Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eliska25

    eliska25

    tento film je super, Johnny Depp, ale i ostatní nádherně zpívají i když nejsou zpěváci, krásné písně, krásný děj, krásné okolí a výborní herci kdybych ho měla oznámkovat, dávám mu za jedna milionkrát podtržená miluju ten film a Johnnyho Deppahttp://img.osobnosti.cz/smiles /6.gif
  • jjannissekk

    pěkný..

    dost dobrý.. *15*
  • lenkaaaaa

    j

    a to v rozhovoru johny tvrdil, že se mu tim smál, že spívá hrozně....mně se zdálo, že to odspíval, na to že to není zpěvák, dost dobře...hraje vlastně johny v nějakým jiným filmu, který by nerežiséroval tim? *15* doufám, že ti dva si něco neudělaj...to by byl velkej konec *15*
    • zewla

      Re: j

      Jo a k té další poznámce: samozdřejmě že hraje i ve filmech který nerežíroval Tim třeba Z pekla, nebo Čokoláda to je taky skvělí ale musím uznat že s Timem jsou ty filmy jedny z nejlepších *14* *14* *1*
    • zuhajda07

      Re: j

      jo me se taky zdalo ze Johnny to odzpival uplne bez problemu.Je proste supr(Johnny i ten film)tak zatim cau *1*
    • zewla

      Re: j

      S Timem Burtonem spolupracoval už asi v 10 filmech všechny co sem viděla tak byly super *5* a v tom rozhovoru si jen dělal srandu *3* navíc se maj celkem rádi*3* jo a souhlasim s tebou já o zpěvu něco vim *3* a bylo to pěkný navíc to bylo zazpívané čistě no prostě super *14*
    • Ano..

      Naprosto souhlasím...Johny,Helena a Tim..nejlepší filmy.... *14*
  • sweeney todd

    uplne skvelej muzikal mnohem lepsi nez nejaky high school muzical *5* *5*
    • lenkaaaaa

      Re: sweeney todd

      souhlasím.... *15*
  • Hrozivě úžasné

    *14* Krásné,chytlavé,nechutné...Film co se jen tak nevidí, miluju ho, umím ho nazpamět...Krása
    • Re: Hrozivě úžasné

      tak to mas dobry ja ho umim jenom do ty doby do kdy tam nezpivaj ale hlavne u toho zpivani umim nazpamet sweeneyho a mrs. lovett
  • SWEENEY:)

    neskutočný film, skvelá hudba, ešte lepšie herecké obsadenie, a úžastný johny;)
  • jackiesparrow

    The Best

    Tenhle film zbožňuju!!!x)
    A Helena s Johnnym (i teda Tim) jsou nej!!!:)
  • chalva7

    Burton + Depp

    Jeej *4* Když se sejde Burton s Deppem nejde, aby se o tom zas nemluvilo, ti dva se prostě uměli najít *3*
  • 101ivanek

    super trhák

    byl to boží filmeček. Dlouho mě tak nic neučarovalo. Ne kvůli morbiditě, krásná hudba Londýn a Johnny Depp s rolí na míru SUPPER *14*
  • janeinka

    Sweeney

    Ja si myslim ze film je opravdu skvěle natočený a herci ze sebe vydali opravdu skvely vykon! napriklad takovy johnny depp, neni to zpevak, ale jeho vykon kdyz zpival byl fakt unikatni! hlavne v pisnickach jde poznat strach, zloba, napětí, laska, stesti a jine... film se mi proste moc libil... dvojice Burton-Depp zase zazářili!!! *3*
    • polani02

      Re: Sweeney

      johny zpiva fakt moc pekne *14*
    • verusinekk

      Re: Sweeney

      Jojo,souhlasim s tebou *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit