Přejít na výpis diskuzí

Jak jsem poznal vaši matku

FILM 14.3.2008 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně *1*
  • LEGEN.....počkej si...DÁRNÍ............ :O :O :O ...Nemáš právo se na to nadále koukat!!!
  • prostě best seriál forever v mém srdci♥♥♥♥ *4*
  • Blbče tak sem nelez * *10* *10* *16* *16*
  • No tak když je to tak strašnej seriál tak proč sem chodíš voe .. *16*
  • Jak sem poznal vaši matku je legent počkej si .....Dární...
  • kiss.miss
    u Maclarena *3*
  • kiss.miss
    nic neobvyklýho ja taky ne
  • TEN NEJLEPŠÍ SERIÁL NA SVĚTĚ, MOC PRO MĚ ZNAMENÁ♥♥♥♥♥♥ *4* *4*
  • Nechápu, co furt všichni máte s tím dabingem. Jasně, že originál je originál, ale myslím si, že ten českej dabing není špatnej. Konkrétně v tomhle seriálu se mně dost líbí. Hlášky jsou skvělý (jo, asi se od těch původních liší, ale to je přece jasný ne?) a mně se k těm postavám hodí. Sorry...:)
  • Je sice pravda, že sedmá série končí "únosem nevěsty", ale to ještě neznamená, že Viktorie bude ta jejich matka. Vždyť on má tu matku potkat na Barneyho svatbě a Viktorii poznal už v 1.sérii, ne? Každopádně jsem hodně zvědavá, kdo to bude...
  • Jak tě napadlo, že Tedova manželka bude Barneyho sestra? Sorry, ale nějak si neuvědomuju, že by nějakou sestru měl...?
  • kiss.miss
    barney a robin se si taky myslela že jo ale je tu ještě ta robinina tajna laska ..jak byly v tom baru a on si myslel že je zasnoubena s tedem ...a ten teduv starší hlas řekl že neni po všem ale o tom až později takže B&R spolu asi nezustanou.
  • To nemůžeš vědět, 8. série ještě je!
  • jak můžete vědět že matka bude viktorie?? To si ani nepočkáte na 8. sérii která už je mimochodem natočená??
  • Nebuď chytrej jooooooo!!!!!!!!!!!!!!!! *6* *6* *6*
  • No ale nemusíš sem psát obsah sérií třebe to ještě někdo neviděl co ty víš...
  • no pokud má Barney sestru tak max. nevlastní z otcovy strany....vlastně on nemá žádného vlastního sourozence *8*
  • No já už viděla všechny série a Barney a Robin se nakonec vezmou a Tedova manželka a matka jeho dětí je Viktorie....pozná ji už v 1. sérii a v sedmé ji místo na její svatbu odveze někam do pryč a zůstanou spolu... 7. a ZATÍM ( doufám ) poslední série končí vlastně Barneyho svatbou....a ten bar se jmenuje u MacLarena :DD Dítě Lilly a Marshalla se bude jmenovat Marv. Jediné co by mě ještě zajímalo a pořád jsem na to nepřišla je, jestli ty Tedovi děti vůbec svoju matku znají....občas se zaptají ,,a to byla máma???,, a když už se zmínil o Viktorii ( což je jejich máma ) ani se neukáže že by se nějak zaradovali jako že ,, ááá to je máma,,....spíš všechno nasvědčuje tomu, že ji neznají
  • ty si blbka viď *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit