watch?v=WDXAXbFQUvw&feature=related , ten mel uplne brutalne velkou herni plochu kde se dalo pekne bloudit *4* ( http://zx-spectrum.wz.cz/data/maps/map.php?id=Saboteur2.png ) Peklo bylo to bez te mapy hrat, protoze se tam casto muselo odnekud skocit do prazdna, clovek nevedel jak daleko poleti a jestli pad prezije a nebo se dole rozplacne *4*
  • No ale to je spis dane uzavrenosti konzoli nez cim jinym. Predpokladam, ze ty zx hry jsou nekomercni, ne?
  • Uvazujes ceny v korunach nebo dolarech? Logiku to prave nema zadnou, presto zde mnoho lidi tvrdi, ze dlouha zivotnost konzoli kazi vyvoj pc her. Konzole jsou take pocitac a zx ma s konzolemi podobneho vic veci a v rade ohledu jsou dnesni konzole vic blizsi pc nez zx. Samozrejme ma zx i par vlastnosti, ktere jsou pc blizsi. Ale ani zdaleka to neni tak cernobile jak to podavas. Na zx a nasledne pc jsem vyrustal, na zx jsem dokonce zacal programovat, takze i v tomto ohledu se mylis. Ja jsem nekde srovnaval narocnost her?
  • Pan_Klobouk
    Pravda, i kdyby nekdo za 20 let chtel porad hrat na PS3 nebo Xboxu, a i kdyby jim ty masiny porad fungovaly, leta mrtvy online to prakticky znemozni. :)
  • :) Teda ... mně se po připojení jacka už odpojoval reproduktor ....
  • Pan_Klobouk
    Predpokladam, ze jsou to 30x variace na totez, to prece dneska frci. ;) Navic ta technologie je jiste omezujici a kdyz ani na systemy dneska nevychazi nic originalniho, tak... ;)

    Rusove urcite s klony drzi prapor, ale jak se zda, spousta her je i "zapadnich" a pro obycejna 48k/128k Spectra. Proste nadsenci.
  • :) No pravda sbírat ... Ale seriozně si hrát na původním HW je ... už moc hardcore .
    Před pěti léty jsem vynesl ze sklepa svoje Mko a ..... ne asbsťák to neukojilo a ještě jsem se rozčílil u kazeťáku se šroubovákem :D
    Beru výstavku jako v Alze , ale jinak nový HW a emulaci . Ještě tak tuning starého HW a připojování nových periferií mne povznese , ale sám jsem s ZX skončil , když mi prodali z krámu poslední 5,25 diskety
  • A jsou to pecky nebo 30x variace na totéž ?.... A něco mi říká , že nebýt Rusů a jejich HW klonů ....
  • PSX a PS2 *1* Legendy neumírají . U poslední generace je to trochu jinak .... online služby znamenají ztrátu způsobilosti .
  • Pan_Klobouk
    Mozna bude i X360 jednou legendarni. Treba uz se Microsoftu zadna dalsi konzole tak nepovede. ;) Na vsechny tyhle stroje se po letech asi bude vzpominat, ale tezko na nich bude jeste nekdo hrat, natoz neco noveho. Na ZX Spectrum uz letos vyslo asi 30 her.
  • Pan_Klobouk
    Hned jak vylezl z clunu na molo. :)
  • zdeeneek
    Neni to ikonka ze Saboteura?
  • Jsem si vzpomnel diky tomuhle clanku na o jak se mi vzdycky zlomil joystick. Tata prisel, ja mel strach, ze me serve, kdyz mu zase ukazu džoják na dve pulky. A on jenom. Hmmm, ty seš Lamač džojstyků. Takže si měnim nick z Rad Eyes, protoze jsem lamac joysticku *4*
  • ja mel Eltu. Teda tata.
  • tak to bude mastny uz ted. Zavidim. Tak trosku komply sbiram.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit