Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • úsměv

    Tak jsem našla nějaký obrázky, na kterých se usmívá a ukazuje přitom zuby. *1*
  • A viděla jsi ho někdy někde smát se s otevřenou pusou? Mám asi dvě fotky,kde jsou trochu vidět jeho zuby,ale nesměje se.Na žádné...prostě nikde...nechápu to... *9*
  • neni zač prostě někdy trva než přijdem na krasu naky chlapa co? a je to svata pravda.. *13*
  • Názory

    Jsem ráda,že se mnou někdo souhlasí *3* Díky Lucywomen *5*
  • musim uplně s bethany souhlasit mam ulpně stejny nazor jako ona jako kdybych to psala ja.. *4* *13*
  • David

    A co takhle film M. Hayes
  • Úsměv

    Jo a všimly jste si,že se nikde na žádné fotce nesměje s otevřenou pusou?To je zvláštní....kdybyste někdo měl takovou fotku,tak mi ji prosím pošlete.... On je prostě hrozně zvláštní.... *7*
  • David Caruso/Horatio

    Ahojky.Davida jsem poprvé viděla v seriálu CSI Miami a moje první reakce byla ,,Ježiši FUJ,ten je slizký!Ble!" Jenž já mám sklony k takovým typům....Mě se totiž napřed hrozně nelábí,pak mi nevadí a pak najednou má krásné rysy....Tak to u mě bylo s Alanem Rickmanem,ale u něj mi to trvalo jeden jeho film.U Davida to travalo poněkud dlouho,ale nakonec mě dostal. Připadá mi,že je to zvláštní člověk.Jeho pohyby a gesta jsou hezké.Ale nevím jestli to jen hraje,nebo je to on.Řekla bych,že je to vynikající herec. Jeho oči mě někdy trochu děsí...Je rezavý a když se nějak nakloní,tak světlo způsobí,že je má úplně tmavé...přeběhne mi z toho mráz po zádech... Má hezký profil.Kreslím portréty,tak si toho všímám.I hezká ústa... Je na něm poznat jeho původ *4* Je to ploviční ital,ale co hlavní,je poloviční Ir! Proto má rezavé vlasy...je po matce.Pro Iry mám slabost...asi proto se mi začal líbit,ikdyž jsem o tom nevěděla...až do nedávna... *14* Pa
  • Horatio Caine

    Tak tenhle herec je fakt nejlepší,jeho natáčení hlav,postoj,hlas,šarm,prupovídky a skvělé gesta ve mě budí respekt a motivaci,chtěl bych být jako okn,většinou tady takové věci píší holky a já jsem kluk ale je fakt strašně hustej a charizmatickej s kouzlem já ho přímo miluju,dokonce si na něj i občas hraju ale je fakt super a já chci všechny díly CSI Miami ale bohužel mam jen 3 CZ a 1 Aj...ale jinak klobouk dolu... Horatio Rulez!
  • je děsně fotogenický škoda že se snim asi nikdy nesetkám *9*
  • je to výborný herec.Má charakter,zvlštní tajuplný očia pěkný gesta.v kriminálce je božskej ale jinde taky je to pěknej típek *3*
  • Jeho natáčení hlavy - to je charakteristické samo o sobě nebo jeho postavení s rukama v bok a odhrnutým sakem aby byl vidět jeho odznak a zbraň. On je prostě úžasnej. Už jsem mu napsala o autogram, ale nevím jeslti mi odpoví. Ale také jsem si udělala rozbor jeho ruky - dělám chiromantii - čtení z ruky a zjistila jsem o něm několik zajímavých věci. Jestli je chcete vědět, tak si můžete o ně napsat. Ráda se s vámi o to podělím. Jinak nemáte někdo filmy s ním? Moc bych byla ráda. David má nádherné oči. To je na něm nejhezčí. A fakt si ty padouchy vychutnává! *14* To se mi na něm líbí.
  • davidek

    prosim nema tady nekdo nejakej film s David a jestli jo mohl by mi ho poslat *9*
  • Nevíte kde upozornit na chybu, že David se narodil 7.1 a taky zapomněly na jeho druhé jméno - Stephen. No pro mě to stejně bude asi navždy Horatio *1*
  • naprosto souhlasím s příspěvkem od -Fia- už jsem to psala dřív - taky se mi líbí na těch fotkách, kde je starší, "stáří" mu vůbec neubírá na šarmu, naopak. To jeho točení hlavy s lehkým úsměvem je bezva.Taky se mi zdá, že si ty padouchy v druhé sérii vychutnává mnohem víc. V obleku a brýlích mu to fakt sekne, je k sežrání. Má zvláštní kouzlo.
  • A teď v posledním dílu, jak nakouknul roztomile do té pračky, nebo co to bylo. A našel tam tu malou. Taky se vám zdá, že si v druhé řadě ty vrahouny vychutnává mnohem víc než v jedničce? Líbí se mi čím dál víc. *14*
  • :o)

    To natáčení hlavy se mi taky moc líbí. *14* Taky mám ráda ten jeho pohled a úsměv. *1*
  • No jo, to jeho natočení hlavinky je úžasné. Snažila sem se najít nějakou fotečku s hlavou "nakřivo" *1* a snad se mi podařilo. Teď už jen aby byla schválena a přidána do galerie *3*
  • Fotky Davida jsou opravdu parádní. Na Davidovi je vidět že čím je starší tím je krásnější. Dle mého názoru má v sobě charizma které se nedá popsat. Je prostě sympatický.V seriálu se mi líbí jeho natočení hlavy. To má v sobě kouzlo. U žádného herce jsem to ještě neviděla. Napište jak se to každému kdo chodí na diskuzi líbí.
  • Horacio

    Tak zakládám svůj první web a jako první na něm mělo být něco o Davidovy jako Horaciovi,tak jsem našla tuto diskuzi. Horacio je totiž z celé kriminálky (jak las vegas,tak miami) úplně nejlepší!!!!!!!!! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit