Přejít na výpis diskuzí

Dominika Stará

OSOBNOST 14.10.2009 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sweet_terule

    A tak skončila popelka....

    ONA JE NEJLEPŠÍ!!! PROSTĚ DOKONALOST JEJÍ ZPĚV A JE I KRÁSNÁ A SKROMNÁ A PROSTĚ STAR→ SUPERSTAR!! MĚLA VYHRÁT! *3*
  • Re: Ako nefér

    šmajda je tam nema co delat tam mas byt ty s chodurem. Fandila jsem ti a poslala jsem ti 10 hlasu *1* *3* *15*
  • domca

    NEEEEE DOMČA VYPADLA TI LIDI VIDI NA SMAJDOVI JEN TO KDYZ SI ROZEPL KOSILI TO NA NE PUSOBI,domca je pro me uz superstar *14* a chodur vyhraje superstar!!!!!! jo a je to muj nazor
  • Ako nefér

    Nefeeeeeer,chci abys tam byla s šmajdou měla si naaaa výýýhru..Domá sješ best z celý čss *14* *14* Bola jsme an autogramiadě a ako viděla sem tu tam,ale ani autogrma sem endostala...:-( *3* *3*
  • hellraiser

    Re: Domča

    Souhlasim, ze mela byt v superfinale, ale s Martinem. A rozhodne neni pravda, ze mu posilaji hlasy stary lidi (ti by ani nemeli na kredit kolikrat), naopak, hlasy mu posilaji lidi napric generacemi (no jinak jestli povazujes lidi kolem 25 za stare, tak pak nevim...)
  • Domča

    Domča byla super škoda že vypadla měli být ve finálové dvojici s Mirem Šmajdou oni dva byli nejlepší chodur je desnej vubec neumi zpivat jenze hoodne hlasu mu posilaj stary lidi mela to vyhrat bud ona a nebo chci aby to ted vyhral Miro *14*
  • maki14

    Re: mačí

    ...umí zpívat...,ale nudně a bezvýrazně....ve výškách kvičí.... *8*
  • Držím ti palce, Dominiko...

    Milá Dominiko, byla jsi fajn v té soutěži a nic se neděje, že jsi vypadla - prostě jsi se už dostala tak daleko, že už nejsi k přehlédnutí, ukázala jsi, že je v tobě určitý pěvecký potenciál a určitě se najdou i lidé, kteří ti pomohou. Jen si dej při výběru těch pomocníků pozor na kvalitu - do postele tě bude chtít asi leckdo, to už tak asi často chodí..., to víš mlsných kocourů běhá po světě dost a dost a ty jsi přeci jenom dost hezká holka... *3* *3* *4*
  • martiinkaaa

    to je nefer

    Dominika byla nejlepsi a mnela vyhrat celou css =(doufam zhe se prosadi a vyda CD
  • Vendula

    Ahojky Domi já včera kvůli tobě brečela byla jsi snad úplně nejlepší i když jsi se ještě zpěvačkou nestala byla si moje nejlepší zpěvačka




    Venda *14* *14*
  • wendy92

    Domča skončila

    Škoda že vypadla, ale už byla na řadě.. na její Je suis malade nezapomenu, pro mě je nejlepší *3*
  • katerinkat

    domča

    je mi strasne lito ze jsi vypadla ale vlastne jsi vyhrala holcuici superstar. *7* *7*
  • Re: Domča is nej v superstar

    Skoro se nedá nic dodat - jsi prostě nejlepší. Hlavně dál zpívej a zůstaň sama sebou.S tou poslední písničkou jsi to všem natřela. Přeji Ti všechno nej . . .
  • pavelkable

    smutek

    Ahoj Dominika
    Je mi moc luto že tu superstar nevyhrála
    škoda.Dominika prajem ti vela ůspechou
    v Tvojom osobnom životě.
    Pavel z Trutnova

    e-mail cakajda@humlak.cz *14* *3*
  • hellraiser

    Re: Domča is nej v superstar

    Presne tak...sice vypadla, ale v tehle fazi uz je to vlastne jedno :-))) Ja jsem za sebe rad, ze dva moji favoriti jsou v TOP3, coz se mi stalo poprve. *3*
  • alusqa99

    Domča is nej v superstar

    Domčo i když si vypadla stejně si nej v superstar. Přála jsem to tobě!! Hlavně se věnuj zpěvu dál a nepřestávej zpívat ta písnička co si zpívla (štěstí je krásná věc) jako poslední byla nádherná !!
  • hellraiser

    Re: Re: Re: Re: Posílejte hlasy

    * podle me z tech tri...
  • hellraiser

    Re: Re: Re: Posílejte hlasy

    Ja proti Mirovi Smajdovi nic nemam, ale proste podle z tech tri, co tam ted jsou, mel ze zacatku velke vykyvy, navic zazpiva jenom urcity okruh pisni (coz zas neni spatne), ale prece jen tahle soutez hleda komplexnejsi zpevaky. *1*
  • Re: Odkaz od fanušika

    caw.Pavle ty si z Trutnova já taky.Jak se jmenuješ dál.Dominiko si strašně pěkná a úžasně zpíváš.Můj mail

    vlcak.terry@seznam.cz *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: dominika je nejlepsi

    Přesně tak!!! Já jsem na Chodúra přímo ALERGISKÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ! !!!Domča je prostě NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit