Přejít na výpis diskuzí

Nevada Tan

HUDEBNÍ SKUPINA 18.4.2007 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krasavci:))

    ahooooj všichni nebo spíš všechny fanynky NEVADA TAN...ja je úpa zbožnuju...hlavně T:mo je úpa k sežrání...mno ja je prostě žeru...chápu ze nekomu muzou prit strasny ale ja je lovuju...a tokio hotel jim nesahaj ani po kotniky... *14* *14* *14* *14* jsou proste neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej *14*
  • hnus

    hnus *9*
  • nevada tan

    jsou uzasny a krasny.Ja je mam rada
    *4* *3*
  • Re: koncert

    ja tam bouzel nebyla a hrozne me to mrzi.nemohla bys mi poslat nejake fotky z toho koncertu?diky moc
  • Re: NT vs. TH

    scela souhlasim ma naprostou pravdu
    *15* *1*
  • *7*

    zas tak dobry nejsou nektery pisnicky jsou na pobliti ale nektery nee
  • jj Pravda

    KiZz souhlasim s tebou ja byla tez jejich fanda ale ted mi prijdou taky trapny proste na (NT)Nemaj
  • Nevada Tan

    Neveda tan je nejepčí a kdybych si měla vybrat z nich tak Christián Linke *4*
  • Nejléééépšííí

    Achujky lidičky,hróóóóóóóóózně se mi líbí Nevada Tan,ale nemůžu sehnat jejich cedko.Nemá ho prosím někdo??? *1* *3*
  • Re: Nevada Tan je neeej,ale fakt

    hej terko to seš ty:D já sem čumím a co nevidím:D *15*
  • grosse Glieds

    NeVaDa TaN sind BESTE UND GOTtEn *4* *4* DAVID ist so sexy und LINKE auch. TIMO ist so süss.Er ist sex Gott!!!! *5* *14* Sie haben grosse Glied!! *15* Sie sind nicht schwul.....Liebe ist....grosse Fans aus Deutschland......Ich bin Nachbarin von Linke....ohh Gott *8* *5*
  • SUPERRRRRR

    jsou neeeeeeeeeeeeeeeeej *14* *14*
  • Nevad TAn

    Nej skupinka na světe waw zlatíška *14*
  • Re: Fůůůůůůůůůj NT

    no jo ty s tima svejma th sou nechutny dyt vipada bill jak holoka se mi z nej chche lejt...NT sou nej jo a kdyz toki hotel prijeli k nam poprvi do futurumu se nenarvalo ani 250 lidi a na neveda tan tam prislo prez 350....tak apson pomlc tady vidis ze NT soui jasne lepsi pac th hrajou o velkym hovne:-p *5* *16* *13*
  • Re: TH vs.NT

    jj mas pravdu..ja bych tydle vterky nejradsi odkragů¨lovala.Ja jim verim maj kvalitni muziku a sou natolik stary ze i kdyby upadali dokazou se znova proslavit.Nevreim na TH kez by oni upadly do zapúomeniX-D *9* *16*
  • Re: nevada tan

    já je miluju vsechny.T:ma protze je sladkej krasneja jeho hudba neco znamena a taky zklada skro vsechny texty.
    Franyk tenhle kluk me pritahuje pohledem a ma uzasnej hlas
    DJ Jan:faj typon peknej a hůavne jedinej z nich se poradne soustredi na hudbu a dava do toho vsechno
    Linke:dalsi lsadousek ma svoje názory a pevne si stojio za svym
    David:takovej tajemnej o nem clovek nic poradne ani na pohled nezjisti
    Juri:tak o tomhle nema ani paru
    to jest muj nazor jinka nej je t:mo linke DJ Jan a franky *14* *14*
  • supeeeeeeer

    to je fakt ta nej skupina na světě ani za nic bych je nevyměnila
  • supr

    je to fakt dobra skupina ..hrajou dobry pisnicky *14* a nejhezci se mi zda david *14* *14* *14* jan taky neni k zahozeni *1*
  • ciao

    ciao lidi, fakt hustá hudba, eště tak mít jednoho z nich doma, ať mi hraje vod rána do noci a budu spokojenej... kolik by to tak asi stálo??? *5* *14* *1*
  • Nevada Tan

    Tuhle skupinu MILUJU!!!!! *14* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit