Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: :oP

    sme 3. *14* zrovna se mi o něm zdálo dneska v noci!
  • Re: :oP

    Tak v tom případě jsme duševně choré dvě *3*
  • :oP

    Taky máte erotické sny a představy s DC? Jsem asi duševně nemocný člověk *9* *14* sexy muž *1*
  • David

    Davida Carusa sem poprvé viděla v seriálu kriminálka miami a okamžitě mě zujal, v životě jsem neviděla tak zvláštního muže jako je on.Pokud si o něm chcete povídat napište mi klidně maila.
  • David Caruso je pro mě velmi charismatický muž. Je škoda že ho naše televize zanedbávají *9*
  • David Caruso mě opravdu v tomto seriálu okouzlil.Sice jsem se na Kriminálku Miami začala dívat asi až tak od desátého dílu.Je to skvělý herec.Strašně se těším na zítřek, až ho zase uvidím v akci:) *1*
  • Herec který člověka dokáže okouzlit. V seriálu kriminálka Miami je na svém místě.
  • Deštíček

    Cau lidi hey ta fotka jak tam je David s tim destnikem me fakt pobavila *1* nojo ale Miami je proslule ze tam hodne prsi tak se nedivim *3* jinak mate uplnou pravdu je proste super jako Horatio Caine *14*
  • Narozeniny

    Všechno Nej nej nej... Davidovi k narozeninám.
    A hlavně aby tv nepřestala vysílat CSI:Miami *3*
  • Narozeniny

    Už za 2 dny David oslaví své 51. narozeniny. Takže Feliz cumpleaňos! *14* *14*
  • Horatio s úsměvem

    Ahojky!To jsem vážně netušila,že od nového roku se maže diskuse...No nic ,našla jsem tu krásnou fotku Davida jak se směje a je to docela z poslední doby,protože tam vypadá jak v CSI:Miami *14* Tak to holky omrkněte *3* Podle mě vypadá líp čím je starší....a pokud nemá dlouhé vlasy *1* No tak hodně štěstí do nového roku!!!! Pa Pa a nezapomeňte připsat titulek.Jinak vám to smažou....PAAA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit