Přejít na výpis diskuzí

Amy Winehouse

OSOBNOST 31.12.2006 
231 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • leamike
    Nikdy jsem nijak neposlouchala, ale vím, že měla velmi zajímavý hlas a je mi líto, co se jí stalo.Ohledně drog, jak se říká, že když do toho někdo spadne, není cesty zpět. Ona to částečně dokázala, dlouho ne, ale.. ,,Máš můj obdiv Amy'' R.I.P :)
  • A já si myslím,že člověk který je takhle oceněný by se měl držet na nějaké přijatelné úrovni a chovat se podle toho jakému ocenění se mu dostalo.Ukazovat,že ty si ceny zasloužila oprávněně a nevystupovat sjetá či opilá,potom jí to ceny nejsou nic platné,pokud že hvězdu s "5 gramofony 1 desku" lidé dokážou vypískat.
  • Spousta lidí tady píše, že Amy byla feťačka atd. Jasně, to že brát tvrdé drogy je špatné víme všichni, tak není třeba to tu pořád dokola omílat. Jistě to není věc hodná následování, ani bychom ji za to neměli obdivovat, ale napsat "byla to jen fetka." si myslím Amy nezaslouží. Její tvorba je to, o čem bychom se měli bavit. Stačí se podívat na záznamy z koncetrů, kde teda nebyla uplně vožralá *2* a uvidíte Amy před mikrákem, za ní kapelu a vedle ní dva černý vokalisty. Amy nepotřebovala žádnou show, žádný ohně, šlílený převleky, rádoby sexy tanečky ani nepotřebovala ukazovat kalhotky. *1* Stačilo, když začala zpívat.A to sem se ještě nezmínila o jejím skladatelském umu. Někdo tady psal, že byla "pokérovaná zrůdička". Jasně, ale aspoň byla originální. Ale co si budem povídat, zpěv a "modelkovská krása" to dohromady moc nejde že...*3* A myslím že člověk, který dostane 5 gramofonů za 1 desku si může vypadat jak chce.
    R.I.P Amy hudební svět a tvoji fanoušci Tě budou postrádat.
  • lady-kate
    Ona profesionálka byla! Její úžasný hlas nikdo a nikdy nemůže nahradit! A jak můžete vědět, že zemřela kvůli drogám a alkoholu? Pravdu možná znají jen její nejbližší! Nevíte, co prožívala, k její smrti mohly vést i jiné problémy,než závislost...

    Amy jsem si poslechla až po její smrti a její hlas je opravdu originální!
  • Možná to smysl má možná ne.Možná se v tom lidi rýpou právě proto,že byla dost mladá a kdyby nepropadla alkoholu a drogám,mohla být ještě mezi námi a nemusela tak jen zanechávat věčnou památku.Je plno osobností,co se na hudební scéně drží několik let a přesto bez sebevětších skandálů apod.Nevim jak by se vám některým líbilo,mít "věčnou památku" na Ejmičku z některých jejích posledních koncertů.Katastrofa.A jen pro její slávu nad ní lítost skládat nebudu.
  • Na Amy jsem přišla přes mamku už před pár lety. Její tvorba je má srdcová záležitost a podle mého názoru nemá smysl se rejpat v tom, jak naložila se svým životem. Důležité je, že nám tu nechala věčnou památku ve formě dvou úžasných alb a za to děkuju. Rest In Peace, Amy...
  • prodam obraz Amy velkých rozměrů 131x112cm..ručně malovaný olejovými barvami. ...
    zajemcům pošlu fota majlem. pište na teja.hla@seznam.cz
  • Každý ať si zamete před svým prahem !!! Pak ať soudí !!! *16*
  • paulterikblaise

    Re: Re: ADS

    Děkuju aspon někdo,kdo se mnou souhlasí.
    Skoro všichni jí tady máte za chudinku "ejmičku",ale chtěla bych znát vaše reakce,po návštěvě z některých jejích koncertů,kde měla od profesionality fakt daleko.Hvězda s velkým nebo malým "H"?! :)
  • Re: ADS

    Jak mužeš kua vědět jestli známe její písne si tady hraješ na boha že vidíš zkrz monitor? a říkám ti už po druhé že člověk který byl oceněn 5 cenami grammy a jezdí po celém světě na koncerty má fanoušky a pokud to nedokážeš pochopit tak ty sem nepiš a nefňukej tu "oh ejmicka" lidi přichazí a odchazí bylo to tak je to tak a bude to tak. jinak palec nahoru autorovi příspěvku "kdo". myslím si to úplně stejné.
  • paulterikblaise

    Re: ADS

    Sama si cestu k drogám vybrala,propadla tomu všemu a prostě to nezvládla.Sama si tak se s vým životem naložila.Nevinná nebyla.
  • emmag

    ADS

    NO HELE NÉ,ALE PROSTĚ NEZNÁTE JEJÍ PÍSNĚ A HNED OH EJMIČKA TO MNĚ MRZÍ,ŽE MÁ FANOUŠKY JEN PŘES SMRT KDYŽ TOMU NEROZUMÍŠ TAK SEM RADŠI NECHOD
    P.S.: AJMY JEŠTĚ JEDNOU MILUJU TĚ.A DOUFÁM,ŽE TI JE TĚD LÍP
  • Re: MILUJU EJMI

    To že máš kolem sebe lidi kteří amy neposlouchali a nemají ji rádi neznamená že všichni nebo jak říkáš ty tři čtvrtiny lidí ji tady neposlouchali a neměli ji rádi. tvoje věta: ANI JI NEZNÁTE! mě opravdu dostává. prosimtě ty tady neznáš nikoho z nás tak jak můžes vědět koho posloucháme to mi přijde opravdu naivní :). A za druhý tvoje slova: ona měla poměrně málo fanoušků. tak za prvý pochybuju že člověk který dostane 5 cen grammy bude mít málo fandů. Už když dostane jednu cenu znamená že něco dokázala. A připadá mi jak kdyby sis myslela že jsi amy hodně znala ale pochybuju že ji znáš osobně. spíš si myslím že ses o ní dočetla v bulváru kterej podle mého názoru překrucuje pravdu. Jinak upřímnou soustrat rodině winehouse.
  • emmag

    MILUJU EJMI

    Ahohjky s tímhle SOUHLASÍM:Ahojky hele jste všichni prvně na ni všichni nadávate teda aspon když jsem se s někým skamarádila a řekla,že moje NEJLEPŠÍ A UŽASNÁ ZPĚVAČKA je Amy Winehouse tak se mi všichni vysmáli že prej taková zhulená cigoňa a najednou chudák Amy a ANI JÍ NEZNÁTE PROTOŽE ona mněla pomněrne málo fanoušků to mně opravdu sere všichni si těd myslíte jaký jste já Amy miluju a tohle mně opravdu naštvalo najednu stranu jsem ráda,že se těd o ni někdo zajímá,ale tohle:je to všechno kvůli smrty chuděra kdyby neumřela tak by si jí skoro nikdo nevšimnul.Kolik tady z vás bylo její fanoušek nebo ji mněli rádi kolik určitě méně než čtvrtina.To je jasný vím že víc e než polovina jí moc neznáte a ni neznáte její písničky možná až po její smrti.TOHLE SI EJMIČKA NEZASLOUŽILA.Já ji opravdu milovala poslouchala jsem jenom ji a mněla jsem na ní taneční sestavu.Mám tě ráda Ejmy A DOUFÁM,ŽE SI TĚD ODPOČINEEŠ
    ODPOČÍVEJ V POKOJI EJMÍNKO WINEHOUSOVÁ :'( :'( :'( :'(
  • paulterikblaise

    Re: R.I.P AMY

    Neví se na co zemřela?Ano asi nad tim zůstanou už napořád nějaký nejasnosti,ale probůh..jednou to byla alkoholička a kamarádila i s drogama-tak jaká příčina to asi může být?
    "Teorie podle kterých se Amy Winehouse upila, nemusejí být pravdivé. Je zde velká pravděpodobnost, že právě nepřísun alkoholu je to, co britskou zpěvačku zabilo. Poté, co pitva neprokázala, že by zpěvačka měla v krvi alkohol nebo jiné halucinogení látky, se vynořila úplně nová teorie. " Všeichni jí tady opětujete,zpěvačka to možná byla jedinečná,ale jako člověk selhala.Kdyby její tvář nebyla známá,všichni by jí odsoudili jako fet'ačku a alkoholičku,která nezvládla abstinenci.To se bohužel takovým stává.Asi mě za to ukamanujete,ale takový lidi nelituju.
  • R.I.P AMY

    Sice jsem Amy nikdy neposlouchala,ale jsem si jistá,že byla skvělým člověkem. Měla úžasný hlas a velmi mě mrzí,že jsem si toho nevšimla dřív. Jako malá jsem ji považovala jen za pouhou feťačku,jak mi média podstrkovala,ale kdo z takzvaných celebrit drogy neokusil...
    Je mi velmi líto,že jim chudák tolik propadla,nezasloužila si zemřít tak mladá,mohla ještě dále tvořit skvělou hudbu. Existuje spousta feťáků,kteří nám přijdou na odpis a jsou tu dál. A je hnusný,že na ní furt nadáváte,fakt si to nezaslouží,ať už byla jakákoli. A pitva přece neprokázala příčinu,ani že se ufetovala,takže kdo ví,jak to bylo,možná jí někdo zabil. Zamyslete se nad sebou,jak vám by se líbilo,kdyby vás někdo takto bezcitně obviňoval. Sbohem,drahávAmy,odpočívej v pokoji,v našich srdcích budeš navždy. Jo a norská tragédie je sice smutná,mám v Norsku kámoše,ale takových tragédií je a někdy o tom ani nevíme. Ale tohle byla jedna z nej umělkyní světa a druhá Amy už nebude.
  • emmag

    nenávidím vás jefilezhrikvgojasoůfuwioertučřoihůoidfgzdibhidslghrpoiwjhwpohujč

    Ahojky hele jste všichni prvně na ni všichni nadávate teda aspon když jsem se s někým skamarádila a řekla,že moje NEJLEPŠÍ A UŽASNÁ ZPĚVAČKA je Amy Winehouse tak se mi všichni vysmáli že prej taková zhulená cigoňa a najednou chudák Amy a ANI JÍ NEZNÁTE PROTOŽE ona mněla pomněrne málo fanoušků to mně opravdu sere všichni si těd myslíte jaký jste já Amy miluju a tohle mně opravdu naštvalo najednu stranu jsem ráda,že se těd o ni někdo zajímá,ale tohle:je to všechno kvůli smrty chuděra kdyby neumřela tak by si jí skoro nikdo nevšimnul.Kolik tady z vás bylo její fanoušek nebo ji mněli rádi kolik určitě méně než čtvrtina.To je jasný vím že víc e než polovina jí moc neznáte a ni neznáte její písničky možná až po její smrti.TOHLE SI EJMIČKA NEZASLOUŽILA.Já ji opravdu milovala poslouchala jsem jenom ji a mněla jsem na ní taneční sestavu.Mám tě ráda Ejmy A DOUFÁM,ŽE SI TĚD ODPOČINEEŠ
    ODPOČÍVEJ V POKOJI EJMÍNKO WINEHOUSOVÁ :'( :'( :'( :'(
  • tyret

    Re: Re: S BOHEM AMY

    Souhlasím. Pravopis není zas tak složitý, a když se ti obrozenci tak snažili, abychom používali tenhle jazyk, který nikdo jiný na světě nepoužívá, tak bychom se ho snad mohli pořádně naučit.
  • Re: S BOHEM AMY

    Nemám nic proti tomu obsahu textu,je to moc hezky napsaný a hezčí by to bylo ještě bez těch hrubic.Omlouvám se, vim že to neni podstatou,ale některé se opravdu přehlídnout nedaji.Taky chvílema "extrém"...:D
  • tyret

    Re: Trapárna

    A přesně kvůli takovým lidem, jako jste vy, je tenhle svět tak otřesný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit