Přejít na výpis diskuzí

How To Be

FILM 9.1.2009 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 22kristyl

    Nejlepší:-D

    nejlepší je ta scénka s basketem :-DDDD *1* *1* *1* *1*
  • 22kristyl

    ..

    to jsem fáktyyyyys nemohla :-) *1*
  • titulky

    ahojky, uz jste nekdo sehnal ty titulky? uz nevim kde bych je mela hledat. jestli jste nekdo kouzelnik a nasel jste je, hodte sem prosim odkaz. moc diky.
    • Na Ulož to jsem stáhla s "československými" titulky, jejich autor se za ně omlouvá, ale dík za ně, lepší než tápat v angličtině *3*
      https://ulozto.cz/!ybKQX3RD/how-to-be-2008-festival-dvdrip-xvid-nodlabs-novy-avi
    • Re: titulky

      Ehm...oprava, anglické nie sú, preložím španielske. Už na tom pracujem a ako som povedala, hneď ako budú aspoň z hruba korigované, upnem, čao
      • Re: Re: titulky

        ahoj. asi se ptá hodně lidí ale jak si na tom s překladem? už je to nějaký ten pátek a na titulky.com nic není *9*
        • Re: Re: Re: titulky

          sorry, bola som vážne chorá...dnes pokračujem v preklade, som zatiaľ v polovici. ide to dosť pomali *9* aj som rozmýšľala, že to hodím rovno do češtiny, lebo vždy sa nájde chytrolín, ktorý to akože preloží a vyhlási za vlastné dielo. a ja sa na tom idem fakt nadrieť...
          • Re: Re: Re: Re: titulky

            ähoj to by bylo fajn kdyby si to dala rovnou i do češtiny :-) Jen informačně kdy budou titulky asi hotové? koukala jsem na titulky.com a máš napsáno že jsou již 100% ve slovenštině ale titulky tam ještě nejsou ...děkuju za opověd :-)
    • Re: titulky

      Ahojte, preložím anglické do slovenčiny a dám ich na titulky.com ok? Pár dní to potrvá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit