Přejít na výpis diskuzí

Amy Winehouse

OSOBNOST 31.12.2006 
231 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S BOHEM AMY

    Je pravda ze kazda ziva bytost ma svovodnou vuli a volnost ji pouzit jak sama uzna za vhodny. Taky je pravda ze clovek je z 80 procent emocionalni tvor. Lide s talentem jakym byla obdarena Amy Winehouse vnimaji svet kolem sebe daleko intenzivneji nezli vjetsina z nas vysledkem cehoz sou pisne a hudba ktere se blizce dotykaji srdci tolika dalsich lidi. Pod pro nektere drsnou slupkou Amy se skryvala citliva osubka ktera hledala lasku a stesti v drsnym svete jako mi vsichni, jedinej rozdil je ze ona uz dal nemohla kdezto mi ostatni jeste stale vzce mene predstirame ze muzeme. Vsecky ty drogi a alkohol byly jen nefunkcni zaplata na bolavi srdce mali holky ktera hledala pohadku a nasla peklo. Vnimat ji povrchne jen podle toho jak vipadala ci jakych chyb se dopustila je dost nestastne pro ty kdo tak cini, nebot kdo skutecne byla je vepsano v jeji tvorbe ktera je naprosto vymecna a v moderni dobe nemajici obdoby. Takovi druh talentu se vydi opravdu jen z ridka kdy a to ze ho nekdo dostane neni nahoda. Pro svet hudby a lidi ktery ji znali je jeji ztrata definitivne tragicka. A nam co sme tu zustali nezbejva nezli se pomodlit za volnost jeji duse a pokusit se videt v zivote vyc nezli jen externi jevy a formy protoze to je skutecnym poslanim umeni jako takoveho jakoz i toho co nam zanechala Amy Winehouse vsechna slava a cest jeji pamatce.Hodne stesti Amy at si sla kamkoliv HARE KRSNA s uctou Tomas Kazetak
  • Trapárna

    Hej lidi chováte se jako malé děcka. Dejte si raději dudlík do pusi a mlčte! Ne všechno co vypustí media je pravda. Akorát tady umíte jen urážet a na nic víc se nezmůžete. Amy měla sice krásný hlas, ale život si zničila sama. Ona si zvolila cestu drogami a alkoholem. Všichni říkáte, jak vám to je líto, ale kdyby nebyla slavná tak vám to je u prdele. Větší trapárnu než jsou příspěvky na stránce osobnosti jsem neviděla! Čau
  • Re: No jo ty drogy

    Je pravdou,že většina celebrit "ulítává na drogách,alkoholu apod..Nevim co ona za problémy měla a neměla,ale jakožto je řešila drogama - dojela na to.Moc sem jí neposlouchala,určitě je škoda tak mladýho života,ale víc mi přijde líto těch xxxx nevinných dětí co denně umíraji...(viz.například - Norsko,jak tu už někdo zminoval)Jen můj názor na věc,nemusíte mě za to ukamenovat.
  • R.I.P.

    Je to strašné, co se stalo.. chtěla bych si nechat vyrobit stejný přívěšek, jako má např. na této fotce, jenom zaboha nemůžu zjisrtit, co je na něm napsané....
    http://nd05.jxs.cz/04 3/447/56e7598f5d_78141038_o2.jpg
    . ..Poradí mi někdo? Prosím posílejte na:
    Hafan226@seznam.cz
    Dík moc předem....
  • škoda

    Já ji moc neposlouchala, znám pár písniček, ale hlas měla pěkný a ať byla jakákoli, pořád to byla lidská bytost a nezasloužila si zemřít takhle mladá. Je jí škoda.
  • No jo ty drogy

    o dalšího fetáka mín xD
  • Re: Re: blbci....

    Tak zase,že by za to nemohla taky není pravdou,ale měla tu vůli s tím skoncovat - to je důležitý. Já jsem se to, bohužel, dozvěděl až dneska a byl to pro mě vážně šok!!! Mrzí mě to - měla sqěle našlápnuto, chjo :-( Měl jsem jí rád...
  • VY, kteří jí nadáváte..

    Hej.. Poslouchejte VY, kteří jí tu nadáváte do hnusný feťačky a mluvíte o tom, že si to zasloužila.. Ano, byla to feťačka, ale taky teď dlouhou dobu abstinovala, což by jste věděli, pokud by jste si nejdřív podrobnosti zjistili, než vypouštěli slova, která se toho vůbec netýkala.. Podle nejnovějších zpráv, za to totiž může právě to, že abstinovala.. Její tělo už bylo na drogy tak zvyklé, že už bez nich nemohlo pracovat.. Zaslouží si, aby jste si vy, kdo jí nemáte rádi a odsuzujete ji za drogy, nechali svoje názory radši pro sebe.. Svět přišel o velkou a silnou osobnost.. R.I.P Amy <3
  • je jí škoda...

    Hvězd jako byla ona je škoda! :( Já jí sice moc neposlouchala, ale měla úžasný hlas!
  • tyret

    :(

    Je mi to líto, Amy. :(
  • Re: R.I.P

    Jj přeně tak..ty lidi nemaj dneska žádnou ůctu,ale ten koncert v bělohradě ..to bylo strašný no..ale ten její hlas byl Nejhezší.. *14*
  • Re: R.I.P. Amy

    presne tak mma uplne stejny nazor jako ty !!! :))
  • Re: hihi

    Ty jsi ale opravdovy kreten, jak ses asi zminoval o obetech v Norsku? Nevim, jak takove hovado muze pouzivat vec nazvanou internet..
  • R.I.P. Amy

    Já jí sice taky moc neposlouchala..Ale jako člověk pro mě působila hrozně originálně a byla prostě svá.A to jí dělalo tak výjmečnou ! ano,třeba si za tu smrt trochu mohla sama,ale já se jí nedivim,to co od života čekala,neměla.. víte jak je někdy těžký život v hudební branži ? Někdo to prostě bere líp a někdo hůř,vždicky jsem jí měla ráda a neodsuzovala jsem jí ! a nikdy nebudu,protože prostě je miliony feťáků ale ona nebyla jenom "nějaká fetka" a nevipadala jako "kurva" jak řikal někdo na novinky.cz ! To že jí přátelé nedrželi,jsou jen blbý keci ! drželi jí..ale copak budou v něčem bránit dospělýmu člověku ? to co udělala bylo čistě její rozhodnutí a nikdo jí to nevezme.tečka. to je asi všechno co jsem tak chtěla říct,pro mě to byl teda dost velkej šok když umřela ale nesmim na to myslet.=/ achjo.. Měla jsem tě ráda Amy ! <3
  • Re: Re: Re: Re: Re: hihi

    No to dost dobře nevím, ale je to silně pravděpodobný. Je samozřejmě možný, že drogy nebyly akutní příčinou smrti, ale měli jistě na její smrt značný vliv. Jen pro zajímavost:
    Freddie Mercury ve skutečnosti neumřel na AIDS, ale na zápal plic kterému se jeho vysílené tělo nebylo schopno bránit.
    Petr Muk nebo mnou již zmiňovaní John Bonham a Jimi Hendrix neumřeli na smrtelnou intoxikaci alkoholem, ale na zadušení zvratky ve spánku, atd...
    Pokud bude jako příčina její smrti stanovena, co já vím, třeba leukémie, tak se tady klidně omluvím.
  • Milovaná Amy

    Amy,budeš nám moc chybět,nikdy si nikoho nekopírovala,a byla si sama sebou. Jsem moc smutná že tu s námi nejsi,tvoje koncerty byly super...odpočívej v klidu krásná Amy..:))
  • Amy

    Amy,snad uz budeš mít v nebi klid a je ti tam dobře,určtě jsi nechala pro hudební svět velký odkaz.Vždy jsi byla svá a za to na tebe nkdy nezapomenu!!!!
  • Re: hihi

    Jako "Tom" má také v něčem pravdu a ve spoustě věcí s ním souhlasím, ale jedna věc ještě neni jistá a proto byste ji měli přestat soudit a to, že neni jisté jak zemřela, takže nemůžete vědět, jestli se zdrogovala či co...
    Děkuji za přečtení
  • Amy

    Já jí neposlouchala a ani pořádně neznala, ale to neznamená, že budu řikat, že to byla ubohá feťačka!To neni hezký řikat to o někom, koho ani neznátě...co vy víte co měla za problémy?Ano, její chyba, že se neléčila, ale tak jako trochu lickosti lidi..!Navíc pitva ukázala, že se nezemřela kvůli drogám
  • Re: milovaná Amy..

    to máš pravdu byla skvělá já jí zbožnuju a je mi líto že je mrtvá chtěla sem někdy na její koncert ale co , bude mi a nejen mě chybět..... =(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit