Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    nejlepsiiiiiii

    hsm 3 je nejlepsi filmik na svete koukam na neho kazdej den *3* *14* *14*
  • kacenka1jb

    prodej =)

    prominte ze to sem davam vim ze to je o hsm ae ja uz nevim kam to mam napsat ..:D
    ja mam hrozne veikou zbirku high school musical(plakaty,vystrizky ...)
    ejky lidíí nemate nekdo zejemm???jestli byste se teli podivat na sechno co mam
    tak mi napiste na maila: motkovak@seznam.cz
    a ja vam poslu fotky,poslu i neco inyho(napr.stmivani,avril...)mam toho fakticky hodne pste nebojte sa a nepiste miii :D:D
    a ete jednou sry :D
  • vanessa000

    Vanessa

    HSM je nej muzikál na světě *4* *3* *3*
  • ducker

    SUPER FILM

    Je to ten nejlepší film co jsem viděla nikdy jsem nevěřila že by se mi to mohlo tak líbit ale je to fakt.Škoda že ve 4 už nebude hrát Vanessa Hudgens, Zac Efron, atd.Je to velká škoda ale co s tím naděláme nic tak to prostě je no jo. *9*
  • hanka2341995

    ahojky

    Tohle je prostě úžasnej film!! koukám se na něj furt do kola a nepřestává mě to bavit!! Je to prostě super!!!
  • 21.4.1993

    Re: ....................

    nejjj film..
  • barbora.q

    Trapárna

    Uf tyjo ne tenhle film jsem šla do kina z prdele ale ani v nejmenším sem nečekala takovou stupiditu jakou ty herci předváděli. Je to naprosto trapný má to uplně prvoplánovej děj a většina písniček je naprosto stejná.. no a ještě vědšina něch trapáku co tam vystupujou stejně zpívat nezvládaj. Nejhorší je takováta négřice Gabriella, která kromě stupidního nadabování je ještě nehorázně pitomá.. Ten pičus hnědovlasej je zase strašně sobeckej a z tý blondýni dělaj zas pitomce (ale stejně stí sebramky ze zvláštní školy působí nejnormálnějc). Ještě bych chtěla podotknout, že stylem jakým se oni na tý svý škole chovaj připomíná 1. třídu zvláštní základní školy a né chování 18-19 letech lidí...
    Prostě Hsm 1,2,3 největší sračka co Disney kdy vydal *10* *10*
  • kajuska4

    hsm3

    hsm3 je nejlepsi filmik *14* *3* *5*
  • Re: Re: Komercni blitina pro pubertaky

    tobě se nelíbí zack *7*
  • hsm 3

    high school musical je tak užasný miluju ho *14*
  • katulinka24

    Vanessa and Zac

    Ahoj High school musical,
    Jsi skvělí jak už víš už jsem sem jednou psala....Chci se zeptat ohledně hrdliček jako Vanessi a Zaca jestli je pravda že spolu chodí i v normálním životě???Cauky...A ted v Angličtině::::::::


    Hello High School Musical,

    You are great as you know I once wrote here .... I want to ask regarding turtledoves as Vanessa and Zaca if it is true that by going in a normal life? Hi *8*
  • veverrka2

    HSM 3 je nejlepší

    podle me je HSM 3 uplne ze vsech dilu nej.... *14* a zac s vanessou a ashley a lucasem a corbinem a monique vypadaj nejlip!!! *14* *14* *14*
  • Koukněte se na muj blog.

    ahoj,prosim koukněte se na muj blog:www.Veverka-21.blog.cz je o muzikálu,hane montane,h2o a tak dal...
  • domiishek

    Nejlepší je stejně 2!!

    Ahojiik..no tk jako nikdo mi nevezme to,ze dvojka je nejlepsi...trojka je super-skwele prpracovana a tak..:D ale ve dvojce se to všecgbi točilo okolo Sharpay ... a to se mi libilo vic..tedkom je to ,,jrnom,, o gabrielle a troyovi..dovrls..no nwm *7*
  • Re: Sůůůůůůpr

    jo to stebou musim souhlast
  • Re: hmmmmmm....

    jak to mužeš tvrdi každy mam rad přec něco
    jineho někomuse libi hsm 3 někomu ne každy ma niny v kus to nemužeš popřit
  • Re: Re: Re: Lidi

    jo je to nej film co jsem ja viděla *14*
  • Re: hsm3

    jak to mužeš řic viděla jsem ten fim hsm 3 viděla nenom dvakrat, ale jak to mužeš řic že pro ti dvoum přehozim dilu je slaby každemu se liby jinači dil ale mě osobně se libi hsm 3 je to vic romaticke co tam dělaly než hsm 1 až dva
  • Re: Neejvíc

    to maš pravdu všehny ty písníčky jsou nej vybrali dobře ty herce i love hsm *14* *14*
  • Neejvíc

    to je nej díl z hsm a je dobrej *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit