Přejít na výpis diskuzí

Nevada Tan

HUDEBNÍ SKUPINA 18.4.2007 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevada tan

    navada tan je super!nej je Franky a Jan
  • Re: Re: Fůůůůůůůůůj NT

    a to mas zase odkud?? ze by z Materidousky??? *15* *3* *15* teda jestli to neni mimo tvoje chapani *15*
  • Re: Re: nevada tan

    Nevada Tan je nejlepsi mylujuje *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nevada tan

    nevada tan je super a ti co poslouchate th tak vam preju aby ste z toho vyrostli *3*
  • ACHJO

    Vy jte na palici!!!Nepopírám že ta hudba není špatná(mě se teda líbí jen začátek reolution) ale ta němčina mi tam nejak nesedí.A hlavně ,tahle skupina není ničím výrazná, a známá je jen díky BRAVO GIRL a VIVĚ.Za dva roky po nich neštěkne ani pes *13* Takže vám dobře radím dejte se na SYSTEM OF A DOWN *16* *14*
  • Re: .....

    A to je opravdu tvůj názor nebo jsi to někde slyšela? Používej vlastní hlavu.
  • Re: nevada tan

    Tak to nevím, kdo z nich by mohl překonat Billa, tu silnou, zajímavou a zvláštní osobnost.
  • Re: Ich liebe Nevada Tan

    Jestli toto budeš říkat i za dva roky, uvidíme.
  • Re: Fůůůůůůůůůj NT

    Že se po nich opičí je naprostá pravda. Přebírají jim i melodie z písniček.
  • TH vs.NT

    Hodně fanynek TH má rádo i NT, ale já k nim rozhodně nepatřím. Fanynky TH, které se teď přiklání spíš k NT jsou ty, které zamrzly na Tokio hotel, jak vypadali na začátku a nemohou se teď smířit se změnami přirozeného vývoje. Jenom naivně vzpomínají na začátky TH. Ale že kluci přišli o tyto fanynky je moc mrzet nemusí, jsou totiž značně nestálé a za chvíli se jim zase začne líbit někdo úplně jiný. Já osobně jsem na chuť NT absolutně nepřišla. V ně nevěřím. Ale klidně si je poslouchejte, já vám to neberu.
  • ICH LIEBE DICH DAVID BONK

    ICH LIEBE DAVID BONK ON JE NAJJJJJJJJ *14* *3* *14*
  • .....

    heleeee nechci twrdit že jsou NT nejlepší bo to ani neposlouchám ale jak tady čtu ty názory na tokio hotel tak jsou rozhodně lepší NT!!!Mno ale lepší než TH je asi všechno tagže i např. Ewa a Wašek jak poslouchá moje babka *1* *1* *1* mno j ale je to wáš názor nějaká banda přiteplenejch klukůůů.... *15*
  • Fůůůůůůůůůj NT

    Ty woe, jak se vám můžou líbit taký teploušiii?? trapáci, se akorát opičej po Tokio Hotel!! Nikdy nebudou lepšíí! Až budou mít na koncertě 500 000 fanoušku, tam mi dejte vědět!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1*
  • Nevadáci

    I'm crazy lover Nevada Tan and LaFee. *14* *14* *14* *14*
  • Ich liebe Nevada Tan

    Nevada Tan *14* je Nejlepší skupina pod slunce jejich hudba je krásná *1* !!!! Jsou milionkrát lepší než TH!!!! *3*
  • ..

    no podle mě je NT nejlepší skupina a TH nesnášim takže nebudu posuzovat kdo je lepší NT jsou prostě suproví a mam je mocinky ráda *14*
  • Nevada Tan

    Jsou fakt skvělý.
    *3*
  • Re: miluju NT!!!

    ved nevada tan nieje EMO sa spametaj *8*
  • Re: Re: Miluju je!!!

    aaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnooooooooooo oo presne aj ja tvrdiiim TH nieje as tak super ako NT *3*
  • Re: Re: jsou super!!!

    aj ja *1* mate pravdu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit