Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Demmi

    ahojky hele dááš mi její mail nebo přes co si s ní píšeš prosíímky já to nikomu nedam a ani neřeknu dyžtak mi to plsík napiš na matinka.hulinska@seznm.cz
    moocinky prosíím já její mail nebo icq nebo tak něják hledam věčnost *4*
  • Re: Samri

    jo kdyz je ti tak ukradena tak proc sem pises ty .... *9* *15* *15*
  • hanka

    konecne nekdo rozumnej demi je super oni jenom zarli ze nejsou jako ona
  • Re: lolo

    jo kdybi byla emo tak asi tesko bude mit hnedy vlasy ty si asi pekne zakopleksovane (zakompleksovana)
    *15* *15*
  • jadr

    kde ste to zase vycetli ze se demi reze zese v nejakym bulvaru co ste pekne trapny ja nerikam ze je nejkrasnejsi na svete ale rozhodne neni emo
    *5*
  • lolo

    je emo
  • zlato

    demi je ta nejlepsi zpevacka ma krasny hlas jednou budu jako ona I LOVE DEMI AND HANKA *4* *4* *14*
  • lindushka

    Re: Blog

    Demi ma strasne krasnej usmev a strasne hezky zpiva a je dobra herecka!!!!!!!
  • pavlusqa

    Mám nadhernej hlas

    Demi má strašne krásnej a čistej hlas na to jak je mladá dotáhne to daleko:-) *1*
  • jvoj

    To everyone, and Demi

    Demi is ACCOMPLISHED!!!!! There is nothing to add ... *4*
  • terezice

    Demi

    Demi má krásnej čistej hlas a super písničky *1*
    Ju pořád poslouchám *1* *1* *14*
  • andrea1993

    Re: ...

    Demi je super herecka a zpevacka..mam ji moooc rada..
  • samri

    Samri

    Demi Lovato mi je uplně ukradená *13*
  • Demi Lovato

    OnÁ? DeMi?? *7* nĚkdY Mě FaAkT ŠtVe PáČ sE NěkDY chOvÁ jÁk PItOmÁ a JEšTě K TomU bAlÍ joE jOnaSe *13* aLE nAdRuHoU sTrAnU jE tO dObRá HeRečKA *5*
  • Re: POMLOUVANI

    No máí je pěkné trochu zpravené nosila rovnátka či co měla velkou mezeru mezi předníma zubama ale jinak ji to sekne
  • 1fanynka1

    Demi je sper

    Demi je úplně super.Super psotava a ta ofina jí vážně sekne.A ty kozačky. Je boží.Když jsem jí viděla tak jsem si taky udělala ofynu.Ale bohužel nejsem tk hezká jako Demi.
  • honey15

    Re: Celý album Demi

    oprava: celýho album
  • honey15

    Celý album Demi

    Tady sem našla download celho labum Demi - zdarma http://www.mediafire.com/?hdwnmdola wz
    tk stahujte :D
  • domcus

    =)

    Je sympatická,hezká a navíc krásně zpívá....její texty mají hloubku.......teda alespoň některé....ale ten její americký úsměv je fakt nepřirozený.........ale zuby krásný má.....to je fakt!
  • pavlusqa

    PLS

    hej lidi ja vím zhe jsem to už psala *1* ae juknete pls na selenaademi.blog.cz díky moc *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit