Přejít na výpis diskuzí

How To Be

FILM 9.1.2009 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • b.e.t.u.l.i

    :)

    videl ste to nekdo?
    • twilight0saga

      Re: :)

      Ahojik . Film si můžete stáhnout tady : http://isohunt.com/torrent_details/ 98531721/how+to+be?tab=summary. Je to v angličtině a nemůžu k tomu najít tiulky. Nemáte je někdo? *9*
  • Srandovní filmík

    Sice tomu v angličtině moc nerozumím ,ale nekterý scénky jsou fakt LOL :-DD *1* *1* ♥
  • bellinka

    nic

    No ja prave taky videla jenom neco naky uryvky a nemuzu ho nikde sehnat ani stahnout ani podivat se nekdy online pste nic!:( *9*
    • Re: nic

      Ahojte.
      Preložím anglické do slovenčiny a upnem ich na titulky.com. Pár dní to ale potrvá...a bude to zrejme by očko...hádam nevadí
    • Titulky??

      Ahoj, filmek mam, v celkem dobré kvalitce, ale titulky nějak nejsou k sehnání... nevíte někdo o něčem? Kdyžtak pls na mail - tyna199@seznam.cz
  • lilly...

    mala chyba

    to jak je nakonci tech odkazu part 1/2/3/4 of 4 tak to k tem odkazum nepatri tak skopirujte bez toho
  • lucy1706

    How to be

    Ne, ale sháním ho po všech čertech..:-(
  • mysak.kol

    vtipný

    je to fakt vtipný, ale já ve skrytu duše doufala, že tu najdu někoho, kdo by mi mohl ten film poslat. Taky jsem ho neviděla. Jen kousek na youtubu a v aj.
  • ach ty titulky

    Asi je jeste nikdo nemate,ze?Prave si ten film stahuju(samozrejme v anglictine a nevim jestli,je ta moje anglictina tak dobra:D) *3* kdyztak prosim poslete mi je na mejl..DÍKY!! *1*
    • lina25

      Re: ach ty titulky

      Hm, titulky k tomu taky nemůžu najít....Snažím se pochytit z děje:)
  • How To Be

    Nevíte prosím někdo, jestli to budou dávat v kinech v ČR?...a nebo už je to starý?...já o tom filmu totiž žádné informace nenašla...:-)
    • Re: How To Be

      ja ten film už mam....ak poznate stranku lamky.net..tak tam sa to chystam upnut...teda ak to potom mate zaujem kuknut...len titulky som na ot nezohnala este *4* vyzera to celkom zaujimavo...este som si to cele nekukla he
    • suskaaa

      Re: How To Be

      Já jsem taky nic nenašla a vzhledem k tomu že je ten film vyroben roku 2008 tak si myslim ze by mohl teprve třeba přijít do kin ale jestli se pletu a někdo ho třeba máte tak pište!!!
      Film s Robertem Pattinsonem si prostě nemůžu nechat ujít *1* *1*
  • lucik200

    JakEJ JE TO FILM?

    jaky to je?
  • vymenim

    Vymením tehle filmek za titulky k němu, v Eng mě to nebaví si to pracně překládat slovíčko po slovíčku, abych tomu rozuměla... Jinak film mám a .avi v moc dobré kvalitce:) *3*
    • Re: vymenim

      Titulky bohuzel nemam, ale zajimalo by me kde si ten film stahla v dobre kvalite..? protoze ja jedinej odkaz co sem nasla, tak je to krapet sumive..Odpovez na mejl prosim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit