Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Mrs.Strawberry

    hele a nevis jestli joe uz snekym chodil. *3*
  • Re: Demi

    yes,I love her too as you!!do you want beguile with me?i with you want because you like Demi as me!!! *14* *14*
  • POMLOUVANI

    Nezda se vam ze ma nejak moc pekne zoubky??? Asi nebudou jeji... *1*
  • Demi

    Demi is nice has strong and beautiful voice *14* *14* I love you.Do you have her like too?? *14* *14* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3*
  • pavlusqa

    Blog

    Jestli se cete kouknout tak tady je blog o 2 nej kamoškach Selene Gomez a Demi Lovato treba tam neco new najdete:-) http://selenaademi.blog.cz *4*
  • Re: Re: Můj názor

    neni sice miss ale je jinask pekna ale moc ne mno
  • Re: Můj názor

    tak pozor krasy pobrala hodne *13*
  • Demi se neřeže !

    Demi se neřeže . Má to od gumových náramků , sama to potvrdila a řekla , že to , že se řeže je naprostá blbost .
  • Re: Re: Demmi and Jooe

    me se teda li bi joe ale i nick
  • hahaha

    *1* *1* *1* *1* zajímavý, že všichni tady soudíte lidi jako například miley, bez toho abyste ji znali nebo se s ní alespoň setkali *1* *1* *1* *1* docela by mě zajímalo odkud to všechno máte.. z časopisů?? nebo to všechno poznáte podle fotky?? ,nikoho tady neobhajuju, páč sem je taky nikdy nepotkala *1* *1* *1* *1* je to sranda to číst
  • naty-katen

    Můj názor

    Zpívá dobře, ale krási zrovna moc nepobrala! *15* *9* *1* *3*
  • mrs.strawberry

    Mrs.Strawberry

    Demi je sůpa,akorát se tedka prej řeže,NJn každej máme hodně blbý chvíle,ale takhle bych to určitě já neřešila *7* ...Mno jinak Joe s Demi nechodí,sou úža kámoši....Joe nějak jede po blondýnách-né Joe je suoersweet ale Nick neej-mno chodil s Taylor Swift a tedka se mluwí o tom že codí s Chelsea Staub
  • domcus

    Re: demi se řeže

    to sem taky četla......
  • Re: Re: joe

    mě se náhodou líbil ten otevřený konec. Copak v každym filmu musí bejt líbačka? Nemusí.:-)
  • martinkooooooo

    Re: demi se řeže

    áno,tak to som si nevšimol.
  • demi se řeže

    Víte že Demi se řeže??
    MNORMÁLNĚ Á NA RUCE JIZVI!!!! *9* *9*
    Asi má nějaký truama!!?? *9* *9*
  • tak už vím

    V prison breaku jsem ji viděl.
  • Re: Re: joe

    nevíte,jak to mám přečíst,když je to zakryto reklamou?
  • mak.mak

    Re: joe

    néné teda doopravdy s ní nechodí a v tom camp rocku ne a e ke konci bych to viděla na takový neoficiální chození *1*
  • joe

    no jo joe jonas je fakt užasnej ,já videla video jak bere na koncerte na podium malou holčičku a zpiva s ni tak to me dostalo a nevite nekdo jestli joe s tou demi chodil nebo chodí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit