Přejít na výpis diskuzí

Nevada Tan

HUDEBNÍ SKUPINA 18.4.2007 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevada tan

    jo můj e:mail je Martula52@seznam.cz jooo diikkkyyy
  • nevada tan

    prosim kdo jste byli uz ne jejich koncerte nemohly bystemi pls poslat nejake videa diky moc
  • Re: Re: Re: Re: Re: jhjkhjk

    Radši zajdi k psychyatriovi a mě je úplně tady jedno kde se co píše neo tady snad píšu diktát jetli jo tak o tom nevím..........
  • Re: Re: Re: Re: jhjkhjk

    Já jsem někdy řekla, že Panik namám ráda? Že to nikde nemůžu najít Oo... A píšu sem snad, že "zbožňuju" TH? Ne, takže bych ti ráda doporučila, ať seš v klídku. A zabÝvat je tvrdý y *3*
  • yesss

    Upa nejlepčejšíí skupinaa *14* *14* *3* těším se až budou míít koncert *4* *4*
  • Re: Re: Re: jhjkhjk

    TH....Ses zbláznila ne???!!!Kdo to kdy viděl vždit to jsou buzny už od pohledu a to že Panik(NT)zrovna nemusíš tak to je mě uplně jedno a jestli ti tví TH tak zajmaj tak si to jdi psát tam jak je zbožnuješ a sem to neplet ono kdyby sis to přečetla tak tohle je fanklub Panik(NT)tak jdi laskavě vopruzovat jinam!!!!!!!Jo a ještě jsem zapoměla.....mno řadši nic nechcou se mi psát slova na tak ubohou pičovinu a zabívat se TH
  • Re: Re: jhjkhjk

    "jedna krava vod nas ze tridy je posedla Tomem" - ale ty NT vůbec nejseš posedlá, co? Prosim tě, chtělo by si po sobě aspoň přečíst, co píšeš... Totálně si totiž protiřečíš *1* Šmarjá O_o *9* Proti NT celkem nic nemám, nemaj špatnou hudbu, ale živě teda zrovna fantastičtí nejsou... U mě jsou stále hluboko pod TH a LP... *1*
  • Re: grosse Glieds

    ahojky jak pak se mate
  • Re: Re: jhjkhjk

    počkat a ono se jim tda fakt něco stalo???
  • Miluju je!!!

    Miluju je *14* *14* a mocinky se těším až zas přijedou!!!!! *14*
  • Re: hnus

    Mno..newm já mám upfe jinej názor pač NEVADA TAN jsou nej borci na světě... *14* *1* *4*
  • Nevada tan jsou mí!!!

    Kdo miluje Nevada tan ??? No přece JÁ !!! *14* *14* *14*
  • Jan Werner

    Jan Werner má tg sladký usměv,vlasy,oči.......mno upa ho miluju *14* *14*
  • Re: Nejléééépšííí

    to teďka koupíš skoro všude musíš se pořádně podívat a uvídíš že určitě se nějaké najde *3* *3* *3* *3* *3*
  • Re: jhjkhjk

    no tak to taky nechapu...jedna krava vod nas ze tridy je posedla Tomem *13* *13* nechapu to...hele kamoska rikala ze cetla ze NT meli bouracku...kdyz jeli na koncert...ja myslela ze se zblaznim...hned sem se ptala jestli se nikomu nic nestalo-hlavne T:mo aby byl v pohode a taky Linke...chudackove maly a krasny...
    *9* *9* *14* *14*
  • jhjkhjk

    No to jo to si mysli hodne lidi ale jedna holka je Billem uplne posedla :-D Coz nechapu:-)Prej ze jeden chlap s nema delal interviju a Tom neumel jako jedinej ani 5 slov Cesky :-)
  • Re: Re: nevada tan

    no tak to ma tvuj stryc pravdu mno ale ten tom aspon trochu vypada jak kluk...ale je videt ze to sou dvojcata... *1* *1* napis zadrbem...
  • Re: nevada tan

    Hej ty mi asi mluvis z duso no jo uz to tak bude protoze stejnej nazor mam ja No a taky muj metalovej stryc ten taky rika co to je za holku a ja ze to je kluk kterej se snazi bejt necim zajmavej a jeho bracha to sami sice to uz de trochu poznat ze je to kluk ale pitomej *1*
  • nevada tan

    jj a ty TH sou fakt uz trapny a hlavne Bill s tim svym ucesem vypada jak hnusna holka...a NEVADA TAN jsou NEEEEEEEEEEJJ...tak si v tom rozumime...to je good...ahoj zase nekdy u kritiky TH... *3* *3* *3*
  • NT

    Petanková:Jo asik lip bych to nnapsala fakt jsou nej a TH at se dou vycpat :-) *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit