Přejít na výpis diskuzí

Amy Winehouse

OSOBNOST 31.12.2006 
231 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • z.u.z.k.a

    Re: R.I.P

    .. ugh, tu živou bytost jsem napsala špatně, to tam nemá být.. :D :)
  • z.u.z.k.a

    R.I.P

    Já jsem teda její fanynka nebyla, a neposlouchala jsem ji ale měla úžasnej hlas. Ti co říkáte, že si za to může sama, je z části pravda, ale vemte si že měla problémy, které bohužel řešila drogami,a je těžké se z toho dostat, ano je taky její chyba že se nešla léčit a neposlechla, ale přece se nemůžete někteří smát (viděla jsem tady koment tipu..háhá chcípla) ona byla taky živá bytost, byl to člověk jako my, to je hnusný co tu píšete .. mimo to, zpráva z pitvy je, že se nezdrogovala,takže není známo co se jí stalo!! R.I.P Amy, trochu ji lituju ale víc lituju děti z Norska, je to opravdu hrozný co se tam stalo
  • R.I.P

    Lidi i když brala drogy,pila,kouřila,atd..tak za prvý měla krásný hlas a spousta lidí jí poslouchalo.A i kdyby se vám nelíbilo jak zpívá tak to byla lidská bytost a zemřela,všichni tu píšete že si za to mohla sama ale tady ještě nikdy neřekl že umřela na předávkování počkejte si na pitvu třeba toho pak budete litovat co ste sem vůbec napsali konkrétně třeba příspěvek :"byla to jen ubohá fetačka"!!!!
  • Re: Re: Re: Re: Re: hihi

    TOM:ale jak můžeš vědět že se uchlastala k smrti?!nebo zfetovala?její smrt ještě neni objasněná..
  • Re: Příčina smrti

    Blbost!!!v jejím bytě nebyly nalezeny žádné drogy,kdyby umřela na to tak tam něco bude a v poslední době byli články žesa tim přestala,sice sem jí nemusela ale obvinovat jí s toho že umřela jako fetačka je dost hnusný.....
  • Re: Re: Příčina smrti

    Jo a taky jí mohlo srazit auto, jenže ona fetovala, takže si vlastně za to, že umřela může sama ...
  • RIP

    Byla prostě skvělá, skvělý hlas, skvělý styl, to že brala drogy, je její věc a podle toho ji neodsuzuji.. tenhle talent bude světu hodně chybět..
  • klaruska44

    Re: milovaná Amy..

    mě bude chybet byla to dobra spěvačka :(
  • Re: blbci....

    sou to blbci ona za to nemuže že brala drogy z toho se dostat neda jen tak bude mi chybět :(
  • Re: Bude mi chybět

    Mě taky bude chybět , sice brala drogy a pila ,ale byla to dobra spěvačka =( upřímnou soustras její rodině
  • blbci....

    Vy, kdo odsuzujete Amy za to, že brala drogy, tak jste fakt padlí na palici... Vy asi nevíte, co je maniodepresivní psychoza, kterou trpěla, co??? Vím o čem mluvím, moje mamka jí má taky, sice nejede v drogách, ale v alkoholu, v závěru je to však jedno... Vím, co tahle nemoc dokáže, já mám ve svých dvaceti letech totálně zkažený život, jenom kvůli tomu, co za mnou zanechala moje mamka a taky jí za to nemůžu odsuzovat!!!! Je to nemoc stejně jako rakovina, nebo cokoliv jiného.... Takže vy úžasní chytráci zklapněte huby, protože nemáte tušení o čem mluvíte... Miluju lidi, kteří si na ostatních zvyšují sebevědomí, chtěla bych vidět, jak byste se vy vyrovnávali s takovým zájmem medií a obdovem. Každý to prostě neunese...
  • Re: hihi

    ...tak tady je vidět, kdo má nějakou - jakoukoliv empatii a iq plus cítění. Tohle může napsat jen omezenec, kterej asi neznamená ani setinku z toho, co znamenala ona, ať už vedla život, jakej vedla.
  • adel676

    milovaná Amy..

    Já Amy milovala..byla tak úžasná a nebála se vlastního stylu..byla tak sebejistá a nebála se říct svůj názor..i když někdy měla temné chvilky já ji stejně milovala za její úžasnou hudbu..a i když tu už není její hlas nikdy neutichne..
  • Re: hihi

    haha ... až umřeš ty byl bych rád a smál se ... takový zmrdi jsou k nepochopení , nikomu nepřej smrt a už vůbec se jí nesměj asi tvoje IQ dosahuje maxima na 60 viď ....
    si ubohej nedivil bych se kdyby ti bylo 10 let fakt že mi z tebe je zle .. jdi se zahrabat koště zasraný . nejsi normální ZMRDE
  • Pro objasnění ....

    Tak ... byla to zpěvačka s velkým rozsahem hlasu nádherně zvoleným stylem a především svojí pověstí zlé holky . Nikdo nemá právo jí soudit jen její rodiče , každýmu může být jedno co dělala jestli fetovala,chlastala to byl její osobní boj
    Myslím že nefetovala kvůli popularitě ale že jí to bavilo .. asi nikdo nepochopí dokavaď nezkusí prosím vás odpusťte si komenty stylu --> Feťačka a tak prostě s tím měla občas problém na podiu ale co je mimo "práci" může být opravdu všem jedno !! Fakt že mě její smrt dost zasáhla sice sem jí moc neposlouchal ale svým způsobem jí chápu a je mi "blízka" ona taky pod tou "drsnou" a kontroverzní slupkou byla uplně normální člověk se svými problémy .... fakt ubohost o ní psát špatně .... Dík za přečtení a doufám že už chápete že byla taky člověk :) s pozdravem pyRooo = Filip Jelínek jestli se mnou nesouhlasíte napište na Facebook do zprav ještě jednou dík -->R.I.P. Amy
  • Re: Pro vsechny !

    Amy byla opravdu skvělá zpěvačka, její písně byly opravdu dobré, povedené a měli určitý šmrnc. Ale svou cestu si zvolila sama - jak drogy, tak povolání. A mimochodem - kdyby na sebe pořád neupozorňovala, jako GaGa, tolik by ji lidi nefotili. Bohužel, bylo, je a bude to vždy o penězích :-(
  • stormgirl

    Re: Re: Pro vsechny !

    Hele, nerej ty nádhero!
  • Re: Příčina smrti

    no tak mohla se uchlastat nebo ufetovat nebo udusit zvratkama nebo klidně infarkt..
  • Re: Re: ...

    naprostý souhlas.. no naštvala mě a taky jí nadávám.. byla hloupá a zarmoutila svou hloupostí spoustu lidí na celém světě..
  • Re: Pro vsechny !

    Prosím tě, nauč se nejdřív česky, než začneš někde něco veřejného psát, děkuji..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší