Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :o)

    Právě jsem na netu objevila tuhle diskuzi o Davidovi, tak se k vám přidám. *4* On je tak kráááááááááááááááááásneeeeeeeeeeeeeeeeeeej. *14* *14*
  • Stránky

    ještě k těm stránkám. Teď dělám českej web o Davidovi. Budou tam přeložený informace právě z těch americkejch stránek atd, atd... no, myslíte, že mě nesmažou, když postnu adresu? *7*
  • jj..david to je proste dobrej herec....miami taky good!! *1* *1*
  • fotky jsou bezva, a ať se koukám jak se koukám nejhezčí je na fotkách kde je "starší". Já abstineční příznaky nemám, neb jak jsem psala nahrávám si Miami a přehrávám si to každý den,protože do úterý je daleko.(Když teď o tom přemýšlím - jsem já normální?:-))
  • Zdravím.A jak se vám líbí fotogalerie? Teď bohužel jsem už pár týdnů mimo domov tak nemůžu vkládat nové fotečky....tak kdyby jste našli nějakou super tak ji sem vložte...protože Davida není nikdy dost *1* Taky jsem našla super (bohužel anglické, nebo spíš americké)stránky věnované DC...ale adresu mám ve svém pc *9* a nemapatuji si ji, a už mám docela abstinenčí příznaky *3*
  • poslední díl první série - tak to bylo bezva od první do poslední minuty -bezvadně natočeno, mělo to spád, DC byl jako vždy skvělej a ten závěr, kdy stál u toho moře ....to byla parádička:-), v tom kvádru a černých brejlích je k sežrání:-):-)
  • Uf

    Ježkovivoči, a já už si připadala jako naprostej magor, když jsem v 17 takhle ujetá... *14* *1* *1* *1*
  • ještě jednou

    dneska jsem si koupila kazetu, kam si budu nahrávat jenom Miami, bude další série :-)), abych si to mohla pouštět kolikrát budu chtít - nemůžu se ho nabažit .....
  • V tom případě jsem taky divná. On je úžasnej. Pořád přemýšlím, co mě na něm tak přitahuje.Viděla jsem s ním film, kde byl mladý, ale můžu říct, že ten věk v seriálu Miami mu sluší, je skvělej, ta role je pro něj jak dělaná. Ten jeho "chladný" šarm je fakt sexy.
  • Aj sakra:)

    Takže já sem tady asi největší ouchyl *9* , jelikož jsem tady očividně nejmladší *9* .....je mi totiž 16....tak co 34 let mě nezabije *1* .... *15*
  • jj

    jo, to je fakt, petersen je fajn, ale david je prostě lepší!!! *14* *4*
  • Petersen je taky fain...ale mě připadá jako takový "taťka medvídek", zatímco David *14* *14* mlask mlask cuc cuc *3* Jinak to vyjádřit neumím. Doufám, že Miami bude pokračovat. Myslím, že už se točí snad čtvrtá série, tak snad se to dostane až k nám. Jinak mě je 23.
  • Dnes jde místo kriminálky Miami kriminákla Las Vegas. Děvčata a co říkáte na herce Petersen, hraje tam šéfa jako David
  • 38 let
  • Holky můžu se vás jenom zeptat kolik vám je? *5*
  • Lidi musím s váma souhlasit. Nevím čím to je ale já jsem prostě do tohohle chlapíka cvok *14*
  • Je můj!

    Tak to je nejkrásnější chlap na světě! Vždycky se mi líbili zrzaví! *14*
  • Lidi já ho prostě miluju!!!
  • Hmmm tak za tím - flákal - měl být veselý smajlík....no smůla *8*
  • Tak sem zvědavá nakolik stoupne počet "chorých" *1* To: Tara: jo tak už vím, kde se mi v noci flákal [img]http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/e025 .gif[/img] Na netu jsem našla klip s DC, a je docela pěkný... se kochám každou chvíli. *14* Kdyby ho někdo chtěl, tak mi napište na email.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit