Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hanka2341995

    HSM3

    Co k němu dodat.......... je to super filmík
  • ducker

    Re: Podpisy

    Taky bych chtěla jejich podpisi tak až je někdo seženete tak napište. *1* *1* *1*
  • ducker

    HSM3

    Je to tan nejlepší film na světě a Zac s Vanessou jsou taky ůžasní ,nikdy jsem nevidělala tak dokonalý pár oni si některé ty scény museli uplně užívat,myslím ty romantické,atd. *14* *14* *14* Je to ten nej nej nej film. *14* *14* Miluji ho *14* .3 je ze všech nejlepší,i 52 se mi dost líbí aji 1 ale ta 3 je na 100 procent nej.Alespon tam jde vidět jak už jsou všichni vyspělí a tak. *1* *1* *1* Je to prostě super film, nemá chybu. *14* *14* *14*
  • kikina1616

    Podpisy

    Lidičky,kde se dají sehnat jejich podpisy:(??Pls poradte *15*
  • anonymka13

    Re: jj

    Jdi někam
  • hsm3

    kravvina světa *16* *16* *16* *16* *16*
  • mileyjjjj

    mileyjjjj

    To že se ti to nelíbí neznamená že musíš říkat že je to sračka ako to není vůbec možné že tyhle slova mohl někdo vůbec vypustit sprominutím z huby protože ten kdo to napsal nemá pusu ale hubu *10*
  • kikines

    Haha

    Je to KRAVINA !sračka *8*
  • hsm3

    krrrrravvina *5* *5* *5* *5* *16* *16* *8* *10*
  • ilonka94

    !!!!!

    Hey lidi vite že Jimy Zara "Rakeťák" hráj v jednoum dílu Hanny Montany.....Jinak HSM3 je nejlepsi ze vsech tri dilu!!!! *14*
  • OMFG

    hej to je sracka...jak se na to muzete divat...a jeste ty jejich falesny pisnicky ....heh..to je fakovni film <'>(°-°)<'> *3* *13* *9* *5* *16* *8* *4*
  • Re: Re: Re: Komercni blitina pro pubertaky

    TO TY seš omyl přírody *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • Re: Re: Re: Komercni blitina pro pubertaky

    TO JSI přehnala *5* *16* *16* *16*
  • Re: Re: Komercni blitina pro pubertaky

    strč si svúj názor do prdele ZAC JE NEJ *14*
  • Re: Re: Re: Re: Komercni blitina pro pubertaky

    není.
  • parket..a

    Re: Re: Hsm

    NE TY SEŠ VYMAŠTĚNÁ! Jako sorry, ale ty asi nejseš normální.Tohle je FANOUŠKOVSKÁ STRÁNKA(takže poznámka pro nechápající-STRÁNKA PRO FANOUŠKY!)jestli se ti to nelíbí, tak nechápu co tady děláš, nikdo tě nenutí na hsm koukat!
  • parket..a

    hezu

    HSM 3 je moc moc hezu film, líbil se mi tam hlavně Matt Prokop.Jsem ráda, že jsem se rozhodla na tu premiéru jít, ptž to stálo za to, písničky suprový, jen mě mrzí, že to nemělo moc děj, ale jinak parádoš *14*
  • zac je nesladši na celem světě

    zac efron je nesladši na celem světě že jo i love zac
  • sabisek151

    to vam reknu mne se to nelibi

    mne se to nelibi *16* *16* *16* *16*
  • terysek...

    jj

    jj je to ten nej film a ten kdo ho tu uráží ať sem neleza tadyta stránka je pro ty co mají rády hsm neboli fanklub ne proto aby se tu nadávalo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit