Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xMort
    D9ky za novou galerii, je to super!
  • xixixao
    Galerie:
    Chvála chvála, ale jedna věc mi pořád přijde nedomyšlená.
    Z náhledu článku na frontpage, tedy z "baru tří miniatur" teď vedou 3 typy odkazů: "kompletní galerie" do staré podoby galerie, "z obrázku" do nové galerie a z "lupy" na lightbox (navíc v systému existuje ještě full-screen-nová galerie). Lupa je evidentně matoucí, podle komentářů nejsem sám kdo si jí zprvu vůbec nevšiml a hlavně podle mě zbytečná. Stejně tak je zbytečná stará galerie - perfektně ji nahrazuje scrollovatelnej seznam v nové galerii. Takže, moje řešení: "z obrázku" do lightboxu, "kompletní galerie" do nové galerie - 2 je někdy více než 3 :) (odkaz na novou galerii by pak mohl být i v lightboxu)
    Taková drobnost, ale myslím, že by podstatně vylepšila (už teď tak dobrou) user-friendliness :)
  • Kajerik
    Poslední dobou mi nejdou přehrát žádná videa na Games.cz. Co stým mám dělat??
    • Nainstalovat příslušné kodeky např. ze stránky
      http://www.codecguide.com/download_mega.htm
      ?
  • Prkotina, ale na poslední fotce vám žlutý posuvník "vyjede" mimo okno...
    • bizi
      diky za info. koukal jsem na to a nevim jak se toho nejak snadno zbavit.
      za pripadnou radu dekuji. pouziva se tam bezny jQuery slider upraveny jen pres CSS
      • oin.odin
        Prkotina ... hehe ... chcel som trošku pomôcť mr. dizi niečo s tím urobiť a už hodinu sa hrám s jQuery ... a najhoršie je to že ma to začina baviť muheheh
        • posila
          Hmm ... kdyz nastavite ui-slider-handle margin-left na -25px, bude aspon na obou stranach precuhovat stejne.
          Potom neprecuhujici slider by sel jednoduse vyresit takovymto hackem: Uzavrit #thumb-slider do jeste jednoho divu (treba #slider-container), tomu nastavit presne ty same styly, ktere ma ted #thumb-slider (vcetne tech, ktere mu da jQuery). Potom nastavit ve stylu #thumb-slider margin-left a margin-right na cca 25px, nastavit transparentni background a zrusit border.
          (Myslenka: zkratit drazku tak, aby jezdec neprecuhoval, drazku zneviditelnit a "rucne vykreslit" spravne dlouhou drazku)
  • claymen
    Galérka dost v pohodě, ale proč si nemůžu prohlédnout všechny obrázky pomocí té malé lupy? Přijde mi zbytečné otevírat nový panel, když bych to mohl mít jenom jako okno v okně a navíc ve větší velikosti
    • bizi
      Je mozne, ze se tohle jeste zmeni. Bohuzel je nutne resit i veci jako negativni snizeni pageview, poctu zobrazeni reklamy a dalsi pro Vas nepopularni veci, ale pro preziti Games(Tiscali) nutnost.
  • Galerie konečně tak, jak má být. SUPER.. Díky ;-) Hned du prohlídnout i ostatní články, kde jsem se kvůli tý minulý na obrázky ani nekoukal..
  • Tu Galerii takhle PRESNE nechte...BEst...fakt hodne povedeny...Diiky
  • Nová galerie je supr díky!
  • Galerka uz je perfekto, user friendly.
    • Konečně pořádná galerie, kde jsou obrázky v trochu normálním rozlišení.
    • Yop, galerka konecne perfektni.
      • Black_Hand
        souhlas! takhle to ma byt!
  • Takové to "smazáno", které poslední dobou vídám, to znamená zásah moderátora? Jestli ano, tak by to aspoň mohlo být nějak naznačeno ^^
    • bizi
      nikdo tu nic nemaze, ani to nejde. zrejme uzivatel editoval prispevek.
      • Ach tak, já že všichni tam měli hole slovo "smazáno". To mě ovšem přivádí k druhé otázce, proč tu nefunguje nějaké moderování?
      • někdy se stane, že člověk něco nepromyslí a odešle to. Ale pak si po opětovném přečtení uvědomí, že jeho příspěvek vůbec není relevantní k tématu nebo ani k ničemu jinému. Proto je někdy lepší prostě vše editovat a napsat "smazáno" klidně bych to mohl vylepšit "sorry jsem debil, smazáno" *3* Mluvím z vlastní zkušenosti.
    • pokud se nemýlím, znamená to, že o smazání se postaral samotný autor onoho příspěvku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit