Přejít na výpis diskuzí

Jak jsem poznal vaši matku

FILM 14.3.2008 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo přeaně...já ho žeru,ale moc mu to přeju s Davidem...♥
  • Že neumí hrát???!!! tak si tam di zahrát ty hlavní roly,ty wole!!!
  • Takže- BARNEY a ROBIN
    Marshall a LILY
    a TED A BARNEYHO SESTRA!!!! protože:
    hraje na basu, je mladší než on, je bruneta, chodila do ekonomky, má bílou pleť, žije v USA, a taky así to být někdo trochu známej(aby tam najednou nepřišla nějaká ,,cizinka" a nebyla to Tedova žena, musí být trochu známá)ja a taky Barney a Robin je v tom seriálu skutečná teta těchto dětí. Jo a má to 8 sérii a Dítě Lily a Marshala se jmenuje Marvin počkej si Erikson(po dědovi).. *14* *14* *14* *14*
    Nemáte zač lidi!!!!! *3* *3*
  • má to 8 řad ty debile!! *12* *12* *12* *12* *12* *6* *5* *11* *11* *11* *11* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Věděl někdo že režie je : " Barney" ? Já ne a docela jsem v šoku ai je to blost ale dost hustý :D
  • tohle je ten nejhorší seriál co jsem kdy viděla... ti herci vůbec neumí hrát, proberte se.... *1*
  • nevi nekdo kdo je teda nakonec tedova manželka *4*
  • Četla jsem,že v nějakym díle se objevila Claire Holt... Nevíte jakej to byl??
  • KristieS
    Jsem na tom stejně *15*
  • Jak se jmenuje ten bar kde vždy sedávají? Jak se to píše ? *9* *4*
  • Hele, neví někdo, neslyšel někde, kolik bude eště serií ?.. Tak něak se točí vždy serie jako 1 rok.. Tak by mě zajímalo jestli se to bude točit ešte 28 let než bude ten rok co to vypráví svým dětem,a neb jak..? :DD *7*
  • Je to nejlepší seriál na celém světě mám tričko i Parťákodex je to Legen...wait for...dary ...No legendary . Já se na to dívám jenom proto protože tam hraje Neil Patrick Harris alias Barney Stinson já toho herce žeru mám s ním i placku a triko... Je to můj andííílek ... *14*
  • abigor
    špičkovej seriál.. naprosto nemá chybu. Jeden z mála seriálů který sleduju pravidelně *3*
  • Úžasnej seriál :)..Doufám,že Barney a Robin budou nakonec spolu :) ..Já to s českým dabingem ještě neslyšela,ale věřim že neni tak špatnej jak si tu lidi stěžujou ...Originál je prostě originál :D
  • Re: online

    http://www.sknazivo.php5.sk/serials /himym.php odkaz na českej dabing :)
  • Re: Seriál

    víš co di si poslouchat ten trapnej českej dabing když se ti to líbí ale pak ten seriál má někdy i jinej děj ty ignorante... někdy tam řikaj ale uplně něco jinýho a já bych docela rád slyšel to co tam doopravdy je *5*
  • buffy-slayer

    Re: Seriál

    Trochu silná slova řekla bych. Já se teda osobně přikláním k originální verzi a to ne protože by mi vadila čeština, ale upřímně. Ty dabingy jsou vážně hrozné... Ze začátku jsem se dívala v češtině, protože to stahuju pro bráchu a další, kteří zrovna moc titulky nemusí. Ale pak už došli dabované díly a já se začala koukat v angličtině. A byl to opravdu velký rozdíl. Samozřejmě, pokud to nikdo nesledoval v originále ale jen v čj tak mu to tak nepřijde. V dabingu není jedinej problém to, že těm hercům nepadnou vůbec hlasy i když na to si člověk časem zvykne, nejhorší na tom je, že oni musejí ten text překládat tak, aby top 'šlo do pusy'. Asi by nevypadalo zrovna nejlíp, kdyby se stále ještě mluvilo, ale herci by už vůbec nehýbali ústy. Takže v dabingu hodně často změní uplně význam atd.... Takže já se stavím k anglické verzi...
  • xtx

    Re: Seriál

    mně se líbí obě varianty originál i česká. teď už jsem si asi víc zvykla na tu českou, ale anglická s titulkama je taky dobrá.stejně je to pořád boží seriál, a líbil by se mi klidně i v japonštině. *15*
  • SERIÁL PŘÁTELÉ

    http://www.friends-sitcom.com/ Největší web o seriálu Přátelé. Vyměníte ikonky ?
  • Re: Re: Seriál

    Ja myslim,nebo aspon u me to tak je,ze vetsinou to proste ti daberi uz tak nevystihnou,nepasuje ten hlas k te postave...treba u Simpsonu,tam je cestina si myslim mnohem lepsi nez hlasy puvodni,ale to je tak vse...naopak futurama je skvela v aj a treba i s titulkama,ale jsou situace,kdy ti urcity "joke" v ceskym dabingu nedojde,protoze oni ten text trochu upravi,aby to daberum sedlo do huby,aby to bylo spravne nacasovany s puvodnim hercem...a pri takovym ostrihani urcityho dialogu to ztrati pointu...nebo malokdy u takovyho komedialniho serialu dokaze daber "vytvarovat" hlas tak,aby odpovidal prirozene situaci,rychle reakci...coz je nejlip videt asi na Barneym...ten je v Aj uplne skvelej...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit