Přejít na výpis diskuzí

Nevada Tan

HUDEBNÍ SKUPINA 18.4.2007 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super kapela

    mne to nedá.. keď tak čítam tie vaše príspevky musím aj ja *1* nevada tan sú super skupina, pesničky majú uplne božské a newiem ako ich niekto može porovnat s TH .. napr. ja TH neznášam... ľudia naozaj to nemá zmysel hádať sa kvôli tomu ... *5* *7*
  • Miláááčci!!!

    Miwuju je!!!!!moooocinky moooc...hlavně Chrise..ale všici su užasný...když se poprvý objevily v Bravu tak sem úpa je zbystřila a začala se o ně zajíímat až to přešlo k veliké lásce k chrisovi.....a celé skupině... *14*
  • NT

    Ich liebe Nevada Tan sie sind Die beste Grupe ich liebe sie viele muck.... *14* *14*
  • NT

    Nevada Tan jsou zatim hodně našlapaní a songy jim teď hdoně jdou!Určo vydrží nějakejch těch osm let jako linkini! *14* Je mi hrozně líto,že kluci nezůstali pod stylem manga,rptože teď si všímaj jen jejich stylu,jak vypadaj...Já nemůžu posoudit,kdo z NT je nejlepší,protože pak je to vůči ostatním nespravedlivé...celá kapela je rpostě podle mně best a kdyby aspoň jeden chyběl,tak to by byla pohroma,protže každej je vlastně součástí...ok,líbí se vám konkrétní člověk a to je ve vašich 11-15 normální..též,jako se mi hrozně líbí jedna fotka Linke *14* a taky hlas Frankyho...a ten Deejay je prostě super! *14* *14* *14* *14* *14*
  • NT vs. TH

    hele roxy cením si tvého názoru,ale nevada tan bude na tom možná líp než ty vaše přiteplí tokio hotel.Tokio hotel jsou už svejma songama trapní a když mi bylo devět,tak jsem byla do nich blázen.To samí si mysleli někteří když TH začínali a už ta kapela vydržela..ach bože...už asi čtyři roky...O tokio hotel se taky v jejich třinácti vůbec nevědělo a všichni se o nich dozvěděli taky v Bravu a Vivě.Kluci se nehádaj(NT)a teď jim to docela hodně rychle šlape a myslim,že všecky fanynky tokio hotel se přesunou pak na NT postupně.Takže asi těžko po nich za dva roky neštěkne ani pes... *9*
  • NT

    NT jsou nejlepší..nej je t:mo,franky LINKE,DJ Jan a pak všichni ostatní sou božsky..akle dost ted vypadám jak ta bláznivá pipka prostě zůstat nohama nazemi:-* *14*
  • Re: ICH LIEBE DICH DAVID BONK

    Ahoj Nevada tan jsou super nejlepší kapela na světě já mám ráda tima a frankyho jsou nejlepší *14* *14* a jejich písničky hlavně neustart napište všichni kdo je máte rádi
  • koncert

    byly ste na koncertě v práglu?
    to byla bomba *5*
  • Re: hmm

    jj máš pravdu *3*
    nevada tan sou nejjjjjj *5*
  • nový fotky

    koukala sem že nejsou žádný fotky...tak sem jich tam asi 20 přidala *3*
  • Re: Nevada Tan je neeej

    hele lidi nehadej te se ale pro me je Nevada Tan Emo pop ale je to nnnneeeejjj lepsi skupina ale ja jsem punkers kamosem na to parime!!!!!!!!!!!!!
  • hmm

    tak to teda newim co máte s furt s th nt je upa nejlepší a senzačních je všech 6 kluků tak newic co vám je furt *16*
  • nevada...

    *15* cawky ... milujem tuto skupinu najme *14*davida*14* to je ten s dlhimi ciernimi vlasmi a hra na gitare no ties neni spatny ten s modrimi ocami na tej fotke wow dobre inac aj pesnicky najme ta neustart a vorbei... supr cmuk *14*
  • Nevada Tan je neeej

    Nevada Tan *14* jj všichni co řikají že jsou 10000000000x lepší než Tokio Hotel mají teda pravdu!!!!Nevada Tan je nejlepší skupina na světě....hlavně Frank *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: nevada tan

    nn místo Jana bych dalal Linkeho
  • Nevadáááááá

    Nevada Tan jsou NEEEEEEEJ *1*
  • Re: Koncert

    Já jsem na tom podobně, s tímposloucháním, ale mocinky mooooooooc bych chtěla na konceeert *1*
  • Re: nevada tan

    S Janem souhlasim jenom misto Frankyho bych dala Tima xD
  • Koncert

    Jede někdo na konc do Prahy teďka co bude ?Já jo,už mámi lístek a nemůžu se dočkat .. jinak osobně polouchám NT i TH a rozhodně nepřestanu jednu skupinu poslouchat kvůli té druhé ... *13*
  • Re: Fůůůůůůůůůj NT

    500 000 fanoušků na jednom koncertě? Na koncertě TH? A kam se jako naskládal takovej počet lidí? To by mě fakt zajímalo..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit