Přejít na výpis diskuzí

Jak jsem poznal vaši matku

FILM 14.3.2008 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-))

    robin bude chodit s barneym pak je ta jejich parta donuti k rozchodu tak se rozejdou z barneyho je zase TEN barney :D a robin si najde v praci pritele nastehuje se k nemu prestane se vidam s kamosema on ju pak necha kvuli praci a vrati se k parte.ted si najde byt ve kterym bude mit potom aji decka ae ted je ten byt v desnym stavu tak ho rozmlati :) -konec 5.serie :) a ted se divam na 6. ktera se zacala visilat asi pred 3tydnama v americe :) *1*
  • marshal erickson

    objevila jsem odkaz na odhlaené fotky jasona segela co hraje marshla:D
    zde http://www.uloz.to/6074286/jason-se gel-rar *1*
  • dobik

    jgukfku

    To je fakt hustej seriál.Nevíte někdo kdo bude nakonec ta matka?Já sem fakt zmatená slyšela jsem že Robin si má vzít Barneyho a teď se teda rozešla s Teddem tak já už nevim a koukali jste včera na HIMYM??????
  • hanullka95159

    Re: ...

    Tak tom si toho asi moc neviděl, když si myslíš, že je tohle sračka!! DEBILE! Dívej se na Hannu Montanu a neotravuj ostatní svejma blbejma připomínkama!
  • hanullka95159

    ...

    Nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička v 1. sérii v 8. epizodě "Duel"? Hraje když na konci spolu všichni jedí v té čínské restauraci. Díky za odpověď *4*
  • Re: Nikdy

    nebo to jeho chroptění když vidí nahotinu=D
  • Re: Britney

    myslim že na začátku 4 serie *4*
  • Re: Re: Seriál

    nejlepěší to je v originále s titulkama.. *7*
  • Re: Re: ¨ja

    nejsi trochu vymaštěná? *7* já osobně dávam přednost originálu, proto se na dabing nekoukam a pak ho nekritizuju! to si dokážu představit že si shlídla 10 sekund a hned sis řekla že je to trapný trubko
  • Re: online

    online to je na mí stránce www.mapa5.estranky.cz. Ale jenom do 2. série
  • Re: Seriál

    A nebo ať to sami nadabujou, když si myslí, že to bude lepší
  • Seriál

    Je to super seriál. Já jsem slyšel na Coolu, že to je po Přátelích nellepší seriál a je to pravda. Ten seriál je *4* . Ale nejvíc mě serou ty, kteří si stěžujou na dabing. Prč se teda nenaučíte anglicky a neodstěhujete se do Ameriky? Tam češtinu slyšet nebudete, když se tam česky nemluví. Nechápu ty lidi, když sami mluví česky. Ať teda mluví anglicky a odstěhujou se do Ameriky. Já na ně tady zvědavej nejsem *16* *16* *10* *10* *8* *8* *13* *13*
  • la.belle.avance

    Re: online

    3,4,5 série ještě není nadabovaná :)
  • Re: HIMYM x Přátelé

    Ahoj,
    asi máš pravdu, ale přesto Přátelé mají také své kouzlo a je to úplně něco jiného :-)
  • Re: Re: Kdy??

    Ahoj,
    viděla jsem poprvé HIMYM s českým dabingem a přijde mi to super... Ono je to tak, že to, co člověk vidí jako první se mu více líbí, ale myslím, že i fráze přeložené do češtiny a dabéři, kteří je namluvili jsou povedení! *3*
  • veja-lip

    online

    nevite kde by se dala shlednout how i met your mother v češtině /hlavne 3 a 4 serii/
  • la.belle.avance

    Re: ¨ja

    Od třetí série to enní nadabovaný, takže se koukám v originále s titulkama, a vůbec mi to nevadí :)
  • la.belle.avance

    Re: Nikdy

    Pátá série už je natočená celá, viděla sem někde odkazy i na šestou, ale to si nejsem moc jistá.
  • la.belle.avance

    Re: Britney

    To kdybych věděla!! Ten díl sem viděla, je to ten jak Ted usiluje o Stellu - myslím že to bude 3. nebo 4.série, snad ti to trošku pomůže :)
  • adelushka.ady

    Britney

    Ahojky pls nevíte v jaký sérii se objeví Britney Spears???....a jinak je to suprovej seriál *3* *3* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit