Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je nej

    Johnny je úplně nej ze všech a strašně moc bych si přále se sním jednou potka !!!!!!!! *15* *15* *15*
  • Miluju jacka sparrova

    Johnny( jack sparrow) je fakt sexy je to muj nejobibenější herec a prosím tě Johhny chtěla bych tě jednou vidět prosím dej vědět a přilet do české republiky *14* já a moje kamarádka jsme do tebe upe blázni máme tě fakt všude,ale prosím nikdy nepřestan natáčet piráti z karibiku je to fakt šupa.... *14* *14* *9* *4* *3* *1*
    • Re: Miluju jacka sparrova

      Dear Nijunka,
      sorry, but I can´t come to the Czech republic. SORRY!!! *14* *14* *15* *4* *9*
      • Re: Re: Miluju jacka sparrova

        Drahá Nikolko Seidlerová: Je to tak průhledný!Zvlášť když si k tomu jménu JohNNy(má ve jménu 2 N*9*)Depp napíšeš svůj e-mail. Příšťě si vymysli něco chytřejšího. *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: Miluju jacka sparrova

      Dear Nijunka,
      sorry,but I can´t come to the Czech republic. SORRY!!!!! *14* *14* *13* *4*
  • Johnny Depp je nejjjj

    jejda.. Johnny je plostě nejlepší herec... uplně ho zbožňuju.... Johny *14* *14* *14* to je blbý že nemužeš přijet do český republiky a mohl by si mi alespoň třeba napsat tvůj e-mail??? *15* *15* *15* *14* *14* *3* *1* *5*
  • uzasny

    zdar lidi.....uzasnej film vydela jsem ho vcera a je fakt uzasnej akorat ze me nasral ten konec,ze se Will musel stat tim kapitanem...ale s tim satkem je fakt sexy..tak kdyby nekdo mel tu fotku jak je v satku tak mi ji prosim poslete na email gallacher@seznam.cz
    diky
  • Trojka

    Trojka je nejlepší ze všech tří dílů, ale jednička i dvojka jsou taky super *1* *15* A nejlepší je Johnny Depp
    alias kapitán Jack Sparrow! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Trojka

      tak to určite máš náky jeho plagáty? *3* *3* *4*
      • Re: Re: Trojka

        Trošičku ti poradím: Kup si Pevnost SPECIÁL a v ní máš 14 plakátů(ne plaGátů)a skoro všechny z trojky.
        *1* *1* *1*
  • milashkuju to

    Nejlepší v celim filmu je Orlando *14* *14* Hrozně moc mu to tam slushankuje, hlavně na konci v tý červený košili a s tim šátkem, takže lidi pokud budete někdy někdo mít jehoho fotku s tim šátkem, tak mi jí pls pošlete na mail *15* *14* díky *14* Jinak Jackovi to tam taky slushí, ale ne tak jak Orlimu *8* *4* *14*
    • Re: milashkuju to

      Teda ančo... :o) Já si myslim, že Orlando neni tak strašněj, ale nejkrásnější taky neni! :o) Jako ty co říkaj že Johnny depp je hezkej jen w pirátech tak je na omylu! *4*
      • Re: Re: milashkuju to

        Úúúúúplně s Tebou souhlasím. Mě osobně se nejvíc v tomto díle líbil Jackův otec(Keith Richards) *1* *1* *1*
  • Piráti z Karibiku-na konci světa

    Ahojky chtěla jsem se zeptat lidiček , kteří na tomto filmečku už byli jestli to bylo i s českým dabingem ?
    Prosím napište mi odpověď na mail.
    Díky Verča *3*
  • doufam

    no ten film je falt sqeli,ale doufam ze uz pokracovani nebude, pac se bojim ze uz by to byla slatanina a zkazili by se tim cely pirati.....ovsem na druhou stranu kdyby na to johnny kyvnul, tak se mame asi na co tesit...pac on ma dobrou povest a nevybral by si kravinu.i kdyz je do jacka primo zamilovanej *14* *1*
  • OK!

    Tenhle film sklamal. První a druhí díly byli mnohem lepší. Pak doufám, že bude pokračovaní, které bude mnohem lepší... *9*
    • Re: OK!

      ano,bude pokračování,ale podle mě to bude ještě horší... už to měli ukončit *13*
      jo, a taky už tam nebude hrát Keira Knightley...
      • elizturnerova

        Re: Re: OK!

        Piráti bez Keiry? To je jak zebra bez pruhů! Keira Pirátům dodala šťávu a s Orlandem jí to moc sluší! *14* *14* *14*
  • Kapišto ?!

    Ahoj,ten film je fakt super..A ted' ke kapitánovi..Jestli si myslíte,že jste jedinní na celém světě a máte nějaké výhody(když ho milujete)tak máte jen a jen smůlu.A nemá to cenu jsou 1 000 000 žen ,které ho milují a ty mají taky smůlu ,tak proč si myslíte ,že vy jste v něčem lepší..prostě se má fajn s Vanessou..kapišto ?!
    • Re: Kapišto ?!

      ten film je proste supeeeeeer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit