Přejít na výpis diskuzí

Akon

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Akon

    hele ti jsees snim nemohl setkat tak pozor jo o dkut a jak *5* *16* *8*
  • nikola.licha

    .....

    happy birthday I LOVE YOU *14*
  • ashleynka0012

    ...

    Všechno njelpší...máš cool písničky..NaNaNa,sorry blame it on me...prostě mazec zpěvák...
  • Enrique<3

    Akon je super ae nejlepší je Enrique!! *14* *14*
  • happy birthday

    vsechno nej!!!!!
  • akon

    Vše nej.
    Musim říct že smekám AKON je fakt třída je hezkej žádný prusery a naavíc úúúúúúúúúúúúúúúúú
  • Re: místo narození

    pravda, narodil se 16.4. 1973, rozdíl 8 a půl roku je docela dost :-) .Také prosím o opravu....
  • Re: Akon

    akon je frajer milan bubnar usti nad labem
  • akon

    neboj se dám hlas akonovi ahoj *1* *3* *4* *15*
  • nirvana.go

    ???

    Podle mě hip hop není hudba...nechcu urážet ty co ji ,,to'' poslouchají, ale nechápu je :) *3*
  • lask1

    Akon

    Krásne rozprával o Michaelovi Jacksonovi.

    Během několika minulých let Akon s Michaelem spolupracoval ve studiu. Podle něho Michael natočil dlouhé dny materiálu, ale Akon teď nechce vzpomínat na hudbu, chce vzpomínat na Michaela jako člověka. "Můj oblíbený moment je naše setkání. Neočekával jsem, že bude tak v pohodě. Slýcháváte o něm, že s ním mluvíte jen přes někoho, že má své manýry a nedá se s ním mluvit. A tak jsem za ním šel se strachem do pokoje s jeho bodyguardem a ten mu říká: Hej Miku, je to Akon. Michael se otočil a naprosto v klídku se zeptal, jak se mi daří a že mě chtěl dlouho potkat. A objal mě. Já byl úplně v šoku a říkal mu, že to já bych měl být polichocen. Sedli jsme si a dlouho si povídali - o Africe, o mé nadaci, o hudbě, o ženách. Ten den byl úžasný. Byla s nim opravdu sranda, povídal vtipy. Opravdu se rád bavil."
  • AKON

    On ten nejlepší!!! *14* Miluju ho!!! *14* Nádherenj, nádherný songy!! *14*
  • akon

    *14* je plostě boží ..má krásnej hlas...a je sexy..uau k sežrání *14*
  • patrushka

    Akonek je nejlepšíííííí!!!!!!

    Akonek je nejlepší na vzduchu i na souši.Je upe nejlepší!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • =o)

    nejlepšejšejšejšejšejšejší
  • ing.wewunka.smut.na

    Re: werullinkaa

    sice tě neznám..ale v tomhle se shodnem..:-)...
  • ing.wewunka.smut.na

    AKONek

    ÁÁ já ho upe mooof miwujůů!!!!Je pstě béééést!!!!!Conviiict!!!<3&l t;3<3<3!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • AKON

    Akoooooooon je největší borec ze všech!!!!Miluju ho!! *14*
  • kuncikkk

    Hlasujte prosim

    Ahoj lidi prosim hlasujte do hitparády na stránce www.kuncika-vseho-chut.blog.cz díky a když už tam budete prosim vyplňte bleskovky a ankety atd.... a ještě jednou diki:-D
  • kamik21

    Hlasujte pls

    ahojky všichni! hlasujte pls na http://kamikak.blog.cz/0903/4-kolo- hitparady-kamika díky moc za každej hlas (Akon je tam taky)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit