Přejít na výpis diskuzí

Dominika Stará

OSOBNOST 14.10.2009 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • charmedka-jana

    Re: Re: S Chodúrem jsou nej

    néééé bude tam s Bagarovou :-)
  • Re: S Chodúrem jsou nej

    Nee bude tam s Deníísem=) *14*
  • alexisxxx

    Domča versus Leona

    Achjo Domča zpívá super, ale nemám jí ráda, fandila jsem konvici, škoda že vypadla *9* a ted fandím Leoně. Má hezčí hlas a je mnohem empatičtější vůči divákům
  • je to bomba

    Dominika je prostě bomba a myslím si, že nám to všem ještě ukáže. Domi drž se moc ti fandíme :-))) *3* *3* *3*
  • pavelkable

    Přání

    Ahoj Dominika
    Píšem ti za jedneho kamarada ktory ti fandi v superstar a drži ti palce dva chalani z ČR Trutnov Pavel a Kurt *3*
  • Markéta

    Asi Dominiku zdrtilo když vypadla Markéta. Dost se kamarádily. Je mi líto jak Dominiky tak Markéty.
  • S Chodúrem jsou nej

    Tato slečna bude s Chodúrem ve finále - budou tam ta poslední dvojice..
  • XxXxXx

    Sympatická,ale krásná mi moc nepřipadá...Ale to mě vůbec nevadí je mi sympatická,ÚŽASNĚ ZPÍVÁ..Nejvíc se mi líbilo když zpívala Francousky :]
  • wendy92

    Je suis malade

    Je suis malade bylo ohromný *14* *4*
  • Miluju jí!

    Miluji tě, Domčo...zpíváš skvěle, vypadáš skvěle! Nemám nic co bych ti vytknul *14* *14* *14* *14* *14*
  • JOP

    hmm spieva pekne aj je zlata, len neviem či sa zrovna narodila v československu
  • miley11cyrus

    g

    superrrrr
  • skih

    ---

    vyhraje! *1*
  • smiley13

    super

    ta francouzská byla fakt super krásně zpívá a navíc i nádherně vyslovuje francouzštinu!! *1* *1*
  • avrillavigneisik

    WoW

    WOW krásně zpívala tu francouzkou písničku je skvela *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit