Přejít na výpis diskuzí

Dominika Stará

OSOBNOST 14.10.2009 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: d

    Dominika je skvělá, skromná, milá a velmi dobrá zpěvačka. Na tom nikdo nic nezmění.Doufám, že ještě alespoń jednou postoupí.
  • d

    Upřímně řečeno je nudná a nevýrazná
  • pavelkable

    velké ovace

    Ahoj Dominika
    Neděle veče byla pro mě super líbilo se mi to jen tak dál až do toho finále. Pavel z Trutnova ČR cakajda@humlak.cz *14* *14* *14* *3*
  • ...

    domča je skvělá zpěvačka a hezká holčina fandím ji
  • ivina8

    DS!!

    Hurááááááá DOMINIKA BEST!!!!! *3*
  • wendy92

    Gratulace k postoupení

    Dominiko senzace!!! Mockrát gratuluji, taky jsme nečekala že vypadne Bendig.. ale říkala jsem si když jsem jí poslala tolik sms že je můj kredit ve stavu -123,20 Kč, že by se mohl stát zázrak *4* To abych si stihla dobýt kredit do dalšího kola... ještě jednou gratuluji Dominiko *4* Jsi nejlepší
  • podařilo se

    No a je to podařilo se dominika postoupila díky našim hlasům a chtěl bych vám poděkovat že sme jí udrželi v soutěži ale překvapilo mě že vypadl Honza Bendig doufal jsem že to bude Miro Šmajda ale potom co jsem slyšel v rádiu že Pavel nedvěd ( Šmajdovo bratranec) ho podpoří kolika telefony bude možné a myslim si že tohle by tak být nemělo.
  • mačí

    nesnášim jí já chci at dneska vypadne konečně!!!! *1*
  • wendy92

    Dominika je na řadě

    Dominika je v nějvětším ohrožní!!!Pravděpodobně dneska vypadne tak pošlete všichni hlasy at se tak nestane!!!!!!!
  • soliter

    Domča

    Dominika Stará je úchvatná.Připomíná mi Olivii Newton John(Pomáda),z dob jejích začátků.Sice fandím Martinovi Chodúrovi,ale kdyby to Martin nevyhrál ze srdce to přeji Dominice.Je to inteligentní a citlivá holka. *3* *4*
  • Re: Re: nemusí vypadnout

    Je pravda že Chodur má dobrej hlas ale Domča taky ale je fakt že větší oblibu maj kluci než holky ale říká se že naděje umírá poslední a já Domče pevně věřím a vám taky že budete posílat hlasy
  • wendy92

    Re: nemusí vypadnout

    Taky si myslím že to Chodúr vyhraje, má neuvěřutelnej hlas, a že bude vítěz je jasný už od divadla. Já jen že Šmajda i Bendig mají strašně moc fanynek a větší podporu než holky, tak mám obavu aby nebyla ted Domča na řadě, když už tma není nejslabší Monika. Tady ti 4 co tam jsou jsou už ti nejlepší. Ale je to jak říkáš, když jo pořádně tedka podpoříme tak má ještě šanci, bylo by to skvělý *4*
  • nemusí vypadnout

    Já osobně si myslim že Domča toto kolo nevypadne když ji dobře podpoříme a možná že přežije i kolo pozdější ale proti Chodurovi nemá šanci nevim čim ty lidi zaujal ale je to tak a myslim že to Chodur vyhraje
  • wendy92

    Bude Dominika na řadě??

    Lidi tedka v neděli musíme poslat Dominice nejvíc hlasů vůbec, protože je pravděpodobně na vypadnutí.. je to sice moje favoritka ale všichni ti tři kluci co tam jsou, at si říká kdo chce co chce, tka jsou dobří a mají obrovskou podporu a bojím se a mám obavy že ted je Dominika na řadě.. pokud někdo neposlal hlas tak ted je největší a poslední příležitost, protože je fakt v největším ohrožení. Pokud by náhodou nevypadla tak za týden už stoprocentně, to už nemá cenu jí pak hlasy posílat. Proto jí pošlete nejvíc hlasů tedka, protože to bude asi její poslední bo předposlední kolo. Myslím že bysme se měli pokusit ji tma ještě udržet.. tak do toho *3* *3*
  • ahojky

    myslím že nemáš šanci domčo i al *13* *13*
  • ivina8

    Domča :-)

    Dominika si fakt super,držim palečky:-))))
  • nwm

    Jsi nejlepší a nejhezčí ze superstar (kéž bych se narodil v Šamoríně)
  • neregistrovany uzivatel

    podle me si ta nejlepší, nejsimpatictejsi a nejuzasnejsi superstar.......mocinky ti fandim doufam ze ted nevypadnes *9* ja nechapu nektere jak muzou nekomu fandit ktery zrovna ani zpivat neumi ale ty jsi pro me kazde kolo zazpivala uplne fantasticky *4*
  • :)

    Domča je uple sQwelááááááá moc jí fandim,nesnášim ty kecy co vedou Bagárový fans na její diskusi že Domča neumí zpívat,že mela radši vypadnout ona než ta trapka Bagárová..Domča je skvělá,me příde Monika dcl namyšelná,moc si o sobe myslí..-můj názor
  • clarush88

    domča to vyhraje!!

    dominika umí skvěle zpívat už dlouhou dobu jí fandím a myslím si že je nej *3* *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit