Přejít na výpis diskuzí

Jak jsem poznal vaši matku

FILM 14.3.2008 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sarda

    Re: Re: Kdy??

    ale táááák lidi... Naši jsou nejlepší dabéři, takže si myslím, že to je fajn. Ted to dávaj na Prima COOL a je to good. Navíc maj naši slang, takže to nějak hustě udělaj jo a to Suit up nebo jak to bylo je Nahoď oblek *1*
  • sarda

    Re: ...

    zajímavé je, že kritizují jen anonymové *1* di se zahrabat příteli,nikoho nezajímáš *1* *3*
  • sarda

    Re: HIMYM x Přátelé

    jo, HIMYM jsou nejlepčí a nic se na tom nezmění *14* a přátelé nemám rádA, fakt ne, prostě mě to moc nenadchlo... *9*
  • sarda

    Matka..??

    lidi, kdo si myslíte, (víte) že bude ta matka??? *1*
  • Re: ...

    Hele, jestli se ti to nelíbí tak na to nekoukej ! (no, víš na ty tvoje bláboly není nikdo zvědavej !!!) Mě osobně se ten seriál třeba líbí a když se podíváš na ostatní příspěvky zjistíš že nejsem sama ! tenhle seriál je best a to takovej ŇOUMA kterej nemá co napráci jako ty nezmění ! jj, a taky bych chtěla říct že souhlasím že je to trochu jako přátelé ale až se do toho zadíváte jako já (viděla sem už všechny od 1.série do 5.série) tak zjistíte že je to jiný. troufám si říct že LEPŠÍ *3* no prostě se těším na pokračování *14*
  • Re: odpovězte prosim : )

    ma to pet rad *1*
  • Nikdy

    Nikdy v životě tenhle serial v češkym znění!!! Nikdo ale vůbec nikdo nenahradi Barneyho hlášky nebo Tedovo ,,že? že?'' Jinak už je natočená skoro pátá série a doufám že budou další a to LEGEN .. wait for it .. DARY *1* *1* *1* *1*
  • odpovězte prosim : )

    Hej prosim má to dvě nebo tři serie ?
  • Re: ...

    ty si řikej co chceš ! *16* ale ten seriál je BOŽÍ *4* !!!
  • holly-miley-selena-1014

    Re: ¨ja

    Souhlasim .. to bude legen.. počkej si.. dárníí *1* *1*
  • holly-miley-selena-1014

    ¨ja

    No to si děláte p...l?? vždyť českej dabing je nejlepší slyšely ste to v originále?? Hrozný twl a je to nejlepší serial na celim světě *14*
  • Re: ...

    To není pravda, ty tem co to vymysleli nešaháš ani po kolena
  • ceské titulky

    To je hrůza HIMYM česky to si neužiješ tak ty hlášky *7* *5*
  • Re: Re: ...

    Já už mám zkouklou 5. sérii.. *14*
  • lolo85

    český dabing = hrůza, ale mohlo to být horší..

    tak jsem se jednou koukla na himym v češtině.. poprvé a naposled :D není to horší než jsem čekala, ale lepší už vůbec ne xD kdybych na to předtím nekoukala v en, možná by mi nevadil.. ale stejně určitě zůstanu u originálu x))
  • lolo85

    Re: HIMYM

    njn, to se dalo čekat..
  • HIMYM

    HIMYM už vysílají česky na prima cool je to ale trapný všechny dobré hlášky Barneyho jsou blbě přeložený
  • chimena

    HIMYM už vysílají česky na prima cool je to ale trapný všechny dobré hlášky Barneyho jsou blbě přeložený
  • lolo85

    Super!

    Tak jdu přidat názor.. konečně jsem si, dneska poprvé, pustila HIMYM, protože jsem četla pár dobrých hodnocení a od spousty lidí slyšela, že je to skvělej seriál.. no a musím říct, že je to pravda :) Viděla jsem teprve pár dílů a je to fakt hodně podobný Přátelům, ale zároveň jiný.. Nechci to srovnávat, protože k Přátelům jsem si za ty roky sledování vytvořila takovej nějakej 'vztah' a prostě je miluju, ale pokud mám být upřímná, myslím, že How I Met Your Mother je ještě o stupínek lepší! Prostě jsem se do tohohle seriálu zamilovala na první pohled xD Nejlepší..
  • lolo85

    Re: česky??? Ne!

    jn, to je tak ale už všeho, že když si na to zvykneš anglicky, tak se ti to v češtině pak nelíbí.. třeba u Přátel si na dabing nestěžuju, ale kdybych to první sledovala v originále, určitě by se mi to nelíbilo.. takže jestli bude někdy Prima nebo Nova HIMYM vysílat s dabingem tak to asi sledovat nebudu xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit