Přejít na výpis diskuzí

Jak se krotí krokodýli

FILM 4.3.2007 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu propadák

    Ach ach, tak tento film je propadák. Nemá s Velrybou, Polepšovnou ani s filmem S tebou mě baví svět nic společného. Hrůza. Už to obsazení. Cožpak může někdo nahradit skvělé herce Preissovou, Němce, Holého a Karlíka? Ani náhodou. Když jsem četla knihu Jak Anděla viděla anděla, podle které se film točil, byly moje představy úplně jiné. Kdyby se film alespoň točil ve stejném duchu... Kam se poděl starý venkovský bodrý děda, ke kterému by každé vnouče rádo jelo na prázdniny? Kam se poděla starostlivá maminka? Tento film měl vzniknout buď mnohem dříve a se stejnými herci nebo už vůbec ne. Pokud paní Poledňáková chtěla točit nový film, měla si vymyslet jiný příběh (jiná jména, jiné profese...)Takhle to skoro vypadá, že se paní Poledňákové nechtělo vymýšlet něco nového. Kniha Jak Anděla viděla anděla je oproti úděsnému filmu krásná. Nechápu jak něco takového mohla natočit stejná osoba, která psala knihu. *9* *9*
  • O filmu

    Teda upřímně, nějaká zvláště nadšená jsem z toho nebyla.... *9* *9* *13* *13*
  • Bída

    Příšerné obsazení: Holubová, Mádl, Krečmarová, Štěpánová. Jak může někdo Tomáše Holého nahradit MÁDLEM? Krize, krize. Bohužel ani pan Postránecký se mi v tomto filmu nelíbil. To měl být otec Luboše? A to co mělo být vtipné,tak bylo uměle vytvořené. Kam se poděli paní Preissová, pan Němec, pan Karlík? Tak skvostně zahraný film jako Jak vytrhnout velrybě stoličku, Jak dostat tatínka do polepšovny nebo S tebou mě baví svět jsem už neviděla. Jak je to možné? Nejspíš je to herci, lidmi ale i dobou (a to mi je 20). Dneska už nejspíš nikdy nevznikne podobně krásná rodinná komedie ve stejném duchu. Hezký film je dneska opravdu vzácností. Dříve se lidi z filmové branže nejspíš více snažili a dávali do toho srdce. Poslední dobou mi většina filmů přijde pouze zamerikanizovaná a komerční.
    • Jenom tak pro informaci to je "Kretschmerová" ne "Krečmarová"
  • evinek

    Náhodou

    Musím říct, že když jsem tento film viděla po 1., tak jsem ho stále srovnávala s filmem S tebou mě baví svět. A vycházelo mi, že ten 2. zmiňovaný je lepší. A to určitě je!!! Ale, že by film "Krokodýli" byl horší než "Polepšovna", "Velryba" apod. s T.Holým, to nemůžu říct. Nic proti tomuto herci a ostatním co v těchto filmech hráli. Ale já už jsem jich nakoukaná dost. Film Jak se krotí krokodýli jsem viděla asi již 4x, možná i vícekrát, protože ho máme na DVD a rádi se k němu vracíme!!! *4*
  • Paráda!!!

    Po dlouhé době se objevil v televizi film, u kterého se člověk mohl opravdu pobavit, od srdce zasmát a pustit z hlavy veškeré starosti! Paní Poledňáková opět předvedla, že prostě U M Í !!! lidi pobavit a pohladit je po duši. Velký DÍK! *3* *4* *1*
  • film

    *3* je to upe super film fakt bezva
  • aneticekzombicek

    hmm....

    mno tak já osobně si myslím,žhe je to celkem povedený film a nechápu,proč by to bez Tomáše Holého nemělo být ono!!!! *7* *7* *5* *4* *3* *5*
  • SUPER

    Tento film jsem viděl už vícekrát a tak nevidím důvod proč bych jej měl kritizovat jako ostatní.Knížku jsem sice nečetl, protože číst mě nebaví, ale tento film se prostě paní Poledňákové povedl jako ostatní předešlé.Prostě je teno film SUPER PODÍVANÁ. *3* *4* *3*
  • Film Jak se krotí krokodýli je velmi komediální.
  • Film Jak se krotí krokodýli je velmi komediální. *1* *1*
    • Mě byli v roce 2006 2 roky ještě jsem byla miminko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit