Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martinkooooooo

    Re: Re: chatujem so star

    uplne so vsetkymi nie ale nie vsetci maju cas
  • Re: chatujem so star

    A to si píšeš se všema? mě by zajímalo jaký jsou protože každý říká něco jinýho
  • pavlusqa

    Disney Channel Games

    Hejky viděli ste někdo Disney Channel Games 2008? Je to fakt bomba. Mohli by to dávat i u nás pač díky tomu jsem poznavala všecky Disney star a řeknu vám je jich hodně o kterych nemáme ani potuchy
  • annyttt

    Re: Re: ?

    ahaa *4*
  • martinkooooooo

    Re: ?

    v tejto dobe je uz na internete naozaj vsetko ale k Demi som sa dostal cez Selenu jej myspace som nasiel lahsie
  • annyttt

    ?

    jak se ti to povedlo? *7*
  • martinkooooooo

    chatujem so star

    čaute ludia ja mám Demi rád a raz som sa rozhodol že s tým nieco urobim a ja som velmi hladal a podarilo sa mi najst jej skutocny neoficialny MySpace a teraz si pisem s Demi.....kto mi neveri je to jeho vec ale ja neklamem je to pravda a podrilo sa mi získat myspace aj na Selenu a Miley a je to naozaj super... *5* *5* *5*
  • Re: lolo

    Nemo *4*
  • castelymy

    tina

    myslim si ze camp rock je z tych vsetkych trapnych televiznych picovin ( high school musical, hannah montana, h2o ) to najlepsie..toto je jedine co som dokazala pozerat..a demi ma dobry hlas....skoda toto joa jonasa...v tej pesnicke this is me je dost preafektovany a hudba jonas brothers sa mi ani trocha nepaci..ale demi je v pohode
  • castelymy

    Re: NJN

    nebud trapna :D
  • martinkooooooo

    yeah

    Demi je super spevacka a v tom Camp rocku bola vyborna.....je najlepsia 100-krat lepsia ako Selena!!! *1* *1* *1* *1*
  • Re: NJN

    jo a ty si tam s ní jako byla jo?? tak to hop na špek to ti nikdo neuvěří!!! haha *3*
  • Re: D.L.

    jo a to ti este nedoslo ze bravo je neco jako u nas aha no akorat tam se pise o demi a takovejch tech hvezdach
  • katrisek

    NJN

    JE TO SUPER KÁMOŠKA V TOM HOLLYVODU TO S NÍ BYLO UPA GOOT JE TO MILÁ HOLKA *3*
  • pavlusqa

    Re: D.L.

    Sice to bylo v bravu ae není to pravda!!!!!!!!Demi to sama prohlasila *4*
  • Re: Demi

    Velmi s tebou souhlasím Demi má vážně velmi náádhernýýý hlas.!!Je to moc super zpěvačka :);-).!!Taky ji pořád poslouchám :) ;-).!!
    Heh a nejlepší je že je znamení Lev jako já.!!Já jsem také znamení Lev :) ;-).!! *3* *4*
  • D.L.

    no je to good herečka a zpěvačka ale podřezala si žíli bylo to v bravu!!
  • Re: zlato

    to si teda veris
  • pavlusqa

    Myspace

    Demin myspace najde na www.selenagomezweb.blog.cz :-) *3*
  • demi-lovato

    Demi Lovato

    Demi je fakt super herečka a zpěvačka pořád poslouchám její pisničky.... *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit