Přejít na výpis diskuzí

Jak se krotí krokodýli

FILM 4.3.2007 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Úděsný Mádl, film alá Amerika

    Vidím, že dneska jsou všechny filmy na jedno brdo zkrátka alá Amerika. Nemají hloubku a pan Mádl (špatný to herec)je obsazen podezřele téměř v každém.
    Bohužel paní Poledňáková klesla tak hluboko.
  • ten film mi naprosto nebavil..usinal jsem u toho ...
    • u tvojeho komentare taky usinam...
    • marilynmonroe
      Už to není co to bejvalo.Připadá mi to úplně o někom a něčem jiným než předchozí dva díly.Neříkám(nepíšu), že by mě to nebavilo, ale není to prostě ono. *7*
    • Kdo jsi že tě nebaví,jelimáne.Nepochopíš srandu a v tomhle filmu je srandy až dost!!! *8*
  • veronikasvobodova
    Film Jak se krotí krokodýli mi připadá jako druhý díl filmu Jak poslat tatínka do polepšovny *1* *1* *1* *1* *1* !!!!!!
    • že by to bylo kvuli tomu, ze to je pokracovani... filmu jak poslat tatinka do polepsovny a jak vytrhnout verlibe stolicku??? :D jen muj nazor je ze trocuh trapne pokracovani!! :((
      • taky si trapná..
    • on taky je :D
    • To bude asi tím že je to volné pokračování na filmy "Jak dostat tatínka do polepšovny" a "Jak vytrhnout velrybě stoličku".
  • bombastiko

    Už dlouho jsem se tak nepobavil jako u filmu jak se krotí krokodyli bombastický film nejlépe roli podle mě zvládli Pepe Vojtek a Jirka Mádl
    • Re: bombastiko

      Pepe Vojtek ať se drží svého řemesla a za kameru na delší dobu ať raději neleze. Připadal mi tady hodně umělý a nepřirozený. Vůbec mi tu nesedl!
      • Tak si stěžuj u toho kdo napsal scénář a u režisérky
  • Nic moc

    Taky jsem z toho nijak nejásala,není to sice nejhorší film,ale nijak extra dobrej se mě taky nezdá...."Jak vytrhnout velrybě stoličku,, a "Jak dostat tatínka do polepšovny,, byly podle mě nepřekonatelné a naprosto bezkonkurenční filmy,která měli děj,ale tohle jejich takzvané pokračování se opravdu moc nezadařilo...všechno to postrádá pointu...Bez Tomáše Holého to prostě není ono,možná kdyby žil a byl by ochoten hrát tak by se ten film předchozím vyrovnal,ale takhle asi ne.....prostě bez Tomáše to není ono *9* *9* *9*
  • Super

    Podle mě je to vůbec nejlepší český film v novodobé historii. Kam se hrabou "Jak vytrhnout velrybě stoličku" a další stejně staré filmy, které novou generaci už nemohou nějak silněji oslovit. Ať paní režisérka pokračuje. JE TO SUPER!!!
  • Kde se točil

    Neví někdo kde se točil film jak se krotí krokodýli. Díky za info
    • Re: Kde se točil

      Jo to bych náhodou věděla protože sem tam hrála, takže točil se na Slovensku.
      • Ty seš tak strašně trapná jak si hraješ na někoho kdo tam hrál,jenom tak pro tvoji informaci,že se to točilo na Slovensku to ví každý,ale kde přesně to ty asi nevíš,i když vlastně bys to měla vědět když jsim tam "hrála".
  • bettyol

    "krokodýli" vs. "Anděla"

    Film Jak se krotí krokodýli je úplně jiný než knižní předloha Jak Anděla viděla anděla. Přečetla jsem si knížku a doufala, že film bude taky tak výborný. Bohužel nebyl. Ale neříkám, že film je špatný. Jen to obsazení je katastrofální!!! *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit