Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Orlando

    Jo, a ještě něco. Ten konec byl hrozně smutnej. Můžu vám říct, že jsem zase po dlouhý době brečela u filmu. *14*
  • Orlando

    Jo, mám pocit, že moc lidí nevidělo co bylo po závěrečných titulkách. Já jo a bylo to úžasný. *14* *14* *14*
    • Re: Orlando

      Nechápu, v čem ti ten konec (po titulkách) připadal tak úžasněj. Mě naopak připadal strašně trapnej!!! Jinak jsem se u toho filmu taky rozbrečela, ale proto, že se Jack a Elizabeth nedali dohromady, i když jsem předem věděla, že to tak dopadne *9* ... rozhodně jsem nebrečela proto, že ten konec s Willem a Eliz byl "táák dojemnej", jak si někteří myslí. Jinak ale ten film byl hodně dobrej. Líbil se mi sice o něco míň než jednička, ale víc než dvojka.
      • Re: Re: Orlando

        Johny a Elizabeth, no, fuj. Jak myslíš Tvůj názor Ti neberu, ale teda to je na mě trochu moc. No, když myslíš. A ten konec byl krásnej, protože se v něm zrcadlila nějaká neděje. Alespoň já jsem to tak cítila. A víš, co, já tady před tebou nebudu obhajovat svoje názory. Breč si učeho chceš já si taky budu brečet u čeho budu chtít. Zrovna kvůli Orlandovi se tady nehodlám dohadovat. *3*
        • Re: Re: Re: Orlando

          ok dohadovat se fakt nemá cenu ... máš pravdu: každej má svůj názor a každej si může brečet u čeho chce... ale s tou nadějí sem to nějak nepochopila... *7*
  • Johnny

    Johnny je super!!! *14* I love!!!=))
  • už to slábne

    Vidím že názory jsou tu různé. Chtě-nechtě, musím se přidat ke skupině, která čekala něco víc. Myslím že první a druhý díl byly opravdu mnohem napínavější než třetí. Podle informací co se ke mě dostali to měl být i poslední, potom nechápu ten otevřený konec, který tam vlastně není jeden (Jack na člunu, Will na Bludném holanďanu, Elisabet na ostrově). Zřejmě tím chtějí naznačit, že ještě nějaké pokračování bude. Jen by se teda měli trochu víc vytáhnou. U jedničky a dvojky šli s napětím do extému, u trojky se to už natolik nepovedlo, tak co máme čekat u čterky? Snad né propadák?
  • *thumbs up*

    podle mě to byl nej díl pirátů *14* upe bomba
  • HANS MATHESON:)))

    VIDELI JSTE HO PROSIM NEKDO NA VLASTNI OCI??? *14*
  • Čo ste sa zbláznili?

    Jack a Elizabeth spolu? Veď ten sukničkár Jack by ju podviedol s každou. Jednoznačne to je dobre tak, že sa Liz vydala za Willa.*14* Veď spolu sú takí zlatí. A kto si myslí, že Liz by to viac seklo s Jackom, by si to mal navždy vyhodiť z hlavy lebo je to somarina!!
    • Re: Čo ste sa zbláznili?

      vis co ty slovano di nekam !! *10* *13* *5* *16* *8*
    • Re: Čo ste sa zbláznili?

      kazdy ma vlastní nazor neni dobre ze to takhle prekrucujes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *13* *13* *13* Nekomu muze pripadat jako hloupost ,,je ja nevim treba ze jack se jmenuje Sparrow a co nebudem tu vymlouvat je to jeh onázor *13* *5*
  • Johnny je nej

    Pirati jsou nej film a taky proto v nem hraje nej herec na svete....Johnny Depp......3 jsem videla zatim jen tak 5 krat,ale urco se na to ete kuknu....Orli je peknej chlap ale Johnik je hezci.....jsem zamilovana......kdo se mnou souhlasi?????? *14* *14* *14*
    Muckuji vas za ty foto.......pa BArasek *3* *14* *14* *14* *4* *4* *5* *8* *8*
    • magdik.24

      Re: Johnny je nej

      ja a naprosto .Taky sem úplná magorka do Johnníka.Je boží. *14* *14*
  • sbírka

    Mám toho strašně moc s pirátama a johnnym mám asi 30 plakátů 5 časopisů a různý věcičky jako třeba samolepky karty atd. napiš a nebudeš sklamanej na mail:Lucibus-buffy@seznam.cz tak piš *5*
  • mikes38

    mno

    Z piratu je nejlepsi 1!! 2 je pekne na hovno a 3 celkem ujde!!! A mam dotaz: v 3 na začátku zpiva nakej kluk piratskou hymnu a ja mam vzdycky pocit ze ten kluk ma rovnatka pripada vam to taky bo se mi to zda??? *7* *7* *7* *7*
    • antidicaprio

      Re: mno

      nej je asi 2 a pak 3 ,1 mě něak nebavila *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit