Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeeneek
    My jsme meli nastesti kazetak s pocitadlem otacek, takze jsme byli hledani zacatku her na kazetach usetreni :)
  • Protihlučný polstáře jsme používali:)..,ale stejně člověk rozmyslel jestli nahrávat novou uprostřed noci:).
  • Drak_1
    Každý je iný Ja mám doma úplne nové Atari XE800 ešte zabalené dokonca ma ešte aj ochranné fólie :) a ktomu aj kazeťák :) tiež funglovku :)
  • Sakra chlape...touhle informací si mě hodně zasek:)..
  • JJ taky jsem byl ten warez druh:)...ale kazdopadně žádnej emulátor nenahradí HW(i když jsem to díky němu viděl konečně barevně)...už z toho charakteristickýho pocitu, kterej clovek má, když splní tu nutnou proceduru(tak trochu voodoo). Těch kazet bych se bál, že už nebudou uplně ono:)...ještě, že se daj pořád pomocí emulátoru nahrát znovu:). Vzdycky taková minihra najít kde konci a kde zacina nejaká hra. Casto treba jen podle názvu clověk lovil třeba půl hodiny začátek a na x pokusů nahrával, aby pak zjistil, že je to nějaká blbost nebo jiná hra než hledal:). Holt když přestalo fungovat počítadlo na kazetáku, tak byl clověk v háji:).
  • PSX a PS2 zůstanou legendární, o tom jsem přesvědčen. Na X360 sere pes. *5*
  • zdeeneek
    K tomu mam jeste asi 30 kazet s hrama ( na kazde kazete je cca 10-15 her ) Bohuzel vsechno piratsky verze. Kdyz mi bylo kolem 7 let tak jsem nemel poneti, ze se daji hry i kupovat a ani jsem nevedel, ze by u nas nejaky obchod s hrama byl - ale nelegalni piratsky hry se dali sehnat snadno :) Prvni originalku jsem videl u kamarada kdyz mi bylo asi 15 let, mel normalne krabicku s obrazkem hry a uvnitr kazeta s manualem. Ja na to cumel s otevrenou pusou, protoze jsem originalku nikdy nevidel :) Mel asi 10 originalek, kdyz jsme se domluvili, ze mi je pujci abych si je mohl zahrat doma, tak jsem mu na oplatku prinesl igelitku kde bylo mych 30 kazet s hrama ( na jedne kazete 10-15 her x 30 = kolem 300 her - a to zase cumel s otevrenou pusou on, protoze tolik her pohromade nikdy nevidel :)
  • http://www.youtube.com/watch?v=WHxBpmh-PF0
  • Co je tohle proboha za blábol? Za prvé, cena byla uplně někde jinde než dnes konzole (o dost dražší) a za druhé, jakou logiku má spojení ceny/životnosti se samotnýma hrama? A to nemluvím o tom, že ZX byl počítač a s konzolí měl společné akorát to, že se zapojoval do televize. Očividně nemáš ponětí, o čem mluvíš. Řekl bych, že jsi v té době ještě plaval víš kde. Srovnávat náročnost 8-bitových her a dnešních konzolových je asi jako srovnávat šachy a člověče nezlob se.
  • Přesně tak! Mámě jsem loupnul šroubováček ze šicího stroje a laboroval s hlavou monokazeťáku Panasonic, který jsem dostal na Vánoce. To bylo kraválu co do toho rýpu a jestli si uvědomuju kolik to stálo peněz a nervů propašovat to z Rakouska *15*
  • Dnešní děti bohužel netuší o čem ta doba prvních her byla... Noci strávené u černobílé obrazovky přenosné TV Junosť, z kazeťáku písklavý zvuk nahrávané hry a po několika minutách ...vzhůru do pařanského světa... Pecky jako Dizzy, Golden axe, Indiana Jones and the Fate of Atlantis a můj první "simulátor" Achtung Spitfire! A spousta dalších na desítkách magnetofonových kazet... Kde že jsou ty časy *14*
  • Ok. *15*
  • Ja jsem do toho zacal rypat, protoze je to krasna prilezitost ukazat, ze tady takove situace byly vzdycky, i v dobe kdy PC bylo slabe a teprve na vzestupu a nikdy to problem nepredstavovalo. A to je dobre si uvedomit.
  • tohle je bozi. :) http://www.youtube.com/watch?v=TF9POD_B08I&feature=related
  • Ouuuuu. Blaho je mi
  • jsi me rozchlamal s tim sroubovakem. Ten sroubek u hlavy dostel zabrat, to jo.
  • http://www.youtube.com/watch?v=c4sh9SQ0zvI
  • Pan_Klobouk
    Jj, ZX stale zije a porad na nej vychazeji hry. Jsem zvedav, kdo si 30 let po startu vzpomene na PSX, PS2, nebo nejakej Xbox 360. A jake na to tou dobou budou nove hry. ;D
  • uzivatel1982
    závidění hodná krabice:)...k tomu se připojí magič a pobzučí jedna radost.
  • Takovej krám.. to najit doma tak to rozšlapu a vyhodim z vokna, zlatá Sega.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit