Přejít na výpis diskuzí

H2O stačí přidat vodu

FILM 4.2.2008 
781 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omlouvam se za tu chybu :-( namazat si paty
  • Ahoj já teď píšu pravdu :-) zkoušela jsem toto abych se stala mořskou pannou a opravdu to funguje:napustit si vanu a dát do ní mořskou sůl a potom si vlézt do vany zhasnout a namazat si nohy niveou , říct toto: pokud se nestanu mořskou pannou tak můj život skončí. Ale bacha! Nesmíš ty paty namočit! Ale v koupelně nesmí být nikdo jenom ty! Jinak kouzlo nebude fungovat! Za 12hodin by ses měla stát mořskou pannou . Další pořady jak se stát mořskou pannou se mě teď ptejte jsem tu každý den a pardon že píšu tak dlouho večer:-) mějte se a odpovídejte mi prosím :-)
  • Katko Ty jedna krávo a ty se díváš tedy na co na nějaké hovadiny ve kterých delaj s*x?? Tak nás nech na pokoji mi ten serial milujem a nepíšem o nich takove hrozne věty my to schvalujem a neuražíme!!!
  • Jo kéééž je to nejnej seriál
  • Ahoj nikolo 19 let prosím tě nelži nikdo ti na to neskočí a je to jenom serial a žádné mořské panny nejsou!!!
  • Mysliš si že tě slyší
  • To by bylo super! Proč místo toho je taková kravina Nako Mermaids.
  • ahoj kom se liby h2o tak dejte TO SE MY LIBI DEKUJI NIK KOH:D *1* *1*
  • ahoj jak se mate napište nikolka *1* *1* *1* *1* *1*
  • ahoj rikki jak se máš já se mám doobře já Obdivuju
    v h2o stačí přidat vodu
  • ahoj rikki jak se máš já se mám doobře já tě hraju v h2o stačí přidat vodu
  • Jo muzes kolik ti je let?
  • Můj email je nikijir@email.cz
    Jsem ale už od 9 let mp.
  • nikolo to nevadi
  • Ja nejsem zadna z nich ale nikola.
  • nikolo jak sto udelala a jaka si riki emma cleo napis
  • Nové díly ti natočím ale popravdě o mně jak jsem se stala mp otázky a odpovědi odepište na nikijir@email.cz
  • To co teď napíšu je pravda. Jsem už od 18let mořská panna. No né pořád, mám normálně nohy ale jakmile se dotknu vody mám hned ocas.Stalo se to v měsíčním jezírku na Maku které opravdu existuje když na něm žiju.Nesmím se dívat na úplněk ani na jeho odrazy.Mám i kouzelné schopnosti. Otázky a odpovědi posílejte na email nikijir@email.cz
  • Jsem mořská panna jakmile se dotknu vody mám ocas mám kouzelné schopnosti všechno je to pravda mám sestru která to má jako já stejný.
  • Ahoj, strašně bych si přála, kdyby jste natočily nové díly. Prosíííím =o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit